Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan'dan MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na dair 2.Deşifre

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Bu da MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na dair 2.deşif

Fatih Tezcan'dan MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na dair 2.Deşifre

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Bu da MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na dair 2.deşifrem:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun Türkiye Cumhuriyeti Devleti için 1 numaralı operasyonel tehdit olduğunun farkında.

Bu kliğin istisnasız her sektör ve sahada ne kadar köklü, derin, kuvvetli, tehlikeli, organize ve tecrübeli olduğunu 'yakînen' biliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Mücadelemde Yalnızım" dediğinde kast ettiği yalnızlık işte bu 'yakînen' bildiği MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun gücü...

Bir Cumhurbaşkanı bir Başkomutan ölümüne destek vermeye hazır milyonlarca nefer yanındayken neden Yalnızım dedi ve der, hiç düşündünüz mü?

Cumhurbaşkanı Erdoğan aslında sadece "Yalnızım" demedi, başka birşeyi ima etmek istedi. "Kuşatılmış durumdayım" diyemedi "Yalnızım" dedi...

MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun varlığını ve gücünü bilenler, CB Erdoğan'ın "Yalnızım" derken "Yanımdalar, beni kuşattılar" dediğini anladılar.

Bilmeyenler ise CB Erdoğan'ın "Yalnızım" diyerek FETÖ Sempatizanı siyasetçileri kastettiğini sandılar ve "Yanındayız" diyerek geçiştirdiler.

Türkiye'de konuları doğru ve derinlikli okuyabilen herkesin bildiği ve söylediği söz: "Cumhurbaşkanı Erdoğan mücadelede yalnız bırakılıyor."

Evet, bu söz doğru ama eksik. CB Erdoğan yalnız bırakılıyor ama FETÖ'cü siyasetçiler bu yalnız bırakma'nın belki de en önemsiz figürleri.

Arınç, Hüseyin Çelik, Sadullah Ergin gibi isimler CB Erdoğan'ı terk etseler ne olur etmeseler ne olur? CB Erdoğan bunlara ağıt yakar mıydı?

Hayır. Erdoğan "AK Parti'ye sırtını dönen iflah olmamıştır" diyerek, bu tiplerin partiye değil kendilerine zarar verdiklerini söyledi zaten.

CB Erdoğan'ın "Yalnızım" derken kastettiği husus MİT'teki FETÖ-CIA Grubu'nun 'Külliye'nin en derinlerine' kadar ulaşan varlığı ve gücüdür.

Şunu asla unutmayın: Bu konuyu bilmez ve anlamazsanız, hiçbir konuyu sağlıklı okuyamaz ve idrak edemezsiniz. Yanlış açılarda kalırsınız.

Şimdi bu grubun varlığına ve gücüne dair reel misaller vereceğim ki partizanca veya idolleştirici bir şeyler söylemediğim iyi anlaşılsın.

Kemal Atatürk kimdir? Kimine göre Ulu Önder kimine göre Diktatör. Peki hiç düşündünüz mü bu tasnifleri kimler yaptı ve bize kimler dayattı?

MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun KURUCULARININ T.C. Devleti'ne yaptığı ilk operasyon Atatürk'ün önce yalnızlaştırılması ve sonra öldürülmesidir.

Bu operasyon'un 3.ayağı ise: Türkiye'de bir kesimin Atatürkçü bir kesimin Atatürk Düşmanı yapılarak kitlelerin 'kontrollü polarizasyonu'dur.

Şimdi bu konuya odaklanın ve "Bu tezin mantıksal ispatı nedir?" deyin, yargılayın, sorgulayın ve kendinize ve etrafınıza şunu sorun:

Siz bu memlekette 1938'den bu yana -Atatürkçü Atatürk Karşıtı farketmez- 1 tek isimden bile "Atatürk Öldürüldü" diye bir iddia duydunuz mu?

Atatürk'le ilgili tüm aşkınızı, sevginizi, öfkenizi, nefretinizi kenara koyup sorgulayın: 79 senedir neden 1 kişi bile bu konuyu açamadı?

Mason Locaları'nı kapatan,

Kan dökerim de Hatay'ı vermem diyen,

İsrail'in kuruluşuna karşı çıkan Kemal Atatürk.

Ama 1 şüphe bile yok.

NEDEN?

