Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan: 15 Temmuz Mahkemelerine Gitmek Şehitlere Karşı Namus Borcumuzdur! -İZLE-

ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL 15 Temmuz Katillerinin yargılandığı İstanbul Silivri ve Ankara'daki m

Fatih Tezcan: 15 Temmuz Mahkemelerine Gitmek Şehitlere Karşı Namus Borcumuzdur! -İZLE-

ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL


 

15 Temmuz Katillerinin yargılandığı İstanbul Silivri ve Ankara'daki mahkemelerde büyük skandallar ve rezaletler yaşanıyor.

Şehit yakınları yapayalnız bırakılırken hiçbir sivil toplum kuruluşunun ve hiçbir parti teşkilatının mahkemelerde şehit ailelerine destek vermediği gözleniyor 15 Temmuz darbesi sırasında başta halka ateş açmak üzere yüzlerce insanlık dışı fiilin emrini veren şerefsiz vatan haini komutanlar takım elbiseler içerisinde yanlarında avukatları ile mahkeme salonu getiriliyor ve mahkeme sonunda şehit aileleriyle dalga geçiyorlar, gülüyorlar, dil çıkartıyorlar, tükürüyorlar ve küfür ediyorlar. Şehit aileleri konuya büyük öfke ve hüzünle yaklaşırken Fatih Tezcan paylaştığı bir video ile özrünü ve tepkisini dile getirdi.

 

Fatih Tezcan paylaştığı videoda “Bundan sonra iki elim kanda da olsa İstanbul'da isem Silivri Ankara'da isem ilgili mahkemede veya önünde olacağım. Hiçbir şartta şehit ailelerini yalnız bırakmayacağım. Bütün Türkiye'yi, vatandaşlarımızı STK'ları, Galatasaray-Fenerbahçe-Beşiktaş-Trabzonspor ve tüm takım taraftarlarını, herkesi mahkemelere davet ediyorum. Bu halk 15 Temmuz'da nasıl devletini savunduysa şimdi de adaleti savunma zamanıdır." Şeklinde konuştu.

 

İşte Fatih Tezcan'ın Takipçilerini ve Halkı 15 Temmuz Darbecilerinin Yargılandığı Mahkeme Salonlarına Çağıran O Konuşması:

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!