• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Erdoğan, Kabataş Lisesi'nde Öğrencinin İsteğini Kırmadı, Danışmanlarına Talimat Verdi!

Kabataş Erkek Lisesi'nde yeni eğitim öğretim yılının açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, okulu gezdi. Erdoğan'ın ziyareti sırasında renkli anlar yaşandı. Robotik Kulübü'nde sunum yapan öğrencinin "Şimdi anlatamıyorum ama iletişim kurabileceğimiz bir kanal verirseniz bilgilendiririm" sözleri üzerine Erdoğan danışmanlarına talimat verdi. Bir öğretmenin elini öpmek istemesi üzerine de Cumhurbaşkanı öğrencilere "Anneniz, babanız ve öğretmeninizin elinden başka eli öpmeyin" tavsiyesinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, ziyaretin ardından çay içmek için gittiği kafeteryada sürpriz yapıldı.

Erdoğan, Kabataş Lisesinde Öğrencinin İsteğini Kırmadı, Danışmanlarına Talimat Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi Açılış Töreni'ne katıldığı Kabataş Lisesi'ni gezdi. Erdoğan, sınıflara girerek öğrencilerle sohbet etti.

 

ÖĞRENCİ İSTEDİ, ERDOĞAN TALİMAT VERDİ

Erdoğan'ın Robotik Kulübü'nü ziyareti sırasında renkli anlar yaşandı. Robotik takımı adına Esad Yusuf Atik ile Anıl Mert Ar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kulübün çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı. Bu sırada söz alan Esad Yusuf Atik, TÜBİTAK projesine katılacağını belirterek "Şu anda içeriğinden bahsedemiyorum. İsterseniz daha sonra iletişim kurabileceğimiz bir kanal verirseniz oradan konuşabiliriz" dedi.

 

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz ?