Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan: Sahte Erdoğancılar ve 'Güçsüz Erdoğan' Projesi!

 ANALİZ MERKEZİ 1- "İslamcılar Ak Parti'den tasfiye olacak

Fatih Tezcan: Sahte Erdoğancılar ve 'Güçsüz Erdoğan' Projesi!

 


ANALİZ MERKEZİ 1- "İslamcılar Ak Parti'den tasfiye olacak" fitnesinden Terörist damadın tahliyesine kadar her şeye iyi bakın ve sonra şunu düşünün. ++

2- Bu fitneler EVET %51.4 iken yapılıyor. EVET %49.9'da kalsaydı kimler ne fitneler ortaya atacaklardı ne planlar yapılmıştı, düşünün artık!

3- Cumhurbaşkanı Erdoğan'a en büyük kini ve nefreti ne Geziciler ne FETÖ'cüler besliyor. Ona en büyük kini 'Sahte Erdoğancılar' tutuyor.

4-Çünkü CB Erdoğan kişilere değil sisteme inanıyor. Kişisel hırsı olup yükselemeyen şımarıklar 'onun yüzünden' Tükenmişlik Sendromu yaşıyor.

5- Bir de 'Erdoğan Başarılarını Bize Borçlu' diyen Megalomanlar var. Bunlar Goygoy Medyası'ndalar ve Erdoğan'ı şartlı seviyorlar. Yani...++

6- Erdoğan bunları uçağına alır, medyada tutarsa iyi. Başlarını okşamayı unuttuğu an Erdoğan'dan kötüsü yok bunlar için. Bu derece hastalar.

7- Bir de medyada Erdoğan'ı savundu diye kendine 'Erdoğan'a ve MİT'e yakın gazeteci' süsü verip arkada büyük paralar götürenler var. Bunlar+

8- Korkunç paralar kazanıyorlar. Bir tür nitelikli dolandırıcılık'tan söz ediyorum. Bunlar da Erdoğan'ı değil, Erdoğancılık'ı seviyorlar.

9-Cb Erdoğan ile görüşemeyen ama Erdoğan Ailesi'nden biriyle görüşüp kendini Erdoğan'a yakın gibi lanse edenler de var. Bunlar ayrı fasıl.

10- Böyle birini A Haber'den tanıyorum. Bakın size güzel bir misal vereyim. CB Erdoğan adına nasıl iş çevriliyor. Sadece küçük bir misal.

11- 15 Temmuz'dan itibaren Kısıklı'daki platformda FETÖ'ye çok ağır sözlerle saldırılmaya başlanmıştı. Kitle çok müteyakkız ve öfkeliydi.

12- Tam bu sırada A Haber'deki bu şahıs 'Platforma çıkacak kişileri düzenlemek' üzere görevlendirildi. Kim görevlendirdi, kimse bilmiyor.

13- Ama bu kişi Serhat Albayrak'a çok yakındı, o net. Sonra bir gün CB Erdoğan'ın ve milletin sevmediği bir şahıs platformda konuşturuldu.

14- O zaman ben bu arkadaşı aradım. "Bu şahıs konuştu ama millet isyanda, kim izin verdi buna?" dedim. "Aile'nin haberi var" dedi. Ama +++

15- Bir de cümleyi özellikle ekledi: "Zaten çıkıp konuşanları Aile denetliyor. Bana kalsa çok kişi var orada konuşamayacak" dedi... :)))

16- Bu son laf direkt bana tabi. FETÖ'yü A Haber'de patlattığımdan beri bana sinir olan ve aleyhimde konuşanlardan bu...Neyse görüşme bitti.

17-Bunun üzerine ben Aile'den kimin onay verdiğini araştırdım. Bilal Erdoğan'la ortak bir dostumuzla konuştum ve mesele anlaşıldı. Bak hele!

18- Bilal Erdoğan'a "Babana ulaşamıyoruz, filanca kişi için ne der?" deniliyor. O da "Onunla şu zamanda görüşmüştü ama ne der bilmem" diyor.

19- Bilal Erdoğan bundan başka hiçbir şey demiyor ama bu kişinin platforma çıkarılması lazım ya bu cümleden "OKEY" çıkarılıyor!....

20- Hatta bu şahıs Kısıklı'da konuştuktan sonra CB Erdoğan tepki gösterince Bilal Erdoğan soranlara kızıp "Lafımı nereye çektiniz" diyor.

21- Kısıklı'da konuşan şahıs istediğini alıyor ve "Konuşmamı CB Erdoğan istedi, onun ricasıyla konuştum" diye diye işini yürütüyor tabi...

