Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Bahçeli: Sermeye Kaçıranlar Deşifre Edilsin!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis'te MHP Grup Toplantısı'nda partililere seslendi. Bahçeli, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e tepki göstererek, "251 şahadet delil değil midir? Hain haindir, terörist

Bahçeli: Sermeye Kaçıranlar Deşifre Edilsin!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis'te MHP Grup Toplantısı'nda partililere seslendi. Bahçeli, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e tepki göstererek, "251 şahadet delil değil midir? Hain haindir, terörist teröristtir; imhaları da vaciptir" dedi. Bahçeli, ayrıca Birleşmiş Milletler'in yapısının değişmesi gerektiğini vurgulayarak, "BM yeni baştan yapılanmalı ve planlanmalıdır. 5'li çetenin hakimiyet ve hükümranlığı sorgulanmadan daha iyiye ulaşılamayacaktır. Sayın Erdoğan'ın yaptığı konuşma etkilidir. Zulümle abad olanın akıbeti berbat olacaktır" dedi.

 

MHP lideri Bahçeli, hükümete seslenerek, "Hükümet kurnaz ve sinsi fırsatçıları teker teker belirlemelidir. Stokçuluk yapanları mutlaka bulmalı ve karanlık niyetlileri deşifre etmelidir." dedi

 

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

 

TBMM'nin yeni dönemi dün başlamıştır. Bugün yasama yılının ilk toplantısını gerçekleştiriyoruz. Yeni yasama yılının ülkemize, milletimize, demokrasimize hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum. TBMM'nin açık ve çalışır olması, seçilmiş vekillerin görevlerinin başında olması ülkemiz için büyük bir kazançtır.

 

ALAYINIZI KUTLUYORUM

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin uygulamaya geçmesiyle Meclisimizin asli işlerini daha iyi yapacağına inanıyorum. Siyasetimizin anlam ve ahengi, inançlarımızın haklılığı, ülkülerimizin yüceliği çizgimizin kırılmadan devam etmesini sağlamıştır. Milletimizin desteğiyle varlığımızı sürdürdük, TBMM'de temsilimizi devam ettiriyoruz.

 

MHP, 24 Haziran'da yapılan seçimin ardından 50 milletvekiliyle grup kurma hakkını elde etmiştir. Başaramaz dediler başardık, devrilir gider dediler geldik. Onlar konuştu, biz inandık, onlar atıp tuttu biz milletimize güvendik. Kiralık gazeteci ve sözde aydınların oyunlarına göğüs gerdik. Sizler yalnızca milletvekili olmadığınız, kutlu bir inancın neferleri oldunuz. MHP'ye idam fermanı yazanları, siyasi provokatörleri kabusla tanıştırıp hayal kırıklığına uğrattınız. Hepinize teşekkür ediyor, alayınızı kutluyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!