Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Kemalist Kılıçdaroğlu Yine FETÖ'ye Selam Gönderdi!

“Dağlar, insanlar ve hatta ölüm bile yorulduysa, şimdi en güzel şiir, barıştır.” demişti Yaşar Kemal. Muhaliflerin zindanlarda tutulduğu, &c

Kemalist Kılıçdaroğlu Yine FETÖ'ye Selam Gönderdi!

“Dağlar, insanlar ve hatta ölüm bile yorulduysa, şimdi en güzel şiir, barıştır.” demişti Yaşar Kemal. Muhaliflerin zindanlarda tutulduğu, çocuğunu arayan anaların şiddet gördüğü bu ülkede; umudu korumalıyız, barış türküleri söylemeye devam etmeliyiz. Dünya Barış Günü kutlu olsun.

diyen Kılıçdaroğlu adeta Terör Kombo'su yaptı!

 

Kemalist CHP'li Kılıçdaroğlu 'Dağlar'dan dem vurarak son dönemde çöküşten bitiş aşamasına geçen PKK'ya selam gönderirken aynı zamanda yaklaşan yerel seçimler öncesinde tabanını 24 Haziran'da görülen CHP-HDP Koalisyonu'nun devamını hazırlamaya çalıştı.

 

Zindanlar'da tutulan muhaliflerden söz eden ama ömrü hayatı boyunca 1 kez bile 28 Şubat mağdurlarından bahsetmeyen CHP Genel Müdürü, bu tavrıyla Türkiye'deki geçerli ve sincice beklemede olan tek diktatörlüğün kemalizm olduğunu da teyid etmiş oldu. Diğer yandan bu sözleriyle suçları ispatlanmış, tutuklanmış ve hüküm giymiş tüm FETÖ'cülere de selam gönderen Kemalist Kılıçdaroğlu, çocuğunu arayan analar vurgusuyla yine HDP'ye ve PKK'ya göz kırptı.

 

İLGİLİ HABER:

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!