• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Fatih Tezcan'dan 3 Şamar Birden Yiyen Ahmet Hakan'dan Geri Vites: "Ben FETÖ'cü derken..."

Ahmet Hakan denilen şahıs yine saldırdı, yine şamarlandı, yine suç duyurularını yedi, yine geri vites yaptı. Üstelik her şey 48 saat içinde oldu. Ama bu geri vites seni kurtarmaz Ahmet Hakan denilen şahıs!..

Fatih Tezcandan 3 Şamar Birden Yiyen Ahmet Hakandan Geri Vites: Ben FETÖcü derken...

AnalizMerkezi.com / ÖZEL 

Aydın Doğan'ın garsonu ve Hürriyet yazarı olarak bilinen Ahmet Hakan isimli şahıs, yine bir önceki gün yazdığı ahlaksız yazı sonrası çark ederek kendini rezil etti.

Fatih Tezcan'ın Kemalizm eleştirilerine dayanarak Tezcan için 'Kripto FETÖ'cü' diyecek kadar aklını yitiren Ahmet Hakan denilen şahıs hem Fatih Tezcan'ın Twitter'da "Gel görüşelim yüzüme söyle!" şeklinde meydan okumasının hem de Ahmet Hakan hakkında 2 suç duyurusunda birden bulunmasının ertesi sabahı Hürriyet'teki köşesinde ağır şekilde çark etti.

İşte Ahmet Hakan denilen şahsın dönüşü:

FATİH TEZCAN DENİLEN ŞAHSIN FETÖ’CÜLÜĞÜ 

EĞER herhangi bir şahıs...

Bir Cumhuriyet Bayramı günü...

“29 Ekim ile 15 Temmuz arasında fark yok... Biri başarmış, diğeri başaramamış darbedir” diyorsa...

O kişi...

15 Temmuz günü ne yapmış olursa olsun...

FETÖ’nün amaç ve çıkarlarına hizmet etmektedir.

*

Şahsa “FETÖ’cü” derken kastettiğim budur.

 ******

Fetullah Gülen için 2010'da 58 sayfa deşifre yazısı yayınlayan, 3 Temmuz sürecinde ve 7 Şubat MİT olayında FETÖ'yü deşifre eden, 2013'te Ulusal kanallarda ilk kez Fetullah Gülen için İhanet içerisinde bir Örgüt lideridir ve yargılanmalıdır ifadelerini kullanan, FETÖ'nün medyadaki kara listesinde 1 numarada bulunan Fatih Tezcan'a 'Kripto FETÖ'cü' diyerek FETÖ'ye bayram ettiren Ahmet Hakan'ın bu ucuz manevralarla rezil olmaktan kurtulabileceğini sanması, Ahmet Hakan'ın o meşhur şarapçılığının, artık mesleğini de etkiler hâle geldiğini işaret ediyor.

Fatih Tezcan'ın twitini eksik alıntılayarak zaten art niyetliliğini ve yalancılığını izhar ve itiraf eden Ahmet Hakan'ın, Fatih Tezcan'ın Kemalizm'e yaptığı eleştirileri sanki Atatürk veya Cumhuriyet düşmanlığı varmış gibi değerlendirmesi de, Ahmet Hakan'ın çifte algı operasyonu peşinde ve kasıtlı bir eylem hedeflediğini, en net şekilde ortaya koyuyor.  

Diğer yandan Fatih Tezcan ile FETÖ kelimelerini aynı cümlede kullanan Ahmet Hakan'a Tezcan'ın sırf bundan dolayı bir dava daha açıp açmayacağı da belirsiz.


İlgili haberler:

 

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz ?


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?