22-Bana telefonda "Aile'nin onayı var" diyen kurnazı arayıp yalanı yüzüne vurmadım zira her çözdüğüm mevzu için 1 telefon açsam iflas ederim

23-CB Erdoğan'ın adını kullanan başka birine haber gönderdim "Gel Reis'e gidelim, bunu onun yüzüne de söyle" diye. Bir daha ağzını açamıyor.

24- İnsan 'seviyor' gibi yaptığı birinin adını ondan izinsiz 'kullanarak' menfaat elde ediyorsa, sizce onu gerçekten sevebilir mi? İmkansız!

25- Türkiye'de başta medya ve ticaret dünyası olmak üzere emniyet, yargı ve pek çok alanda bu dediğim tipolojiler tam musluk başlarındalar.

26- Bu samimiyetsiz ve menfaatperest yalakaları en iyi bilen CB Erdoğan. Onun için o tam bir 'millet sevdalısı. Çünkü millette riya yok!..

27- CB Erdoğan EVET'in %51.4 yani beklenenden biraz az çıktığında ona hangi çakalların ne oyunlar hazırladıklarını çok iyi biliyordu.

28- Erdoğan bunun için EVET Mitingleri yaptıkça kriptolar da paçalarından çekti. yani 7 Haziran öncesi Arınç ne yaptıysa aynısını yaptılar!

29- Belediye Başkanları topa girseler, bazıları sussalar ve EVET %55-60 çıksa CB Erdoğan'ın eli daha da güçlenirdi. Bu fitneler olamazdı.

30- Şu denklem kolay görünebilir ama değil, iyi düşünün:

Emperyalizm, Güçsüz bir Erdoğan'a razı gelebilir.

Ama Güçlü bir Erdoğan'a asla...

31- Bundan sonra yani 2019'a kadar bu denklemi kontrol edin. Göreceksiniz, istisnasız her sahada bu denklemi uyguluyorlar ve uygulayacaklar.

32- Amaçları 'Erdoğan'sız Türkiye' ama bu olmuyorsa ki olmuyor o zaman 'Güçsüz Erdoğan'. Bunu her sahada uyguluyorlar, uygulayacaklar.

33- İslamcılık, Atatürkçülük, Sünnilik, Alevilik maskeleriyle nice fitneler düzenlenecek. Hiç umamayacağınız isimler bir araya gelecekler.

34- İlk bakışta 'normal' ve hatta 'gerekli' gibi görünen çıkışlar daima 'Güçsüz Erdoğan' hedefine ulaşmak için olacak. 2019'a kadar oyun bu.

35- Biri "İslamcılık Ak Parti'den tasfiye edilsin" derken öbürü "Kravatlıları atın! Mecliste Cübbeliler'i görmek istiyoruz!" diyecek.

36- Birisinin FETÖ'cü damadı Legal Firar'la ödüllendirilirken diğer yanda KASTEN masum insanlar FETÖ Torbası'na atılacak. Amaç aynı olacak.

37-FETÖ CB Erdoğan'a iyi sızdırılmış elemanlarıyla ketum bir 'enformatik absorbasyon' uyguluyor. Amaç aynı: 'YALNIZ' yani 'GÜÇSÜZ' bırakmak.

38- Çok ilginçtir ki Atatürkçüler'in ve Solcular'ın içinde bir kanat bu yazdıklarımın tamamını bizimle beraber deşifre ettiler. Onlar da+++

39- CB Erdoğan'ın bu toprakların 'En Güçlü Temsilcisi' olduğunu biliyorlar. Kalpleriyle olmasa da mantıklarıyla gördüğümüzü görüyorlar.++

40- Göreceksiniz: Yalakaların ve sahtekarların Erdoğan'a nasıl ince fitnelerle saldırdığını gören Solcular ve Atatürkçüler zamanla artacak.

41- Bu işin sonunda zararlı çıkanın Sözde Erdoğancı Özde Goygoycu Medya ve Siyasiler olması için SİZLERİN ÇOK UYANIK OLMANIZ İLK ŞART!..

42-Tek Ricam: Sakın 'Bizdendir, Savunalım!' demeyin. Ben dahil istisnasız hiçkimse için bunu demeyin! HER SÖZÜ DERİN DÜŞÜNÜN VE SORGULAYIN!

43- Unutmayın: Osmanlı olsun Türkiye olsun Tayyip Erdoğan olsun; en büyük darbeleri dışarıdan değil daima İÇERİDEN yediler ve yedik! YETER!

44-Kişilerin değil Sistem'in öne çıkacağı bir dönem yaklaşırken BİZDEN gibi görünen şahısların gündem ve algı dizaynına sakın izin vermeyin.

45- "Onlar bir tuzak kurarlar. Allah da onlara tuzak kurar. Allah tuzakları bozan tuzak kurucuların en iyisidir." Kur'an. Vesselam. Nokta.

Fatih Tezcan
www.twitter.com/fatihtezcan

AnalizMerkezi.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!