Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

AK Parti'de FETÖ Temizliği Talebi NASIL BİR DARBE PLANI için Kullanılıyor?

 Analiz Merkezi - ÖZEL HABER AK Parti'de FETÖ Temizliği Talebi NASIL Bİ

AK Parti'de FETÖ Temizliği Talebi NASIL BİR DARBE PLANI için Kullanılıyor?

 


Analiz Merkezi - ÖZEL HABER


 

AK Parti'de FETÖ Temizliği Talebi NASIL BİR DARBE PLANI için Kullanılıyor?

"AK Parti'de FETÖ Temizliği Yapılsın" diyen ben dahil herkese sorun:

Bu parti ve bu örgüt dünyanın en karışık ilişkilerine girmişken NASIL?

"Erdoğan da FETÖ'den Alınsın" diyemediği için "AKP'de FETÖ Temizliği Yapılsın" diyen Şerefsizlerle Samimi Vatandaşın ayırdı NASIL Yapılacak?

Anlamayan varsa bir daha söylüyorum: Bazılarının hedefi öyle AK Parti'de FETÖ Temizliği falan değil bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisi!

İspat istiyorsanız buyrun size ispat. Lütfen bu zinciri dikkatle okuyun ve paylaşın ki bir daha kimse bedava konuşamasın karalama yapamasın.

Ergenekon ve Balyoz'u kim yürüttü?

AK Parti ve Paralelciler.

Parti ve Cemaat o zaman birlikte miydi?

Evet.

Peki o zaman sorulara başlayalım:

Ergenekon veya Balyoz'un mağduru olan isimlerden o açık zulüm döneminde bile 'FETÖ' diye bir örgüt ismini etkin ve yaygın duyan var mı? Yok.

Paralelciler, cemaat diye geçiştirdikleri FETÖ'ye 17-25 ARALIK'TAN ÖNCE DERSANELER konusuyla SAVAŞ AÇAN kim?

BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN!

Devrilmeyi Hapsi Ölümü göze alıp kendisine küfreden KEMALİSTLER'İ sırf ADALET için F.GÜLEN'İN ZULMÜNDEN KURTARAN kim?

BAŞBAKAN ERDOĞAN.

Menfaati olmak şöyle dursun makamına ve ailesine saldıracaklarını bile bile Ergenekon Balyoz Mağdurları'na el uzatan kim?

BAŞBAKAN ERDOĞAN!

BND CIA VE MİT'in Kurucuları R.Gehlen ve Fuat Doğu'nun öğrencisi ve Paralel Devlet'in Başı F.Gülen'e ilk kez ÖLÜMCÜL SALDIRAN kim?

ERDOĞAN!

Karşısındaki Kemalistler'den de yanındaki Cemaatçilerden de yardım alamayacağını bile bile ülkede ilk kez F.Gülen'e Saldıran Kim?

ERDOĞAN!

Rejimin 50 sene koruduğu F.Gülen için Kemalistler'in "AKP GÜLEN'LE YÜRÜDÜ" diye yüzsüzleşeceğini bile bile F.Gülen'e saldıran kim?

ERDOĞAN!

F.Gülen mağduru Kemalistler dahil Türkiye'de hiçkimsenin asla söyleyemediğini söyleyip "F.GÜLEN TERÖR ÖRGÜTÜ LİDERİDİR" diyen kim?

ERDOĞAN!

ABD İsrail Batı ve Tasmalı Paralelciler'in kendisine saldıracağını bile bile Anti-Emperyalist Atatürkçüler'i hapisten çıkaran kim?

ERDOĞAN!

Birlikte Atatürkçüler'i hapislerde çürütmek ve ülkeden silmek varken F.Gülen'e sırt dönen kimdir?

Şerefi olan Atatürkçü söylesin!

ERDOĞAN!

50 SENE Devlete Hükümete Orduya Her yere ALINMIŞ ama hala 'CEMAAT' denilen yapı için Herşeyi Göze Alıp ÖRGÜT diyen Başbakan kim?

ERDOĞAN!

Bir insanda bir toplulukta bir fikriyatta ar haya şeref olur! Vatansever Atatürkçüler'de bunlar var! Onları Selamlıyorum! Amaaaa +++

FETÖ'ye Savaş Açan ERDOĞAN iken

FETÖ'YE YARAYACAĞINI BİLE BİLE

"AKP'DE FETÖ TEMİZLİĞİ YAPILSIN" diye

ERDOĞAN'A BELALTI VURANDA

ŞEREF YOKTUR!

Kişisel/Partisel Menfaatleri için Erdoğan'ın devrilmesini isteyip bu amaçla AKP'de FETÖ Temizliği isteyenlere bu zinciri okutup ŞUNU SORUN:

İlker Başbuğ "Erdoğan olmasaydı bu yapıyla kimse mücadele edemezdi!" dedi mi demedi mi? Cevap EVET ise SİZ YA NANKÖRSÜNÜZ YA FETÖ'CÜSÜNÜZ!!!

Erdoğan'dan başka/sonra kimsenin FETÖ ile savaşamayacağını bile bile

"AKP'DE FETÖ TEMİZLİĞİ!" diye Erdoğan'a bel altı vuranlar FETÖ'cüdür.

FETÖ ORDUYA NE ZAMAN SIZMIŞ?

28 ARALIK 1986

22 ŞUBAT 1987

YANİ?

KEMALİST EVREN'İN DARBESİ'NDEN HEMEN SONRA!

ERDOĞAN NEREDE?

İETT'DE FUTBOLCU

ak1.pngak2.pngak3.png

Erdoğan'dan önce sızan FETÖ.

