Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan: Ezanı Protesto Yok Ama Tehlikeli Planlar ve Provokasyon Var! -VİDEO-

AnalizMerkezi.com ÖZEL HABER Sözde Feminist özde Fitneci bir grubun, provokatör George Soros ve yerli işbirlikçilerden ald

Fatih Tezcan: Ezanı Protesto Yok Ama Tehlikeli Planlar ve Provokasyon Var! -VİDEO-

AnalizMerkezi.com ÖZEL HABER

Sözde Feminist özde Fitneci bir grubun, provokatör George Soros ve yerli işbirlikçilerden aldıkları fonlarla uzun zamandır ülkemizde faaliyet yürüttüğü, Devlet'in istihbarat birimlerinin bilgisinde ve kamuoyunun ilgisinde olan bir durumdu.

Ancak bu günlerde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bahanesiyle Taksim'de toplanan ve son derece ahlak dışı pankart ve sloganlarla yürüyen bu sözde Kadın hakları özde Kaos yanlısı bölücü grup üzerinden 'Ezanı protesto ettiler' şeklindeki video ile başlayan bir 'ters operasyon' düzenleniyor.

VİDEONUN GİRİŞİ NEDEN YOK?

Baş kısmı özellikle sansürlenip kesilerek servis edilen videoda, Taksim İstiklal Caddesi'nde yürüyen bu güruhun tam da ezan okurken ıslık çaldıkları ve gürültü yaptıkları iddia ediliyor.

Ancak işin aslı bu değil. Esasen grup, ezandan hemen önce gelen veya geldiklerini sandıkları polis müdahalesini protesto için tepki veriyor ve gürültü yapıyor. Videonun baş kısmı yayınlansa rahatça görülebilecek bu durum, kamuoyunun dikkatinden profesyonelce kaçırıldığında, ortaya 'ezanı protesto ettiler' tahrik edilen milyonlarca insan ve 'biz o ahlaksız dediğiniz sloganları attık, dövizleri taşıdık evet ama ezanı protesto etmedik çünkü zaten öncesinde protestomuz vardı' diyen mezkur sözde Feminist özde Fitne ve kaosçu grup kalıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da konu hakkında doğru olmayan perspektifte bilgilendirilmesi sonucu Adana Mitingi'nde konuya değinmesi, plan ve prvokasyonun muhtemel boyutları ve hedefleri açısından endişe verici bir önem taşıyor.

Keza dün akşam saatlerinde 'Ezanı protesto edenleri protesto edeceğiz' diyerek Taksim'de toplanan bir grup ile polis arasında tartışmalar yaşanırken, provokasyon amacıyla alana giren başka bir grup gözlendi.

Analiz Merkezi'nin ulaştığı emniyet yetkililerin 'son derece şüpheli hareketleri olan bir grup' şeklinde nitelediği ve eyleme katılan diğer bazı vatandaşların da sosyal medyada eylemi provoke etmeleri nedeniyle öfkelerini dile getirdikleri bu grup, İsmailağa Cemaati'nden olduklarını iddia ediyorlar fakat İsmailağa Mensupları bu grubun cemaat içinde ayrık otu gibi davrandığını ve Cemaatin Hocaefendisi Mahmut Ustaosmanoğlu'na yakın olmalarının dışında hiçbir ağırlıklarının olmadığını iddia ediyor.

15 TEMMUZ'DA YOK ŞİMDİ VAR!

Taksim'e gelen bu şahısların lideri M.K, 17-25 Aralık Darbe Girişimi sonrası FETÖ'ye verdiği destekler, Zaman Gazetesi'ne yaptığı açıklamalar ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı son derece saldırgan söylemleriyle biliniyor. Bacanak lakabıyla da bilinen M.K isimli şahsın, 15 Temmuz'da çok geç vakitte de olsa İsmailağa Cemaati mensuplarını sokağa çağıran Cübbeli Ahmet Ünlü'ye 'Sen nasıl olur da halkı sokağa çağırırsın! Bu işten bize ne! Devlet kendi halletsin! Bunun hesabını vereceksin!' şeklindeki CIA-FETÖ Darbesi'ne hizmet eden söylemlerde bulunduğu da çok net şekilde ifade ediliyor. 

ANALİZ MERKEZİ'NE KONUŞAN ÜST DÜZEY EMNİYET YETKİLİSİ: PLASTİK MERMİ İDDİASI YALAN!

Analiz Merkezi'ne konuşan Emniyet Yetkilileri, bu gruba mensup bazı hesapların Sosyal Medya'da 'polis bize plastik mermiyle saldırdı' iddiasını yalanladılar.    
Hemen tüm medyada yer bulan, manşetlerden verilen 'ezanı protesto ettiler' videosu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nden hemen önce 'iktidar için avantajlı bir pozisyon' değerlendiriliyormuş izlenimi verse de, Glaido'nun hareket stratejilerini bilenler, konunun provokasyon olduğunu hemen sezebiliyor.

FATİH TEZCAN UYARDI: TERS OPERASYON VAR!

Yayın Yönetmenimiz Fatih Tezcan, 'Ezanı Protesto' iddiasıyla yapılan provokasyonu ve ters operasyonu, sosyal medya hesabındaki paylaşımları ve Youtube Kanalı'nda yaptığı canlı yayınla analiz etti.

İşte o paylaşımlar:

    


FATİH TEZCAN PROVOKASYONU CANLI YAYINDA BÖYLE ANALİZ ETTİ
 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!