Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

CB Erdoğan'dan SP Başkanı Temel'e: Malatya'daki Ölümlere Üzüldük Ama Partiler Arası Bir Durum Yok! Ağzınızdan Çıkanlara Dikkat Edin!

CB Erdoğan oyunu kullanırken açıklamalarda bulundu.

CB Erdoğan'dan SP Başkanı Temel'e: Malatya'daki Ölümlere Üzüldük Ama Partiler Arası Bir Durum Yok! Ağzınızdan Çıkanlara Dikkat Edin!

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tabi 56 milyon Türkiye genelinde seçmen olarak kayıtlarda olduğu bir seçime gidiyoruz. Öncelikle sabah iyi başlayan ama daha sonra Malatya'daki olay gerçekten bizleri üzdü. Böyle bir durumun olmaması gerekirdi. Ne yazık ki iki vatandaşımızın ölümü Cumhurbaşkanı olarak beni ciddi manada üzmüştür. Aynı şekilde arkadaşlarımı... Tabi bu konuda şu anda Adalet Bakanlığımız, İçişleri Bakanlığımız yargı süreci olarak da gerekli bütün araştırmaları, soruşturmaları yapıyorlar. Ben bu iki arkadaşımıza rahmet diliyorum. Ailelerine sabırlar diliyorum. Fakat bu durumun tabi partiler arası bir adeta sorgulamaya, partiler arası bir bu noktada yargılamaya götürülmesini doğru bulmuyorum. Bu tür durumlarda özellikle dudaklarımızın arasından çıkacak sözler çok büyük önem taşıyor. Temennim odur ki, seçimler bittiği ana kadar herhangi bir durumun olmamasıdır." dedi.

"Ben tekrar tüm milletimize tüm seçmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Belli bir yere kadar İstanbul'da takip edeceğim. Sonra bir basın toplantısı yapıp Ankara'ya hareket ediyorum." ifadelerine yer verdi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu sözlerle Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun Twitter hesabından yaptığı provokasyonu cevapladığı değerlendiriliyor.
SP Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Malatya Pötürge'de yaşanan ve 2 kişinin hayatını kaybettiği elim olayı, 2 aile arasında uzun senelerdir süren husumeti hiçe sayarak 'politik hesaplaşma' gibi gösteren son derece tehlikeli ve sorumsuz bir provokasyona imza atmıştı. Sosyal Medyada büyük tepki çeken ve bölge insanlarının "Konuyu neden çarpıtıyorsunuz? Aileler zaten kavgalıydı kan davalıydı sandık başında karşılaştılar olanlar oldu" şeklinde itirazlarına neden olan paylaşımı SP Başkanı ısrarla kaldırmayarak büyük bir provokasyona imza attı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kritik Çağrı: Seçim Akşamı ve Gecesi Herkes Sandıkların Başına!

https://www.analizmerkezi.com/haber/63537/cumhurbaskani-erdogandan-kritik-cagri-secim-aksami-ve-gecesi-herkes-sandiklarin-basina

 

Fatih Tezcan Canlı yayında Uyardı: Seçim Sonrası Provokasyon Yapacaklar! Kimse Tuzağa Düşmesin!

https://www.analizmerkezi.com/haber/63531/fatih-tezcan-canli-yayinda-uyardi-secim-sonrasi-provokasyon-yapacaklar-kimse-tuzaga-dusmesin-video

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-