Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ahlâksız Saldırı: "ALLAHSIZ KİTAPSIZ!"

AnalizMerkezi.com / ÖZEL ANALİZ  İslâm Düşmanı Kemalist CHP, PKK S&

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ahlâksız Saldırı:

AnalizMerkezi.com / ÖZEL ANALİZ 

İslâm Düşmanı Kemalist CHP,
PKK Sözcüsü HDP ve
'Paralel MHP' şeklinde projelendirilen İP ile 'örtülü ittifak'a girerek
âdeta tüm kurucu değerlerine savaş açan Saadet Partisi'nden
inanılmaz bir savrulma daha!..

Saadet Partisi'nin Sosyal Medya'daki sözcüsü olarak gösterilen Ali Aktaş, Twitter hesabı www.twitter.com/aliaktas7 üzerinden yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a korkunç ifadelerle saldırdı.CUMHURBAŞKANI'NA "ALLAHSIZ KİTAPSIZ"!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP-HDP-İP-SP dörtlüsünü çeteye benzetmesini bahane eden Ali Aktaş "Yeter be yeter! Allahsız kitapsız mısın sen bu kadar iftira atıyorsun?" şeklinde bir paylaşımda bulundu.
TEPKİLER SONRASINDA SİLMEK ZORUNDA KALDI

Sosyal medyada büyük tepki çeken bu paylaşımını panikle silmek zorunda kalan Ali Aktaş, "Sözünün arkasında durmaya cesaretin yoksa neden sildin?" ve "Sen daha eline ağzına sahip çıkamayan bir tipsin! Belediye Başkanlığı kim sen kim!" gibi sorulara ise cevap veremedi.  


ALİ AKTAŞ KİMDİR?

FETÖ'ye karşı yürütülen mücadeleyi sulandırmaya ve Saadet Partisi tabanını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı kışkırtmaya matuf twitleri nedeniyle eleştirilen Avukat Ali Aktaş'ı ilk deşifre eden isim, Yayın Yönetmenimiz Fatih Tezcan olmuştu.

Ali Aktaş'ın Zaman Gazetesi'nde çalıştığını ortaya çıkaran Fatih Tezcan'ın yayınladığı twitlerde, Ali Aktaş'ın 17-25 Aralık'tan çok sonraları bile FETÖ üyesi olsun veya olmasın, tamamen FETÖ lehine algı oluşturacak şekilde bir sosyal medya faaliyeti fark ediliyordu.


ALİ AKTAŞ'A GÖRE 15 TEMMUZ İHTİYARLARIN KAVGASIYMIŞ!

Ali Aktaş, 15 Temmuz CIA-FETÖ Darbesi'nin üzerinden 1 sene geçmeden yaptığı paylaşımda, 7 Şubat MİT Krizi ile başlayan ve 15 Temmuz'la zirveye çıkan Türk Devleti-FETÖ Savaşı'nı '2 ihtiyarın kavgası' şeklinde lanse ederek, tamamen FETÖ lehine bir illüzyona ve Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhine algı operasyonuna oynuyordu. 

Ali Aktaş'ın belediye başkan adayı seçildiği Saadet Partisi'nin lideri Temel Karamollaoğlu 71 yaşında...ALİ AKTAŞ 15 TEMMUZ'DAN 13 GÜN ÖNCE DARBEYİ BİLİYOR MUYDU?

Saadet Partisi Antalya Belediye Başkanı Ali Aktaş, 15 Temmuz Darbesi'nden sadece 13 gün önce attığı twitlerde âdeta FETÖ'nün darbe yapacağını ve sonraki yol haritasını biliyorcasına, son derece cesur ifadeler kullanmıştı.

FETÖ Lideri Fetullah Gülen'in, firari FETÖ'cülere Türkiye'ye gelme talimatı vermesi gerektiğini ve böylelikle Türkiye'de hukuk ve tenfiz sisteminin kilitleneceğini iddia eden Avukat Ali Aktaş, ifadesinde FETÖ yerine Cemaat kalıbını kullanmaya cesaret etmesi, "Ali Aktaş 15 Temmuz Darbesi'ni önceden bilmiyorsa kendisine FETÖ soruşturması açılacağını bile bile terör örgütüne nasıl cemaat dedi?" sorularının sorulmasına neden oldu.    
  


17-25 SÜRECİNDE FETÖ'YE AÇIK DESTEK!

Saadet Partisi'nin âdeta 'Sosyal Medya sözcüsü' durumunda bulunan SP Antalya Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş, 17-25 Aralık FETÖ Darbe Girişimi sonrasında attığı twitlerde de FETÖ'ye açık ve tam destek vermişti.


SAADET PARTİSİ BAŞKAN ADAYI ALİ AKTAŞ ESKİ ZAMAN GAZETESİ ÇALIŞANI!

Ali Aktaş'ın Zaman Gazetesi'ndeki geçmişini ortaya çıkaran Fatih Tezcan "
Kim Philby’i araştırın. Erken angajman nedir anlarsınız. Ve unutmayın: Bu şahıs ben yanılmışım demiyor. 2016 Temmuz’unda F.Gülen’e kurtuluş reçetesi yazıp 2018’de Erdoğan karşıtı algıya oynuyor Bahçeli’yi bırak İslâmî Camia’ya dön (?!) diyor. Neyse. ‘Gerçekler Zaman’la Anlaşılır" demişti.
ALİ AKTAŞ'TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A BİR ALGI OYUNU DAHA: "BAHÇELİ'Yİ BIRAK BİZE GEL!"
ALİ AKTAŞ'TAN 14 YAŞINDA İDAMA MAHKUM EDİLEN YAKUP KÖSE'YE DE HAKARET: HİÇTİN! SIFIRDIN!

Kemalist Diktatörlük tarafından 14 yaşında idama mahkum edilen Yakup Köse'ye de hakaretler yağdıran Ali Aktaş, sosyal medyada yine büyük tepki almıştı. Bilindiği gibi FETÖ de, kendisinden 'izinsiz' ve 'bağımsız' olarak yükselen ve başarılı olan isimlere karşı son derece acımasız operasyonlar yapmasıyla biliniyor. 


Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelttiği akıl, mantık ve vicdan dışı sözlerden sonra Saadet Parti'li Ali Aktaş hakkında soruşturma başlatılması ve dava açılması bekleniyor.

AnalizMerkezi.com / ÖZEL ANALİZ 


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!