Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan'dan Kendisine Hakaret Eden Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı Hakkında Suç Duyurusu!

AnalizMerkezi.comAK Parti il iftarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasına gidip bir emrivaki yaparak OHAL döneminde PKK ile

Fatih Tezcan'dan Kendisine Hakaret Eden Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı Hakkında Suç Duyurusu!AnalizMerkezi.com
AK Parti il iftarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasına gidip bir emrivaki yaparak OHAL döneminde PKK ile çatışmalar sürer ve şehitler verilirken Bedelli Askerlik'i soran Selma Yazıcı, Cumhurbaşkanı'ndan aldığını iddia ettiği cevapları Twitter'da paylaşarak kamuoyuna halkın taleplerini yukarılara taşıyan Paralel Müsteşar (!) algısı vermeye çalışmış, ayrıca iftar masasında aniden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına gittiği anda fotoğraf çektirerek bunu da bir yakınlık göstergesi gibi yayınlamıştı.

Bunun üzerine Fatih Tezcan yeni darbe öncesi Kemalist-Ülkücü-FETÖ'cü işbirliğini amaçlayan odakları deşifreleri dahilinde konuya yaklaşarak Selma Yazıcı'nın bir operasyon içinde olabileceğini belirtmişti.

17-25 Aralık'tan 1 ay sonra yaptığı "Paralel Devlet Yok" açıklamasıyla bilinen eski Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Hayati Yazıcı'nın eşi olan Selma Yazıcı'nın eski bir öğretmen olduğu ve aslında FETÖ ile irtibatı zayıf olan Hayati Yazıcı'yı Gülen Cemaati'ne ısındıran ve irtibatlandıran kimliklerden biri olduğu kulislerde konuşuluyordu.

Bunu ve Bedelli Askerlik kumpasını dillendiren Fatih Tezcan'a ağır hakaretler eden Selma Yazıcı, "Gençler" diye seslendiği ve Bedelli Askerlik beklentisi içinde olan bir gruba hitaben Fatih Tezcan'ı hedef bile gösterebilmişti.

ŞİMDİ BEDEL ÖDEME ZAMANI

Bunun üzerine Fatih Tezcan'ın daha önce FETÖ ile mücadeleleriyle bilinen Orhan Çağrı Bekar Hukuk Bürosu'na bağlı avukatları, İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne giderek Selma Yazıcı hakkında suç duyurusunda bulundular.

İşte Fatih Tezcan'ın Selma Yazıcı hakkındaki suç duyurusu:

yazici-1-001.jpeg

yazici-2-001.jpeg
yazici-3.jpegAnalizMerkezi.com

İlgili haber:


Selma Yazıcı eşi Hayati Yazıcı'ya Bakanlık Verilmeyince İsyan Etti Sonra AK PArti bakşan Yardımcısı Yapılınca O Twitini Sildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!