Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

TSK'da kurmaya çalıştıkları KÜF İttifakı nedir?

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Fatih

TSK'da kurmaya çalıştıkları KÜF İttifakı nedir?

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER 

Fatih Tezcan Yeni Darbe Senaryosu'na dair yazdı
 

Aslında sadece Katar demesek de daha geniş projeksiyonla İran Suud ve hatta Son Ortadoğu Krizi desek ve buradan baksak daha isabetli olur.

Bilinenler 1: NATO 16 Temmuz 2016'da NATO Üyesi Türkiye'de darbe yapacaktı. Haber alınan darbe 15 Temmuz'a çekildi ve bu plan fiilen çöktü.

Bilinenler 2: Batı CB Erdoğan'a suikasti onaylamıyor. Erdoğan sonrasında Batı Düşmanı bir kitle ve Erdoğan çizgisinde bir siyaset istemiyor.

Bilinenler 3: Ancak Emperyalizm, Erdoğan'ı 'siyaseten' öldürmek ve gömmek istiyor. Bir fiziki suikast değil bir çok itibar suikasti istiyor.

Bilinenler 4: Bundan dolayıdır ki 15 Temmuz öncesinde ve gecesinde, CB Erdoğan'a fiziki suikast değil, itibar suikasti hazırlanmıştı.

Bilinenler 5: Küresel Diktatörlük, 'Erdoğan'sız Türkiye için Yeni Darbe' arzusunu, 'masadaki değişmez madde' olarak tanımlıyor.

Başlayalım: 15 Temmuz'un ana ekseni olan FETÖ'cüler içerdeyse, o zaman Yeni Darbe'yi kim yapacak? Elbette diğer gruplar ve özel sızma'lar.

Orduda darbe yapabilecek güçte ve azimde FETÖ'cü kaldı mı? Cevap: İçerde olanlar FETÖ'nün en salakları. En Vahşi FETÖ'cüler halen TSK'dalar.

15 Temmuz'dan sonra Yeni Darbe ile 5 yazı yazdım. Bu zincirle direkt alakalı, tekrar paylaşıyorum.

 

İŞTE O YAZILAR:

 

 

 

 

Yeni Darbe öncesi TSK'da sessiz mod'da bekleyen en vahşi FETÖ'cüler diğer 2 grupla yani Atatürkçüler'le ve Ülkücüler'le nasıl birleştirilir?

İşte en önemli soru: Türkiye'de ve Dünya'da ne-ler olursa FETÖ'cüler kendi özel sızmalarını diğer tüm gruplarla sessizce birleştirebilirler?

Mesela düşünelim: Katar'a asker gönderilmesine karşı çıkanlar kimler? FETÖ'cüler Kemalistler ve Ülkücüler'in Bahçeli'ye küfreden kısmı.

Mühim not: FETÖ ile birleşen Ülkücüler derken bu deşifre ettiklerimi kastediyorum gerçek Ülkücüler'le karıştırmayın.

Cumhurbaşkanı aynı zamanda kanunen Ordunun Başkomutanı. Katar'a asker gönderiyor. Karşı çıkan 3 grup da orduda! Yeni Darbe öncesi ilk flört!

Kemalist+Ülkücü+FETÖ'cüler birleşmeden Darbe olur mu? Olur da zor. Kemalistler TSK'da Ülkücüler Polis'te güçlü Çatışma çıkar. Birleşme şart.

Katar'a asker gönderiliyor ve böylece 3 grup yakınlaşıyor dedik. Başka? Peki Türk Askerleri Katar'ı korurken hatta yolda ölürlerse ne olur?

"Erdoğan kendini parasını ailesini korumak için Türk Askeri'ni Türk'ü arkadan vuran Araplar'ın çöllerinde ölüme gönderdi" derler mi? Derler.

Peki bunu kimler der?

Yeni Darbe için birleştirilmesi gereken aynı 3 grup:

 

Kemalistler

Ülkücüler

FETÖ'cüler.

 

Buna kısa KÜF diyeceğiz.

Peki Türk Askerleri'ni Katar'da Suud'da veya Ortadoğu'da bir yerde kim öldürebilir? Kesinlikle NATO-CIA-MOSSAD desteği alan birileri...

Temmuz-2016'da Türkiye'de darbe deneyen NATO-CIA 2017'de 2018'de ne için Yeni Darbe denemeyecekmiş? Başta Bilinenler'de onu geçtik. İster.

Türkiye Katar'a Asker gönderme kararı aldığı gün, NATO da sakladığı Darbeci FETÖ Askerleri'ni Ortadoğu'ya transfer etme kararı aldı dersem?

Daha Türk Askeri Katar'a gitmeden, 1 sene önce Türk Askeri olan tecrübeli NATO'cu Darbeciler Ortadoğu'da 1 NATO üssüne gönderiliyorlarsa?...

Şimdi bu twit zinciri sizin için daha güçlü bir bağlam kazandı ve amacım net belli oldu değil mi? Uyanın: NATO Yeni Darbe'ye hazırlanıyor...

