Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan'ın Kadir Topbaş Yazısına Mahkemeden Erişim Engeli!

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Fatih Tezcan İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın

Fatih Tezcan'ın Kadir Topbaş Yazısına Mahkemeden Erişim Engeli!

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Fatih Tezcan İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın 30 küsür milyon liralık arsaya 400 küsür milyon lira ödediğini belirten ve yalanlanmayan gazete haberini dayanak göstererek bir iddia ortaya atmış ve arsa sahibi Metal Yapı sahibi Ömer Saçaklıoğlu'nun Kadir Topbaş'ın FETÖ'cü damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın ortağı olduğunu belirtmişti.

Arsaya fazladan verilen yüzlerce milyon liranın FETÖ'ye gitmiş olabileceğini dillendiren Fatih Tezcan konunun araştırılması gerektiğini ifade etmiş ve Kadir Topbaş İntihar Etti başlıklı bu yazı Türkiye'de haftalarca gündem olmuştu.

Bakırköy Adliyesi'nden Davetiyesiz Yakalama!

Bunun üzerine Kadir Topbaş bir açıklama yaparak konuyu geçiştirmeye çalışmış ancak Fatih Tezcan'ın Hodri Meydan çekmesi üzerine İBB'deki Arsa Skandalı ile alakalı hiçbir yalanlama yapılamamıştı.

Sonraki süreçte Bakırköy Adliyesi'nde Fatih Tazcan'a 'davetiyesiz yakalama kararı' çıkartılarak tarihte eşi benzeri görülmemiş bir 'gözdağı' denemesine girilmiş ve Fatih Tezcan bunu Periscope yayınıyla ortaya koymuştu. 

İstanbul Adliyesi'nden Yargısız İnfaz!

Bir skandal da İstanbul Adliyesi'nden geldi!
İstanbul 6 Sulh Ceza Mahkemesi Kadir Topbaş'ın başvurusu üzerine hiçbir yargılama yapmadan keyfekeder bir şekilde yazıyı okuyarak yazının suç unsuru taşıdığına hükmederek yayından kaldırdı.

Hakim Atilla Öztürk (Sicil no: 39703) imzası taşıyan kararda Fatih Tezcan'ın Kadir Topbaş-Ömer Saçaklıoğlu-Ömer Faruk Kavurmacı üçgenine dair yazdığı iddiaların hiçbirisinin hiçbir şekilde hiçbir ortamda hiçbir yolla araştırılmadığı görülürken 'Kadir Topbaş'ın FETÖ'den  sabıkasının olmaması' gibi akıllara zarar bir izahla yargısız infaz yapılarak 2017 senesi itibariyle binlerce yerde yayınlanmış bulunan ve gazetecilik mesleğinin bir gereği olarak 'iddia' taşıyan yazının linkine erişim yasaklandı.

Fatih Tezcan'ın analizmerkezi.com 'daki Kadir Topbaş İntihar Etti yazısının mahkemece 'yasaklı link' ilan edilmesi ve TİB tarafından kapatılması üzerine Tezcan'ın avukatlarının bugün mahkemeye yaptığı itiraz 'Işık' hızıyla reddedildi.

Fatih Tezcan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda konuya değinirken "'Kadir Topbaş İntihar Etti' yazıma Mahkeme Kararı ile erişim engeli konuldu!

Bu linki: http://www.analizmerkezi.com/kadir-topbas-intihar-etti-24267yy.htm  … 

Bu da Rezaletin Belgesi diyerek mahkemenin skandal kararını kamuoyuyla paylaştı.

İşte skandal kararın belgesi:

sssssssssssssssssssss.jpg

hhhhhhhhhhhhhhhhhh.jpg

 

FATİH TEZCAN 1 SENE ÖNCE UYARMIŞTI!

İşte O Tweet:

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!