Çünkü MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu veya KURUCULARI, hiçbir operasyonun hiçbir ayağını tesadüfe bırakmazlar. Konudan şüphe bile ettirmezler.

MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nu fark eden ve direnen yazarlar, gazeteciler, siyasetçiler, askerler, iş adamları olmamış mıdır? Elbette var.

Uğur Mumcu neyi açıklamak üzereyken öldürüldü?

Necip Hablemitoğlu'nun sıradaki kitabının konusu neydi?

Eşref Bitlis kimlere direnmişti?

Sakıp Sabancı'nın suçu neydi de kardeşi öldürüldü?

Turgut Özal neye direnince,

Muhsin Yazıcıoğlu hangi ülkeye karşı çıkınca öldürüldüler?

Verdiğim misallere şaşırmayın.

Ben Devrimci bir Müslüman'ım.

Anti-Kemalist'im.

Anti-Kapitalist'im.

Ama analiz mesleğim,

mesleğim namusumdur.

Atatürk, Emperyalizm'e karşı 'aksiyoner direniş'e geçtiği an, işaret ettiğim MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nun KURUCULARININ hedefi olmuştur.

Sorgulamaya devam:

T.C. Devleti'nin kurucusu Atatürk'ü bile saf dışı bırakabilmiş bir güç

Kimden ve neden korksun?

Cevap basit: Hiçkimseden.

M.Kemal'i 'Devlet Ebed Müddet' ülküsünün 'tavizkar bir hizmetkarı' kabul etmeden, MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nu fark edip direnemezsiniz.

Ve elbette MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nu fark edip direnmeden ne İnsanlığın ne Müslümanlığın ne Vatan Evladı olmanın hakkını veremezsiniz!

Her konuya tam da bu grubun istediği ve sizleri yönlendirdiği gibi bakar, hal'de ve hareket'te icab edeni ıskalar, yanlış açıda kalırsınız.

Şimdilik kısa ama net çizdiğim bu çerçeveyi es geçerseniz "Atatürk kalksa Erdoğan'ı tebrik eder birlikte yürürdü" sözümü anlayamazsınız.

Bu açı'da neleri mi görebilirsiniz?

Bir misal:

İstisnasız herkes Ne Oluyor derken ilk siz

"DARBE OLUYOR! HERKES SOKAKLARA!" diyebilirsiniz.

MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nun KURUCULARI'nı tanırsanız, herkesin HOCAEFENDİ dediği şahsın aslında MUVAZZAF ELEMAN olduğunu da bilirsiniz.

'Ölümüne' deşifre ettiğim bu MİT'teki Derin Kliği görmeden, CB Erdoğan neden ve nasıl yalnız bırakılıyor, anlayamaz ve yanında olamazsınız.

Yoksa siz CB Erdoğan neden Süleyman Soylu'yu İçişleri Bakanı yaptı sanıyorsunuz? Kimlere karşı? Ne amaçla?

 

Cevabı artık biliyorsunuz...

MİT'teki CIA-FETÖ Grubu'nun 1 numaralı hedefi Süleyman Soylu. Soylu'nun PKK ile pro-aktif mücadelesi, bu kliğin bütün planlarını bozuyor.

MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nun şu an 2 numaralı hedefi Süleyman Soylu. "İçişleri Bakanı olmasın da ne bakanı olursa olsun" diyorlar.

(Osmanlı atasözü güzeldir: Lafın tamamı ahmağa söylenir. Yani üst tespitte 1 numarayı kasten yazmadım. Atatürk varken oydu, şimdi Erdoğan!)

Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nu her geçen gün geriletiyor, stratejik planlarını yerle bir ediyor.

Soylu'nun PKK'yı bu derece bitirmesi Emperyalizm'in Türkiye Projeksiyonu'nu değil, Irak, Suriye ve HATTA İRAN PLANLARI'nı da alt üst ediyor.

Bu zincir'deki twitlerin her biri kendi altında binlerce twit uzayacak kadar mevzu muhteva ediyor. Kısa bir misalle bitiriyorum.

Biz Analiz Merkezi olarak bu twiti atana kadar elimizdeki kendi deşifremizi işledik, muhtemel tehlikeyi değerlendirdik. @analizmerkezi cb1.png

@analizmerkezi Dikkat edin: Şu anda Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın helikopteri düşürülmeden tam 38 dakika önce atılmış bir twit görüyorsunuz. @analizmerkezi cb2.png

@analizmerkezi Kaldı ki hedefin bir 'hava aracı' olduğunu da tespit etmişiz ama kendi içimizdeki çok talihsiz bir iletişimsizlik sonucu bunu ıskalamışız.

