Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

İçişleri Bakanı Soylu'ya FETÖ'cü Firariden Hain Saldırı: ''UTANMAZ ARLANMAZ SIKILMAZ ARLANMAZ!''

www.analizmerkezi.com Geçtiğimiz günlerde bir eylem sırasında polisin "lütfen dağılın" ve "kanunlara a

İçişleri Bakanı Soylu'ya FETÖ'cü Firariden Hain Saldırı: ''UTANMAZ ARLANMAZ SIKILMAZ ARLANMAZ!''

www.analizmerkezi.com

Geçtiğimiz günlerde bir eylem sırasında polisin "lütfen dağılın" ve "kanunlara aykırı" şeklindeki uyarılarına rağmen eyleme devam provakatörlerin gözaltına alınma görüntüleri yayınlanmıştı.

İçişleri Bakanı'mız Süleyman Soylu bu olay üzerine sosyal medya hesabı üzerinden ''Yasadışı eylem yapıp direnirseniz, uyarılardan sonra 'kargatulumba' gözaltına alınırsınız. Eğer taciz varsa üzerine ilk biz gideriz. Hayatı kendi gibi düşünmeyenleri tacizle geçenlerin 'Babası FETÖ'den ihraç,kardeşi DHKP-C'li proje kadın' üzerinden polisi ezmesine müsaade etmeyiz.'' açıklamasında bulunmuştu.

 

FETÖ'cü Emre Uslu'dan Hakaretler!

İftira, hakaret, yalan ve çamur atma taktiklerini Hitler'in Propaganda Bakanı Paul Joseph Goebbels'den alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün, üst düzey elemanlarından olan kaçak Emre Uslu sosyal medya hesabı üzerinden Bakan Soylu'ya '' Utanmaz arlanmaz sıkılmaz arlanmaz kişi. "Proje Kadın" ne demek? "Proje Kadın senin karındır" diyeceğim, sorun karında değil arında. "Proje kadın senin kızındır" diyeceğeim sorun senin kızında değil özünde "Proje kadın senin anandır" diyeceğim sorun senin ananda değil kanında'' hakaretleriyle saldırdı. Halbuki Bakan Soylu sosyal medya hesabında ''Eğer taciz varsa üzerine ilk biz gideriz'' ifadeleri kulanmıştı.

 

FETÖ'cü Hain Emre Uslu'nun paylaşımına Fatih Tezcan'dan çok sert tepkiler!

Her zaman FETÖ'cülerin başına bela olan, Türkiye'de ''Fetullah Gülen örgüt lideridir ve yargılanmalıdır'' ifadelerini ilk kullanan isim olan sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Fatih Tezcan, FETÖ'cü Emre Uslu'nun hakaret dolu paylaşımına sessiz kalmadı. Fatih Tezcan, FETÖ'cü Emre Uslu'ya olan tepkisini, artarda attığı tweetlerle gösterdi.

 

''Evet arkadaşlar Proje P.İ.Ç konuşuyor konuş Proje P.İ.Ç! @emreuslu ''

 

''Biz Türkiye’de yaşanan her konuyla ilgili yorum yaparız, görüş beyan ederiz, bazen farklı düşünsek de, mevzu Vatansa daima beraberiz! Amerika’nın kucağında insanlık onurunu peşkeş çeken FETÖ’cü Uluslararası Konsomatrisler ise Türkiye ile ilgili hiçbir konuda yorum yapamazlar!''

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!