Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Hayati Yazıcı'nın Eşinin CB Erdoğan'a Bedelli Askerlik Kumpası

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı'nın OHAL Devam

Hayati Yazıcı'nın Eşinin CB Erdoğan'a Bedelli Askerlik Kumpası

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı'nın OHAL Devam Ederken CB Erdoğan'a Bedelli Askerliği sorarak kurduğu kumpası, bu zincirde ifşa etmiştim.

 

 

Selma Yazıcı, Bedelli Askerliği sormak üzere (?) Başbakan, Hükümet, Milli Savunma Bakanı yokmuş gibi direkt ve kasten CB Erdoğan'a gitmişti.

İddia o ki, işi ince ince planlayan Selma Yazıcı, CB Erdoğan'ın aniden yanına gidip konuştuğu anda özellikle fotoğraf çektirip yayınlamıştı.sy5.pngsy6.png

Selma Yazıcı'nın CB Erdoğan'la bu fotoğrafını görüp konunun OHAL'in çatışmalı ortamında Bedelli Askerlik olduğunu öğrenenler, isyan etmişti.

İtirazın özeti: "OHAL var ne Bedelli'si? Hem artık kararlar fenomen'liğe soyunan fırsatçı eş'lerin zorlamasıyla mı veriliyor?" şeklindeydi.

CB Erdoğan'ın insanların kalbini kırmamak noktasındaki insanî hassasiyeti, fenomen olmaya çalışan bir tip tarafından suistimal edilmişti.

Bedelli Askerlik'e gerçekten ihtiyacı olan insanlar da olabilirdi ve fakat Selma Yazıcı, aslında bu insanların beklentilerini de sömürmüştü.

CB Erdoğan: "Bedelli Askerlik Yok DEDİKODUSU VAR! O SÖZLER BANA AİT DEĞİL!" diyerek Selma Yazıcı'yı böyle yalanladı.

 

Selma Yazıcı eşine Bakanlık verilmeyince HAYIRLI OLSUN DEMİYORUM Twiti atıp Makam verilince silmesiyle biliniyordu.

İlgili Haber İçin Tıklayınız:

Selma Yazıcı Önce İsyan Etti Sonra Kocası Hayati Yazıcı'ya Makam Verilince Twitini Sildi!?

Selma Yazıcı Önce İsyan Etti Sonra Kocası Hayati Yazıcı'ya Makam Verilince Twitini Sildi

Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı, CB Erdoğan'a Bedelli Askerlik kumpası'nı önceden deşifre ettim diye hedef gösterip hakaretler etmişti.

Avukatlarım az önce sahsıma "SOKAĞA ÇIKAMAZSIN" diyen Eylül Eczacıbaşı adlı PKK'lı şahıs ve Selma Yazıcı hakkında suç duyurularını verdiler.

Fatih Tezcan'dan Kendisine Hakaret Eden Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı Hakkında Suç Duyurusu!

"OHAL'de Bedelli Askerlik Olmaz! Bu CB Erdoğan'a kumpas!" dedim diye Selma Yazıcı'nın gazıyla şahsıma saldıran kişiler de bedel ödeyecekler.

Bu küfürbazların hepsi Selma Yazıcı gibi mahkemede hesap verecekler Ayrıca bunların gerçek isimlerini de sizlere ve kamuoyuna ifşa edeceğiz.

"Bakın gördünüz mü Bedelli Askerlik çıkmadı" demiyorum. O zamanı gelince çıkar. Konu zaten tam olarak bu değildi. Çarpıtıldı.

"CB Erdoğan'ın en tehlikeli düşmanları uzaktakiler değil, yakınındakiler! Onu seviyor gibi yapan menfaatperestler!" diyorum. Derdim budur.

CB Erdoğan'dan başka hiç kimseye güvenmediğinizde, herkesi ve her durumu denetlediğinizde, ona kurulan tuzakları da net görebiliyorsunuz.

Şimdilik bitti. Saygılar.

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!