• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Fatih Tezcan CHP'nin İç Savaş Planı'nı İfşa Edince Stüdyo Karıştı! -VİDEO-

Akit Tv'de yayınlanan ve moderatörlüğünü Mehmet Özmen'in yaptığı Ankara Kulisi Programı canlı yayınına, Serdar Arseven, Emin Pazarcı ve Fatih Tezcan katıldı. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği program, son bölümünde CHP, Bursa Nutku ve Kemalizm tartışmasına sahne oldu.

Fatih Tezcan CHPnin İç Savaş Planını İfşa Edince Stüdyo Karıştı! -VİDEO-

analizmerkezi.com / ÖZEL HABER

Fatih Tezcan Akit Tv'de katıldığı Ankara Kulisi programı canlı yayınında, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun okuduğu ve Mustafa Kemal'e ait olduğunu iddia ettiği Bursa Nutku'ndan alıntılar yaparak 'Bu bir terör metnidir! Milletin birbirine saldırmasına, polise, askere kurşun sıkmasına gençleri özendirmek terör suçudur!" dedi.

Türkiye'de darbeleri şimdiye kadar millete anlatıldığı gibi Şanlı Türk Ordusu'nun değil, Ordu'ya sızmış ve ele geçirmiş olan Kemalist Terör Örgütü'nün yaptığını iddia eden Fatih Tezcan ile Akşam Gazetesi yazarı Emin Pazarcı arasında tartışma çıktı.CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer'in babasına sahip çıktığına dair ifadelerini ve babası Nurettin Soyer'in yaptığı işkenceleri anlatan C-5 şiirini okuyan Fatih Tezcan "31 Mart'ta İzmirliler sadece oy değil, insanlık suçlarına karşı imtihan da verecekler" şeklinde konuştu.

Fatih Tezcan'ın canlı yayında yaptığı açıklamaların ve tartışmanın görüntüleri:analizmerkezi.com / ÖZEL HABER

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (2)

Mehmet ceylani - Emin pazarcı renk vedi...neden dokunulmazlığı her yere girebildiği anlaşılmıştır....kamalın söylediği o cümleyi REİS söylese ne olurdu acaba...???..fatih kardeşim teşekkür ediyorum..

03 Şubat 2019 Pazar 04:52

Arif Akan - Fatih kardeşim biz burada bile derdimizi anlatamıyosak daha ne yapcaz bilmiyorum vallahi ağzına sağlık eyvallah kardeşim

31 Ocak 2019 Perşembe 22:50


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?