Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Rasim Ozan Kütahyalı - MİT/CIA-FETÖ İlişkisi

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Fatih Tezcan, Rasim Ozan Kütahyalı - MİT/C

Rasim Ozan Kütahyalı - MİT/CIA-FETÖ İlişkisi

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Fatih Tezcan, Rasim Ozan Kütahyalı - MİT/CIA-FETÖ İlişkisi'ni sorguladı. İşte konuyla ilgili twitleri:

Rasim Ozan Kütahyalı ve MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'na dair bazı sorularım var. Kamuoyuyla paylaşmak isterim.

MİT Kanunu'na göre MİT Belgeleri'ni temin edenlere 10 sene, bu belgeleri medyada yayınlayanlara ise ayrıca 9 sene hapis cezası verilir. rok1.pngrok2.png

 

Rasim Ozan Kütahyalı 24.10.2016'da Beyaz Tv'de MİT logosunu ve -iddia edilir ki- MİT Belgeleri'ni gösterip tehdit aracı olarak kullanmıştır.

rok3.pngrok4.pngrok5.png

 

"Bana Fetullahçı denilmesinden rahatsız değilim. F.Gülen'i seviyorum. Zekeriya Öz'ün heykeli dikilecektir!" R.O.K.

 

 

(Mealen) Türk Ordusu ve GKB İlker Başbuğ, F.Gülen Hocaefendi ve Hizmet Hareketi'yle anlaşmak ve çalışmak zorundadır.

 

Rasim Ozan Kütahyalı.

rok6.png

"Cemaat devlete sızıyor Cemaat devleti ele geçiriyor diyenlere karşı en cansiperane BEN SAVAŞTIM HOCAM! Bunu SİZ DE ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ..."

 

rok7.png

 

+ Rasim Ozan Kütahyalı - F.Gülen ilişkisine dair 17-25 Aralık öncesinden paylaşımlar 3 değil 3 yüzü de bulabilir. Sorguladığım şey şudur. +

İddia ve soru şu: Üni-2'den terk olan ROK'u yetiştirip Atatürkçüler'e karşı Taraf'a yerleştiren FETÖ 17-25'te bu sızma'yı azad mı etmiştir? 

 

rok8.png

Yoksa sızdırdığı her elemanının kıymetini bilmekle meşhur FETÖ, ROK dahil tüm sızmalarına 'kamuflaj için ne gerekiyorsa yapın' mı demiştir?

Soros'çular ve MİT'teki CIA-FETÖ'cülerle irtibatlandırılan Rasim Ozan Kütahyalı, 17-25 Aralık'tan sonra sızdığı cenahta kamufle mi olmuştur?

Rasim Ozan Kütahyalı, askeriyede 'art alancı' olarak bilinen ve düşman saflarının arkasına sızıp ortalığı fitneleyen bir FETÖ Sızması mıdır?

"Fatih Tezcan Sen benim İslamcılar arasındaki danışmanım ol Ben de senin Medya'daki Danışmanın olayım" diyen ROK FETÖ'nün Medya İmamı mıdır?

Beyaz Tv'ye konuk çağırılan hemen tüm isimleri telefonla arayıp "PROGRAMA KATILMANIZI BEN SAĞLADIM" yalanını söyleyen ROK'un amacı nedir?

Programlara alkollü çıktığına yakinen şahid olduğum ROK, Beyaz Tv yönetiminin nefretine rağmen neden kanaldadır? Şantaj dosyaları mı vardır?

ROK'un elindeki şantaj dosyalarını ROK'a veren, 17-25 Aralık öncesinde FETÖ'nün ROK'u irtibatlandırdığı MİT'teki CIA-FETÖ grubu mudur?

MİT Belgeleri'ni medyada tehdit amacıyla göstererek MİT Kanunu'na göre alenen ve kasten suç işleyen ROK için MİT suç duyurusunda bulundu mu? 

MİT kurumunun resmi internet sitesinde, Rasim Ozan Kütahyalı'nın resmi MİT Belgeleri'ni göstermesine dair herhangi bir açıklama var mıdır?

MİT Rasim Ozan Kütahyalı için hiçbir suç duyurusu veya basın açıklaması yayınlamıyorsa, bunun anlamı bu şahsın MİT mensubu olduğu mudur?

Rasim Ozan Kütahyalı MİT Mensubu ise MİT bu şahsın medya faaliyetlerinin MİT'e atfedileceğini ve ağır çıkarımlar doğacağını öngörmüş müdür?

Sonraki sorgulamalarıma geçmeden önce -aradan 8 ay geçmesine rağmen- MİT'ten Rasim Ozan Kütahyalı hakkında bir açıklama bekleyeceğim.

MİT, teşkilat logosunu Tv'de tehdit aracı olarak kullanan bir şahıstan haberdar değilse skandal, haberdar ve sessizse daha büyük skandaldır.

Türkiye'deki fail-i meçhul suikastlerine devam eden MİT'teki CIA-FETÖ Grubu, elbette elemanları olan ROK'a sessiz kalınmasını sağlayabilir.

Ancak MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nun 109 veya 63 senelik gücü, Şahsımı veya 15 Temmuz Ruhu'na sahip Vatanseverleri susturmaya yetmez.

Bu önemli konu daha çok su götürür ama şimdilik MİT'in adı geçtiği için kurum ağırlığına istinaden sorularımızı sorup bekleyelim. Saygılar.

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!