• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Asker selamıyla karşılanan polisler PKK yazılarını ay yıldız ile kapattı

Adana'da daha önce sık sık terör örgütü PKK lehine korsan gösterilerin yapıldığı ve uyuşturucu satılan mahalleye operasyon yapan polisleri çocuklar asker selamıyla karşılarken, polis duvarlardaki PKK yazısını ay yıldız ile kapattı.

Asker selamıyla karşılanan polisler PKK yazılarını ay yıldız ile kapattı

Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, göreve başlar başlamaz il genelindeki denetimleri arttırdı.

İKİ MAHALLE ABLUKAYA ALINDI
Aktaş, gençlerin zehirlenmesini önlemek için özellikle Yüreğir ilçesine bağlı Çamlıbel ve Ulubatlı Hasan Mahallesi'ne şok baskınlar yaptırdı. Daha sonra Aktaş'ın talimatıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, asayiş, terör ve özel harekat şube müdürlüğünün de katıldığı yaklaşık 300 polisle bu iki mahalleyi ablukaya aldı.

ÇOCUKLAR ASKER SELAMIYLA KARŞILADI
Daha önce sık sık bölücü terör örgütü PKK lehine korsan gösterilerin yapıldığı ve uyuşturucunun satıldığı Çamlıbel Mahallesi, dört koldan özel harekat, terör ve yunus ekipleri tarafından kuşatıldı. Polisleri gören çocuklar ise onları asker selamıyla karşılayıp sevgi gösterisinde bulundu.

 

 

PKK YAZILARI AY-YILDIZ İLE KAPANDI
Polis, mahallede her yeri didik didik etti, metruk binalarda uyuşturucu aradı. Bu arada polis duvarlara yazılan PKK yazılarını da sprey boya ile karaladı. Polisin PKK yazılarının üzerine ay yıldız yapması ise dikkat çekti.

Yapılan bu şok uygulamada 2 kilo 740 gram esrar, yüzlerce uyuşturucu hap, 2 ruhsatsız tabanca, 2 ruhsatsız tüfek ve bunlara ait mermi ile fişek ele geçirildi. 

 

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz ?


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?