Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

KHK ve Damat krizlerinden sonra yeni operasyon: Bedelli Askerlik

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER  

KHK ve Damat krizlerinden sonra yeni operasyon: Bedelli Askerlik

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

 

KHK ve Damat krizlerinden sonra yeni operasyon: Bedelli Askerlik.

Milletin bu işe isyan edeceği bilindiği halde Cumhurbaşkanı'na soruluyor.

CB Erdoğan'a bedelli askerliği soran şahsı tanımıyorum ama çok yakından tanıyanlar düne kadar kendisi de sülalesi de Fetullahçıydı diyorlar.

Tam da PKK'nın saldırılarını arttırdığı şehitlerin ardarda geldiği günlerde CB Erdoğan'a bedelli'yi sormak büyük cesaret değil ince hesap...

Bedelli Askerlik konusu, 'Yeni Darbe öncesi KÜF İttifakı için özel çalışma'yı nasıl da doğruluyor, değil mi?

 

İlgili Tweet Zinciri:

 

 

"Parası olana askerlik yok ama halkın çocukları Katar çöllerine veya Güneydoğu'ya gönderiliyor" algısı yavaş yavaş halka yükleniyor.

Anlamazdan gelenler için: Bedelli Askerlik normal'de olur ama şu zor konjonktürde 2 iPhone parasına askerlikten yırtmak bence doğru değil.

1996'da Gölcük'te denizci olma imkanım varken Besta'da çatışmayı seçmişim. Sizce ben şu çatışmalı konjonktürde bedelli'yi savunur muyum?

Sizce ben Twitter'daki ağzı bozuk 3-5 zengin ve 1 sızma tetikçi yüzünden CB Erdoğan'a kurulan bedelli tuzağını dillendirmekten korkar mıyım?

Sizce yarın bedelli askerlik çıksa bile ben görevimi yapmış olmanın rahatlığı dururken buradaki üç beş şerefsizin hakareti ile susar mıyım?

Bedelli askerlik yapıp kariyerine devam etmek isteyeceksin ama karşı fikirde olana hakaret edip mahkemede sabıka yiyeceksin.  Çok zekice!..

Hakaret etmeden konuşanları her zaman önemsemişimdir ama paralel devlet yok diyen ismin karısına güvenip küfredenleri mahkemede affetmem.

Şimdi dileyen dilediği gibi yazsın konuşsun. Bedelli Askerlik ambalajlı halkı tahrik operasyonu yapıldığını yazdım. Bitti. Saygılar.

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!