Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fitnecilerden Binali Yıldırım’a 2. Tuzak: Uçak Operasyonu!

  ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Başbakan Binali Yıl

Fitnecilerden Binali Yıldırım’a 2. Tuzak: Uçak Operasyonu!
 

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Başbakan Binali Yıldırım geçtiğimiz günlerde 20’den fazla ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen uluslararası bir konferans için Londra’ya gitti. Başbakan, yolculuk dönüşünde uçakta bulunan bir takım gazeteciler ile soru-cevap şeklinde sohbette bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı savunan ve FETÖ ile mücadele içindeki bazı isimlere yönelik tehdit içerikli sözleri, seyahat sonrası paylaşılan fotoğraf karesi ve röportaj verilen gazeteci gibi detaylar kamuoyunu oldukça rahatsız etti.

Analiz Merkezi GYY Fatih Tezcan kamuoyunu rahatsız eden duruma tepkisini Twitter resmi hesabından yaptığı birkaç açıklama tweeti ile vermişti. Ancak günün ilerleyen saatlerinde malum seyahat ve röportaj hakkında yapılan haberler üstüne AnalizMerkezi.com için zaten net olan bu operasyonu tweet zinciri ile kamuoyuna aktaran Fatih Tezcan mevcut bilgi ablukası kaldırılmadığı takdirde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın etrafındaki sinsi duvarın daha da zararlı olabileceğine dikkat çekti.

16 Nisan Yeni Anayasa ve Başkanlık Referandumundan hemen önce Bülent Arınç'ın tuzağına da düşen Başbakan Binali Yıldırım'ın çok yanlış ve eksik bilgilendirildiğini ifade eden Fatih Tezcan, bu durumun ilerde çok daha büyük sorunlara sebep olabileceğini ifade etti.

İşte O Uçaktan Kareler ve Yapılan Haberler:

yenihaber1.png

yenihaber2.png

 

Fatih Tezcan'ın Operasyonu Deşifre Ettiği O TWEETLER:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AnalizMerkezi.com-ÖZEL- 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!