Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

CIA-FETÖ'nün TSK'ya Kumpaslarında MİT Neredeydi? MİT neden TSK'da bilgi toplamak istiyor?

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER  TSK İmamı Adil Öksüz sivildi. Meşhurdu. 15 T

CIA-FETÖ'nün TSK'ya Kumpaslarında MİT Neredeydi? MİT neden TSK'da bilgi toplamak istiyor?

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER 


 

TSK İmamı Adil Öksüz sivildi. Meşhurdu. 15 Temmuz öncesi daha bu meşhuru göremeyen MİT şimdi 'TSK'da bilgi toplama izni' istiyor. Ne amaçla?

TSK'nın Kara Hava Deniz Jandarma İmamları da sivildi. MİT 15 Temmuz öncesi hiçbirini çözememişken şimdi neden TSK'da çalışma izni istiyor?

Bir zincir yapalım.

 

Soru: MİT 15 Temmuz'u neden önceden haber alamadı?

 

MİT'in cevabı: TSK'da istihbarat çalışması yapmamız yasaklanmıştı.

 

Soru: MİT'in TSK'da istihbarat toplaması ne zaman yasaklanmıştı?

 

Cevap: Necdet Özel dönemi 28.11.2011'de MY 114-1(C) kodlu TSK kararıyla.

1. Tez: Ergenekon--Balyoz dönemiydi. MİT FETÖ'yü çözmek istiyordu.Necdet Özel FETÖ'ye yardım için MİT'in TSK'da bilgi toplamasını yasakladı.

2. Tez: Necdet Özel Ergenekon-Balyoz maskesiyle TSK'ya operasyona karşıydı. MİT'teki FETÖ'cülerin TSK'yı daha fazla yıpratmasını istemedi.

Bu tezler tartışılır ama şu da önemli: TSK MİT'in TSK'da bilgi toplaması'nı yasaklandıktan sadece 2 ay sonra 7 Şubat MİT Krizi yaşanmıştı...

MİT Kasım-2011'de TSK'da bilgi toplaması yasaklanana dek BB Erdoğan'a hangi FETÖ İmamları'nı ve planları raporladı. En mühim sorular bunlar.

FETÖ'nün TSK'ya Ergenekon-Balyoz Saldırısı 12 Haziran 2007'de başladı. MİT'e TSK yasağı 28 Kasım 2011. Tam 4.5 sene MİT TSK'da ne topladı?

16 Temmuz 2008'de Erdoğan "Ben bu davanın Savcısıyım" dedi. Soru: MİT TSK'da bilgi alabildiği halde neden Erdoğan'ı doğru yönlendirmemiştir?

FETÖ'nün Ergenekon-Balyoz öncesi Hazırlık evresinde MİT yok. Kumpas başlamış 13 ay geçmiş Başbakan "Savcısıyım" diyor MİT yok. O zaman soru:

NATO-CIA-FETÖ'nün TSK'ya düzenlediği Ergenekon-Balyoz Saldırısı'nda hep Erdoğan suçlandı. Peki MİT'in FETÖ'ye ve bu Kumpasa desteği neydi?

Bu soruların muhatabı elbette MİT ama Hakan Fidan değil Emre Taner.

tsk1.png

Zira Hakan Fidan 25 Mayıs 2010'da geldi. Bu kumpasın başında o yoktu.

Başa döner ve bitirirsek: MİT "15 Temmuz'u önceden haber alamadık" itirafını yaparken bunu 'TSK'da bilgi toplayamadık'a bağlıyor. Oysa +

tsk2.png

TSK'daki 100'lerce FETÖ İmamı'nın hiçbiri Asker değil. Hepsi Sivil. Adil Öksüz hoca. Diğerleri de 2010'dan beri Devlet Memuru. MİT Nerede?

tsk3.pngtsk4.png

TSK'daki FETÖ Yapılanması'nı TSK'daki İmamlar yönetse MİT "TSK'da bilgi toplayamadık ve 15 Temmuz'u haber alamadık" derken haklı olabilirdi.

Oysa Adil Öksüz NATO-CIA-FETÖ Ajanıydı. ABD-İngiltere-Almanya seyahatlerindeydi. F.Gülen'le görüşüyordu. Yani TSK'da değildi. MİT Neredeydi?

tsk5.pngtsk6.png

TSK'da olmayan ama TSK'yı yöneten 180 Sivil FETÖ İmamı var ve bunları göremeyen MİT şimdi neden TSK'da çalışma izni istiyor? Gerçek amaç ne?

MİT 15 Temmuz'dan beri 'Bir FETÖ'cünün flash belleğinden aldık' dediği listelerle KHK'lar yoluyla TSK'da değil Emniyet'te Operasyon yapıyor.

15 Temmuz'u Polis değil Ordu yaptı. Ama 11 ayda TSK'dan atılan personel sayısı 10 bin bile yok. Asker değil Polis'e Operasyon var. Neden?

MİT'in verdiği listelerde ne yanlışlar olduğunu ve MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun planlarını anlattım tekrar etmiyorum.

İlgili Yayınları İzlemek İçin Tıklayın:

 

https://www.youtube.com/fatihtezcanvideo 

 

MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na dair:

DEŞİFRE -1-

 

DEŞİFRE -2-

 

MİT TSK'da Bilgi Toplama İzni istiyor, bu baştacı. Ama MİT'te ve sahada korkunç güçlü bir NATO-CIA-FETÖ Grubu varken bu talep çok risklidir.

 

Şimdilik bitti. Saygılar.

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!