"NATO Türk Askeri'ni vurmaz. Üyesiyiz!"

Cevap:

1- NATO'nun amacı Türkiye'yi değil, CB Erdoğan'ı indirmek.

2- 15 Temmuz'da nasıl öldürdüler?

Yeni Darbe öncesi Türk Ordusu'ndaki Erdoğan Karşıtları'nı birleştirmek isteyen NATO bu amaçla Türk Askerleri'ni Ortadoğu'da vurabilir. Net.

"İyi ama darbe sadece ordu ile başarılabilir mi? 15 Temmuz gecesi halkın direnişi bunun imkansız olduğunu göstermedi mi?" sorusuna Cevap:

Türkiye'de Ordu'daki tüm gruplar birleşirse Darbe olabilir. 15 Temmuz'da sokaktaki insan sayısını açıklamak istemiyorum. Ama şunu bilelim:

15 Temmuz'la 16 Temmuz'u birbirine karıştırmayın. Tanklar 15 Temmuz 21:00 gibi yola çıktı. 21:00-24:00 arası sokaklarda az insan vardı.+

15 Temmuz 21:00-16 Temmuz 00:30 arası

Türkiye'de tek medya vardı: NATO MEDYASI

NATO çekilmeden

NATO Medyası da Erdoğan'a sansürü kaldırmadı.

"Türk Ordusu'nda NATO'nun izni olmadan da Boğaz Köprüsü'ne tank çıkaracak güçler var" diyen varsa bu işleri bırakıp Pepe falan izlesinler...

Devam: NATO Darbesi 16 Temmuz 2016 03:00'te olsa ve CB Erdoğan Marmaris'ten kaçırılıp uçakla İsviçre'ye götürülseydi, başarılı olabilirdi.

Hatırlatma: 15 Temmuz'u veya Yeni Darbe'yi asla önceki darbelerle karıştırmayın. Zincirde verdiğim 5 yazıyı okuyun.Cunta bile AK Parti'li...

Batı'nın AK Parti'den şikayeti yok neden devirsin! Mesele Erdoğan! İtibar suikasti yapar. Bir komprador'u getirir. Operasyon biter. Ama şu+

Mühim: Öldüremediğin aslan, güçlenen katilindir. NATO-CIA-FETÖ 15 Temmuz'da Erdoğan'ı hem güçlendirdiler hem güçsüzleştirdiler.

Erdoğan güçlendi: OHAL'i kurdu PKK'yı bitirdi FETÖ'ye daldı. Güçsüzleşti: Şimdi anlatacağım Yargı Kontra-Atağı ve Medya Goygoyu başladı.

+NATO-CIA'in Türkiye dışı coğrafyada hazırladığı planlar Türkiye'deki NATO-CIA-FETÖ Darbesi'ne hazırlık için dedik. Peki içeride ne var?

"AK Parti'de FETÖ Temizliği yok! Damatlar zenginler salınıyor! AK Parti Bitmiştir!" diyen 3 grup kimler?

 

Kemalistler

Ülkücüler

FETÖ'cüler.

 

Peki ama Yargı hangi gruplardan oluşuyor?

 

Erdoğancılar

Kemalistler

Ülkücüler

FETÖ'cüler.

Bu zincirde işlemiştim:

 

Yani Yargı'daki KÜF'çüler FETÖ'cüleri bırakarak Yeni Darbe öncesi hem Ordu'daki hem Halk'taki Erdoğan Karşıtları'nı birleştiriyorlar!

MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun organize ettiği KHK'larla da kasten fitne çıkarılıyor.

 

MİT'teki CIA-FETÖ 1.Deşifrem:

 

Bu da MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na dair 2.deşifrem:

 

Açıkçası ne zaman canlı yayın yapsam ne zaman twit zincirine başlasam internetimin yavaşlamasından bıktım usandım! Sonlandırıyorum.

Kısacası Yeni Darbe öncesi Kemalist Ülkücü FETÖ'cü gruplar arası Erdoğan Karşıtı İttifak Planı'nın Ortadoğu ve Yargı ayağına değindim.

Halkın yeni darbe olursa sokağa çıkma azmi, Yargı kararlarını bahane eden ve Koyu Reisçi görünen kriptolarca her gün haince törpüleniyor.

Aslında bu okuduklarınız, bir canlı yayında izah ettiğim gibi FETÖ'nün yapısından kaynaklanıyor. FETÖ devlete paralel ama içinde prizma.

Ramazan gecesi yemin ediyorum nasıl yaptılarsa sayfa bile yenilenmiyor. Zaten derdimi az çok anlattım. Bitti. Allah'a emanet olun. Saygılar.

Ek 1-Katar'a İzolasyon ve İşgal organize edenler Erdoğan'ın Vefa duygusunu ve 2 milyon nüfuslu Katar'a yardım edeceğini iyi hesaplamışlardı.

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!