Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Kuşaklar Boyu İğrenileceksiniz!

ABD Başkanı Donald Trump’ın daması Jared Kushner ile “yakın arkadaşlık” kuran Suudi Krallığı’nın “Ilımlı” veliahdı Prens Muhammed bin Selman, Yemen’de özellikle kadın ve çocukların vurulması i&

Kuşaklar Boyu İğrenileceksiniz!

ABD Başkanı Donald Trump’ın daması Jared Kushner ile “yakın arkadaşlık” kuran Suudi Krallığı’nın “Ilımlı” veliahdı Prens Muhammed bin Selman, Yemen’de özellikle kadın ve çocukların vurulması için emir verdiği iddia edildi. Selman, bu emri vermesindeki gerekçeyi ise, “Kuşaklar boyu bizden korksunlar” olarak açıkladı. Suudiler’in Yemen’de işledikleri katliamların suç ortağı Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Al-Khaleej gazetesini iddiasına göre, Selman; Suudilerin liderliğindeki askeri koalisyonun komutanlarıyla düzenlediği toplantıda ‘‘Yemen halkının bilincinde kuşaklar boyunca çok derin iz bırakmak istiyoruz. Suudi Arabistan’ın adı anıldığında çocuklarının, kadınlarının ve hatta erkeklerinin tir tir titremesini istiyoruz’&rrsquo; diye konuştu.

 

İĞRENÇLİĞİNİZİ NESİLDEN NESLE AKTARACAĞIZ!

 

“Yemenli çocuklar Suudiler’den korkar mı?” bilmiyoruz ama ABD fitnesinin İslam âlemi içindeki merkez üssü haline gelen ve Müslüman kanı dökme konusunda ABD uşaklığı yapan Suudi Krallığı’ndan iğreniyoruz. Nasipse nesilden nesle çocuklarımıza Suudi Krallığı’ndan neden iğrenmeleri gerektiğini anlatacağız ve “fitne krallığından” asırlar boyu iğrenmeye devam edeceğiz!

 

SUUD KRALLIĞI’NDAN NEDEN İĞRENİYORUZ?

 

ABD’nin İslam âlemi üzerinde kurmak istediği “Fitne Krallığı’nın” merkez üssü olduğu için, korku duvarları ile kurdukları “sözde krallıklarının devamı için ABD’ye kul-köle oldukları için, İran’daki “Molla Diktası” ile giriştiği petrol savaşına, mezhep kılıfı uydurarak çoluk-çocuk demeden siviller üzerine bomba yağdıran ve bunu meşru bir hak olarak savundukları için, her 10 dakikada bir açlığın sebep olduğu hastalıklar yüzünden çocukların katledilmesine sebep olduğu için Suud Krallığı’ndan iğreniyoruz.

 

YEMEN’DE NE OLUYOR?

 

ABD’nin Suudiler üzerinden petrolüne göz diktiği Yemen’de Suudiler ve İran 2015 yılından beri vekâlet savaşı yürütüyor. İran’ın desteklediği Husiler ile Suudiler’in desteklediği Yemen yönetimi arasında devam eden savaşa Suudiler ve BAE kurdukları koalisyon ile zaman zaman dâhil oluyor. 400 bine yakın çocuğun yetersiz beslenme yüzünden öldüğü Yemen’de 2 milyon çocuk da aynı akıbetle karşı karşıya yaşıyor. Bombalar ve ağır abluka yüzünden ilaç ve tıbbi malzemenin ulaştırılamadığı için 900 bin kişinin koleraya yakalandığı Yemen’de, var olan gıda ve ilaçlar da İran destekli Husi çeteler tarafından yağmalanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!