Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Abdullah Gül'ün Sözcüsü Fehmi Koru: AK Parti'ye Karşı Yeni Parti Kurulmalı!

Yerel seçim sürecinde, politikanın gündemine oturan konulardan biri de yeni parti iddiaları oldu. Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan gibi daha önce AK Parti'de siyaset yapmış isimlerin parti kuracağ

Abdullah Gül'ün Sözcüsü Fehmi Koru: AK Parti'ye Karşı Yeni Parti Kurulmalı!

Yerel seçim sürecinde, politikanın gündemine oturan konulardan biri de yeni parti iddiaları oldu.

Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan gibi daha önce AK Parti'de siyaset yapmış isimlerin parti kuracağı iddiaları, kulislerde çalkalandı. Ancak şu ana kadar ismi geçen kişilerden, herhangi bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi.

BÜLENT ARINÇ BAŞARI İHTİMALİ VERMEDİ
Söz konusu iddialarla ilgili olarak Bülent Arınç, yeni parti kurulmasına karşı olduğunu söyledi. Bülent Arınç, yeni bir parti kurulsa bile başarılı olamayacağını belirtti.

"AK PARTİ İÇİN DE YARARLI"
Abdullah Gül'e yakınlığıyla bilinen Fehmi Koru, Bülent Arınç'ın sözlerine cevap verdi. Fehmi Koru konuyla ilgili olarak, "AK Parti’nin 2000’de sahip olduğu felsefeyi güncelleyebilen ve kadro genişliğini ondan da ileriye taşıyabilen yeni bir parti, AK Parti için de gerekli ve yararlıdır.

Destek için duyduğu ihtiyacı yeni parti karşılayabilir AK Parti’nin…

Yeni bir parti için kollar sıvanır mı, içinde AK Parti ile özdeşleşmiş isimler bulunur mu, yoksa yepyeni isimler mi böyle bir görevi üstlenirler, bunları bugünden kestirmek zor.

Belki de olmayacak şeye “Amin” demekten farksız bir hüsnü kuruntu yeni parti meselesi…

Arınç‘ın tavsiye ettiği çağrı, fazla gecikmeden yapılırsa o çağrının göreceği ilgi, benim sorularıma da cevap teşkil edecektir." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!