Erdoğan'sız Mücadele biter.

Ama Erdoğan gitmeli?

Bunu ancak FETÖ'nün 'Anti-Erdoğan' Maskeli Kriptoları Söyler.

Gelelim AKP'DE FETÖ TEMİZLİĞİ'ne. Size ve tüm kamuoyuna soruyorum: Diyelim temizlik başladı. Milat hangi gündür? Hangi olaydır? Kime göre?

"FETÖ İle Mücadelede Milat 17-25 Aralık'tır" diyenlere sorum şu: 17-25 bizlere göre net bir darbe girişimi. Peki evrensel hukuka göre nedir?

Mesela Batı veya AİHM 17-25 Aralık için ne diyecek hiç düşündünüz mü?

 

'Seçilmiş meşru hükümete bağlı resmi polislerin yolsuzluk operasyonu'

Peki FETÖ'nün 17-25 Aralık Darbesi'ne böyle diyen bir hukuka siz 17-25'i nasıl MİLAT kabul ettireceksiniz? Hangi kararınızı kabul ederler?

Başka ve çok daha muhkem bir açı: 17-25'e MİLAT dedik hükümleri kestik ve AİHM'e gittik. Şunu sorarsa ne cevap vereceğiz veya vereceksiniz?+

"FETÖ 17-25 Aralık'tan 22 ay 10 gün önce MİT'e saldırmıştı. Siz neden bu önceki saldırıyı Milat Kabul Etmiyorsunuz?" denilirse ne olacak?

AKP'de FETÖ TEMİZLİĞİ YAPILSIN diyen ama artniyetli olanların gizli ajandalarını deşifre için sizlerle bu uzun retoriği yapıyorum. Devam...

'FETÖ ile Mücadelede Milat Sorunsalı'nı iyisi mi ben size özetleyeyim de herşeyi çözün. Şimdi lütfen bundan sonrasına iyi bakın ve paylaşın.

Dün Silivri'deki 15 Temmuz Mahkemesi'nde Mahkeme Başkanı son talepleri alırken FETÖ Avukatı söz aldı ve bakın bir belge çıkarıp ne dedi...

FETÖ'cü Darbecinin Avukatı'nın Silivri'deki Sorusu:

"Bu 2004 tarihli GÜLENCİLER'le MÜCADELE TAVSİYELİ MGK KARARI!

MİLAT NEDEN 2004 OLMASIN?" 

ak4.png

DEŞİFRE: "AKP'DE FETÖ TEMİZLİĞİ YAPILSIN" diyen Kriptolar'ın GİZLİ PLANI: İLERİDE CB ERDOĞAN İÇİN 'FETÖ'NÜN 2 NUMARASI' DEYİP HAPSETMEKTİR.

TAKTİKLERİ ŞU: "AKP'de kontrolsüz bir FETÖ Temizliği başlarsa Erdoğan'ın ismini verirler. Böylece ifadeler birikir ve sonra ona saldırırız."

PLANIN DEVAMI: "Şimdilik 17-25 Aralık'a Milat demelerine sessiz kalalım. Nasılsa Resmi değil. Resmi olan 2004 MGK'sını sonra dillendiririz!"

PLANIN SONU: "FETÖ ile Mücadelede 2004'ü Milat Alırsak Erdoğan'ı rahatça suçlar ve hatta sonra FETÖ'nün 2 Numarası bile deriz.Herşey Biter."

Şimdi FETÖ'cülerin neden "Yakında geleceğiz. Kimseye acımayacağız. Erdoğan hapsolacak. Destek veren herkes bitecek!" dediğini anladınız mı?

"Hem FETÖ Hem Erdoğan karşıtı" maskesi takmış Kripto FETÖ'cüler'in bu Korkunç Planları'nın Kilit Cümlesi: "AKP'DE FETÖ TEMİZLİĞİ YAPILSIN!"

Yaklaşık 3 saattir süren bu deşifre zincirinin kendi içindeki tutarlılığını denetlemek isterseniz, şimdi lütfen 1. twiti tekrar okuyunuz...

Erdoğan'ı seversiniz sevmezsiniz o ayrı.

Ama bir Vatansever iseniz,

Bu zincirde özetlediğim Mücadelesine saygı duyar,

Nankörlük etmezsiniz.

AK Parti'de FETÖ Temizliği'ni 'samimiyetle' isteyenlerden biriyim. Ama aceleci değilim. CB Erdoğan'ın tensibi ve takvimi neyse o münasiptir.

Bunu,

AK Parti'de FETÖ Temizliği'nin AK Parti için değil

DEVLET için HASSAS KONU

olduğunu bildiğim ve size anlattığım için böyle söylüyorum.

Şimdi size "YUH ARTIK!" dedirtecek bir soru sorup beyninizi yakıp konuyu 'şimdilik' noktalayayım mı? :)

AK Parti'de FETÖ Temizliği Başlarsa, AK Parti'deki FETÖ'cüler'in İstihbaratını Kim CB Erdoğan'a Teslim Edecek? Ülkede bu konuya kim bakıyor?

MİT'teki FETÖ'cüler temizlendiler de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a AK Parti'deki FETÖ'cülerin listesini doğru bir şekilde verecekler öyle mi?!...

15 Temmuz Darbesi'ni başarıya ulaştırmaya çalışan MİT'teki FETÖ'cüler temizlenmeden 'AK Parti'de FETÖ Temizliği' (?) CB Erdoğan'a Kumpastır.

MİT'teki CIA-FETÖ Grubu hakkında dün deşifre yapmıştım. Bu zincirin üstüne onu da okursanız tamamlayıcı olur. Buyrun:

 

 

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!