Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Kavurmacı Hastalıktan Tahliye Edilince, FETÖ'cüler Hapishaneden Mesaj Gönderdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın sara hastalığından dolayı serbest bırakılmasının tartışmaları tüm şiddetiyle sürerkeni cezaevinde tutuklu bulunan kapatılan Zaman Gazetesi Yazarı Ali Bulaç'tan me

Kavurmacı Hastalıktan Tahliye Edilince, FETÖ'cüler Hapishaneden Mesaj Gönderdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın sara hastalığından dolayı serbest bırakılmasının tartışmaları tüm şiddetiyle sürerkeni cezaevinde tutuklu bulunan kapatılan Zaman Gazetesi Yazarı Ali Bulaç'tan mesaj içerikli açıklama geldi.

 

CHP cezaevi heyeti, Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan gazetecileri ziyaret ederek bir rapor hazırladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Cezaevleri İnceleme Komisyonu Sözcüsü Veli Ağbaba, Muğla milletvekili Nurettin Demir ile Ankara milletvekilleri Şenal Sarıhan ve Necati Yılmaz, Silivri Cezaevi'nde tutuklu gazetecileri ziyaret etti.  Bu ziyaretler içerisinde Ali Bulaç'ın şeker hastalığını öne sürerek yaşılılığını dile getirdi. Bu mesaj, kamuoyunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın hastalıktan dolayı tahliyesini gündeme getirdiği olarak algılandı.

 

ŞEKER HASTASIYIM!

 

İşte Ali Bulaç'ın CHP heyetine konuya ilişkin söyledikleri:

 

" 66 yaşındayım, kitap yazmak istiyorum, yazamıyorum. Açlıktan daha kötü. Sağlık sorunlarım var, şeker hastalığım var. İlaçlarımın kendisini değil, muadilini veriyorlar. O da doktorun dediği değil."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!