Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

FETÖ-CHP İhanet Yürüyüşü!

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Hiçbir gazetecinin tutuklanmasını istemem. Ama

FETÖ-CHP İhanet Yürüyüşü!

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Hiçbir gazetecinin tutuklanmasını istemem. Ama MİT Tırları bu devletin namus davasıdır. Devletin namusuna el uzatan, gazeteci değil haindir.

15 Temmuz'da bir korkak gibi FETÖ'den kaçıp Belediye Başkanı'nın evine sığınanlar şimdi  #AdaletiçinİstanbulaYürüyor maskesiyle Kaos arıyor.

 

Herkes rahat olsun. Devlet görevinin başında. Kaldıki Devlet dara düştüğünde neler yapabileceğimizi Milletçe 15 Temmuz'da gösterdik. Sakin.

 

Planı görün: Küresel Çakallar bir Paralel Gündem üretip 15 Temmuz Ruhu'nu ve yakındaki Anma'yı gölgelemek istiyor. Bu tuzağa düşmeyelim.

Kasetçi Kılıçdaroğlu'nun zaten itibarı yok. Kimse CHP'lilere dokunmaz. Ama CHP'nin fırsat verdiği FETÖ'nün Provokasyonu'ndan şüphe ediyorum.

09 Haziran: CHP HDP'ye Gidiyor!

13 Haziran: CHP 7 Sene Hapis Yatan Teröristi Üye Yapıyor!

15 Haziran: CHP YÜRÜYOR!

?

#CHPprovokasyonaYürüyor

chp1-001.png

chp2-001.png

chp3.pngchp4.png

CHP Devlet Sırrını İfşa Eden Vatan Hani bir FETÖ'cünün tutuklanmasını protesto ediyorsa bunun adı Adalet değil FETÖ-CHP İhanet Yürüyüşü'dür.

Kaldı ki yürüyüşün ayrıntıları ortaya çıktı ve 10 saat önceki tahminim doğrulandı. Bu planlı bir provokasyon ve amaç 15 Temmuz'u gölgelemek.

Plana göre 69 yaşındaki Kılıçdaroğlu FETÖ-CHP Yürüyüşü'nde günde 16 km yürüyecek ve 28 gün sonra İstanbul'da olacak. Yani 15 Temmuz'a doğru.

69 yaşındaki CHP Lideri Ramazanda, bayramda, bu sıcakta ne için yollara düşüyor? Devlet sırrını veren bir FETÖ'cü için mi? Bu net bir yalan.

chp5.png

Dün Enis Berberoğlu alındı, CHP yürüyor. Bugün de Hatay Kurtuluş Örgütü'nün provokatörü Barış Atay alındı, Gezici Nusayriler fişekleniyor.

Devletin Cumhurbaşkanı'na HIRSIZ FAŞİST diyen bu FETÖ-CHP'liler kanlı bir plan peşindeler! Durdurun bu yürüyüşü: Açık provokasyon geliyor!

Cumhurbaşkanı'na bu lafları eden 1 adım bile atamaz Hukuken gereği yapılır! Bunlar 500 km yürüyeceğiz diyorlar! Ülkeye bir kaos dayatılıyor!

Erdoğan'ın çağrısıyla sokaklara dökülüp ülkeyi işgalden kurtaran milletin yanından Erdoğan'a söverek yürümek! Bu CIA-FETÖ'nün kaos planıdır.

9 Haziran CHP HDP'de

13 Haziran Terörist CHP'de

15 Haziran Erdoğan'a küfreden CHP'liler yollarda 

1-Planlı Katliam Hangi Gün?

2-CNN Nerede?

chp6.pngchp7.pngchp8.pngchp9.png

Bence yürüyüş iptal edilmelidir. İlla olacaksa 5 kişiye izin verilmeli ve bunlara 'planlı saldırı'ya karşı 50 polislik koruma sağlanmalıdır.

Medya FETÖ-CHP Yürüyüşü'nü gündem etmemelidir. Bu ülkenin namuslu vatandaşları için milat, CIA-FETÖ Darbe'sinin durdurulduğu 15 Temmuz'dur.

CIA-FETÖ'nün Mayıs-2010'da CHP'ye ne yaptığını bilmeyenler Kılıçdaroğlu'nun adının geçtiği hiçbir konuyu çözemezler.

 

İLGİLİ YAZI İÇİN TIKLAYIN:

Kılıçdaroğlu'nun Şerefi ve Namusu Varsa Bu Soruları Cevaplasın!

 

31 Mayıs 10 şehid verdiğimiz Mavi Marmara günüydü, Türkiye'de İsrail karşıtlığı için mühimdi, yıldönümüne Gezi'yi denk getirip gölgelediler.

15 Temmuz ise 249 şehid verdiğimiz Darbe karşıtı gün, Türkiye'de NATO-CIA-FETÖ karşıtlığı için mühim, gölgelemek için herşeyi yapabilirler.

Soner Yalçın'ın 'Cemaat'in CHP İmamı' yazısını okuyup sorun: Can Dündar MİT Tırları'nın Fotoğraflarını Enis'ten Aldığını NE AMAÇLA Söyledi?

chp10.pngchp11.pngchp12.png

Soner Yalçın'ı sevmem ama yazılarının hemen hepsini okurum. Pek çok sevmediğim ismi okumak/dinlemek zorunda olduğum gibi. Bu yazısı önemli.

5187 sayılı Basın Kanunu'na göre savcı/mahkeme, gazeteciye haber kaynağını sorabilir ancak haberci, kaynağını açıklamak zorunda değildir.

Hatta bu kanuna göre gazeteci, savcıya mahkemeye "Haber kaynağımı açıklamak istemiyorum" dediği andan itibaren, bir zorlama da yapılamaz.

5186 Basın Kanunu'nun 12.maddesi:

HABER KAYNAĞI AÇIKLANMAYA ZORLANAMAZ!

TBMM: https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5187.html 

Resmi Gazete: http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2004/06/20040626.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2004/06/20040626.htm 

Can Dündar'a sorulmalı: KAYNAĞINI AÇIKLAMAMA HAKKIN VARKEN SEN KİMİN KAOS PLANI'NA UYARAK CHP MV ENİS BERBEROĞLU'NU SATTIN? @candundaradasi

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!