@analizmerkezi Bir ülkede bir kuruluş bir terör eylemi'ni ve muhtemel hedefi biliyor ve doğru çıkıyor ama hiçbir medya kuruluşu bunu sorgulayamıyor bile...

@analizmerkezi Biz bu paradoksun cevabını biliyoruz. Son derece de normal. MİT'teki Derin Klik hiçbir operasyonu yarım yapmaz. Medya dahil ve hatta başta!

@analizmerkezi Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve Tümgeneral Aydoğan Aydın Suikastleri'nin her ikisi de, F.Gülen'in şahsi emriyle işlenmiştir.

@analizmerkezi Bu 2 suikast, MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nun 1 numaralı hedef CB Erdoğan'a ve 2 numaralı hedef İç İş. Bakanı Süleyman Soylu'ya gözdağıdır.

@analizmerkezi Analiz Merkezi olarak değil ama şahsen Fatih Tezcan olarak ısrarla "F.Gülen infaz/enterne edilmelidir" dememin arka plandaki sebebi budur.

@analizmerkezi F.Gülen'in FETÖ'nün lideri olduğu doğrudur, bunu daha 2013'te söylemiştim ama diğer işaret ettiğimiz husus anlaşılamadı ve Darbe geldi.

@analizmerkezi FETÖ Örgütü PKK DHKPC DAEŞ vd örgütlerin Çatı Örgütü'dür. Ama MİT'teki Derin Grup ise F.Gülen'e ve Üstlerine DİREKT bağlıdır. BU ÇOK MÜHİM!

@analizmerkezi Konu 'Kaza süsü verilmiş suikastler' ise MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'nun Saha Planlama ve Operasyonel Birimleri, dünyanın 1 numarasıdırlar.

@analizmerkezi Dikkat edin: MOSSAD'ın neler yaptığını bilerek ve dediğimi tartarak söylüyorum: 'Kaza Süsü Verilmiş Suikast'te bu grup dünyanın en iyisidir.

@analizmerkezi Bu bağlamda emirlerin hala F.Gülen'den DİREKT geldiğini söylememiz, örgütün işleyişinin sürdüğünü de göstermiyor mu? Daha ne söyleyebiliriz?

@analizmerkezi FETÖ için ilk Terör İddianamesi'ni yazan Başsavcı ölüyor: Trafik Kazası.

 

PKK'yı KATO'dan atan Paşa ölüyor: Tellere takıldı.

 

Siz hayırdır?

@analizmerkezi Başsavcı ölüyor. Saati: "KAZA"

Paşa ölüyor. Saati: "TELLER"

MİT'teki NATO-CIA-FETÖ GRUBU SAHADA!

BİLİNİYOR AMA KORKU VAR!

ACİLEN ÖRTÜLÜYOR!

@analizmerkezi FETÖ Aydoğan Aydın'ı neden öldürdü?

1-15 Temmuz'da ihanet.

2-PKK'ya karşı 'aşırı sert' müdahale.

3-CB Erdoğan'a tekmil.

4-Soylu'yla eşgüdüm.

@analizmerkezi "F.Gülen infaz/enterne edilmeli" tezimizin altı dolu, arkası kalabalıktır. Yeni plan ve operasyonların önlenmesi/ertelenmesi için elzemdir.

@analizmerkezi Türkiye Cumhuriyeti Devleti "Dünya 5'ten büyüktür" motto'sunu sahipleniyorsa, önce 'CIA-F.Gülen'siz bir Türkiye deneyimi' test edilmelidir.

@analizmerkezi Emperyalizm korkusuyla MİT'teki NATO-CIA-FETÖ Grubu'na teslim olunup susulacak ve CB Erdoğan 'tedricen kurban verilecek'se: RIZAMIZ YOKTUR!

@analizmerkezi Müsaadeniz varsa burada yarım bırakayım zira başka bir konuya sıra geldi ve kamuoyunun henüz bu konuya hazır olduğunu düşünmüyorum. Saygılar

@analizmerkezi Bu konuda canıyla bedel ödeyen Mustafa Kemal, Menderes, Mumcu, Hablemitoğlu, Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

 

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!