Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Osmanlı Devleti'ni Yıkan İşbirlikçi CHP Zihniyeti 100 Sene Sonra Aynı Yerde: "Avrupa Mustafa Kemal'in Partisiyle Yani Bizimle Yürüsün!"

Ülkemizle ilgili yaşanan her olayda yerli ve milî duruştan son derece uzak olan, kurulduğu günden bugüne milleti ve iradesini yok sayan CHP zihniyeti 100 yıl geçse de dışa bağımlı, işbirlikçi duruşundan taviz ver

Osmanlı Devleti'ni Yıkan İşbirlikçi CHP Zihniyeti 100 Sene Sonra Aynı Yerde:

Ülkemizle ilgili yaşanan her olayda yerli ve milî duruştan son derece uzak olan, kurulduğu günden bugüne milleti ve iradesini yok sayan CHP zihniyeti 100 yıl geçse de dışa bağımlı, işbirlikçi duruşundan taviz vermiyor.

Muhalefet olarak ülke menfaatleri için çalışmaktan ziyade, genel başkanlarından milletvekillerine kadar, her türlü ihanet faaliyeti içerisinde başrolde boy gösteren CHP içinden yine milleti şaşırtmayan bir açıklama geldi.

Türk Milleti'ne güven vermek için uğraşmak bir yana güvensizlik ortamı oluşsun diye canla başla çalışanlar, Mustafa Kemal'in adını kullanarak Avrupa'ya Türkiye'ye karşıtı güven teminatında bulunuyor. 


İşte CHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Özgür Özel'in resmî twitter hesabından paylaştığı o ibretlik sözler:

"Türkiye, Mustafa Kemal'in hedeflediği çizgiden sapmıştır. Bu konuda Avrupa'ya gerekli güveni verecek olan parti, Mustafa Kemal'in partisidir.

Mustafa Kemal'in partisi olarak şunu söylüyoruz: Avrupa yolunda yürüyeceksek biz varız, hadi hep beraber yürüyelim!"

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!