Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

CIA-FETÖ'nün CHP Yürüyüşü'ne AK Parti Süslü DAEŞ Saldırısı Deşifre Oldu!

 analizmerkezi.com ÖZEL

CIA-FETÖ'nün CHP Yürüyüşü'ne AK Parti Süslü DAEŞ Saldırısı Deşifre Oldu!

 


analizmerkezi.com ÖZEL

İstanbul'a yaklaşan CHP Konvoyu'na kamyonla saldırarak çok sayıda CHP'liyi öldürmeyi öldürmeyi amaçlayan DAEŞ üyeleri, Kocaeli ve Kayseri'de hazırlık aşamasında suçüstü yakalandılar.

DAEŞ'li Teröristlerin araçlarından 'kafir' diyerek saldırdıkları Erdoğan'ın ve AK Parti'nin çok sayıda flamasının çıkması "DAEŞ'i ABD Kurdu" diyen ABD Başkanı Trump'ı, CIA-DAEŞ ve CIA-FETÖ bağlantılarını ve CIA Tercümanı Emre Uslu'nun "RTE REJİMİ İSTANBUL'A YAKLAŞIRKEN CHP YÜRÜYÜŞÜ'NE SALDIRACAK" şeklindeki twitini hatırlattı.

CIA-FETÖ-DAEŞ ORGANİZASYONU

CIA planı FETÖ koordinasyonu ve DAEŞ tetikçiliğiyle gerçekleştirilecek saldırıda çok sayıda CHP'li yürüyüş esnasında öldürülecek ve bunun üzerine tüm Türkiye'de olaylar çıkacaktı. Üst düzey bir provokasyon başlatılacak ve "CHP YÜRÜYÜŞÜ'NE SALDIRANLAR AK PARTİ'Lİ İŞTE BUNLAR DA FLAMALARI" denilerek CIA-FETÖ projesi olan DARBE VE DIŞ MÜDAHALE öncesi gerekli kaos ve iç savaş kargaşası oluşturulmaya çalışılacaktı. 

EMRE USLU ÖN ALMIŞTI

daha önce CIA-Fetullah Gülen görüşmelerinin uzun süre tercümanlığını yaptığını deşifre ettiğimiz Emre Uslu 22 Haziran 2017'de attığı twitte -RTE Rejimini'ni tanıyorsam Adalet Yürüyüşü'ne kitlelerin katılacağı İzmit İstanbul'a yaklaşınca Saldıracaktır #GELADALETEYÜRÜ ATFAVABEKLE- diyerek CIA ve FETÖ'nün AK Parti süsü verilmiş DAEŞ saldırısıyla organik ilişkisini önceden tiraf etmiş oldu. Ancak saldırı başarıyla gerçekleşebilseydi Emre Uslu bu twiti gösterecek "SİZE SÖYLEMİŞTİM EMRİ ERDOĞAN VERDİ AK PARTİLİLER SALDIRDI ÖLENLERDEN ERDOĞAN SORUMLU" şeklinde twitler atacak ve CIA-FETÖ'nün Türkiye lokazisyonundaki kaos-iç savaş amacını uygulatmaya çalışacaktı. 


ekran-resmi-2017-07-06-09.55.09.png

 

AnalizMerkezi.com olarak CHP yürüyüşünün başladığı günden itibaren yürüyüşe planlı saldırılar olacağını söylemiştik.

Genel yayın yönetmenimiz Fatih Tezcan defalarca CHP yürüyüşünün planlı bir saldırıya uğrayacağını ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun öldürülmesi dahil bütün kaotik senaryolar CIA-FETÖ için mümkün olduğunu ifade etmişti.

İşte Fatih Tezcanın Yaptığı İgili Canlı Yayın ve Tweet Zincirleri:

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü'ne saldırmak isteyen terör örgütü DEAŞ üyesi 6 kişilik grup son anda yakalandı. Polis konvoydaki güvenlik önlemlerini artırdı. Kayseri Valisi Süleyman Kamçı "Büyük bir provokasyon önlendi" dedi.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne önceki gün yapılan ihbarda CHP Yürüyüşü'ne terörist saldırı yapılacağı bilgisi iletildi. Polis, terör örgütü DEAŞ mensubu olduğu bilinen ve emniyette kaydı olan 6 kişiyi yakın takibe aldı. Dün Kayseri’de siyah bir minibüs kiralayan DEAŞ’lılardan 2'si Kocaeli’de yakalandı. 4 kişi ise Kayseri’de gözaltına alındı.

GÜVENLİK EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARILDI

İhbar üzerine harekete geçen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bugün güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardı. Hazırlıkların ardından Kartepe ilçesinde, panelvan tipi bir araç Özel Hareket polislerinin de katıldığı operasyon ile yakalandı.

Operasyon anı kameralara saniye saniye yansıdı. Otomobilde bulunan ve terör örgütü DEAŞ üyesi olduğu belirtilen 2 kişi gözaltına alındı. 

KAYSERİ VALİSİ: BÜYÜK BİR PROVOKASYON ÖNLENDİ

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı "Evet, polisimiz güzel bir istihbarat sonucu 6 kişilik DEAŞ militan grubunu gözaltına aldı. Minibüsle konvoya saldıracaklardı. Minibüse AK Parti flamaları koymuşlardı. Büyük bir provokasyon önlendi" dedi.

Son dakika... Adalet Yürüyüşüne saldırı hazırlığındaki teröristler yakalandı

Kamyonla saldırı yapılacağı ihbarı üzerine bugün yürüyüş güzergahındaki tüm araç trafiği durdurulmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!