Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Türkiye Kadir Topbaş'a Karşı Tek Ses Oldu: #TopbaşDamadınıdaAlGit

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER Adı FETÖ ile anılan, İBB'de yolsuzluk idd

Türkiye Kadir Topbaş'a Karşı Tek Ses Oldu: #TopbaşDamadınıdaAlGit

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL HABER


 

Adı FETÖ ile anılan, İBB'de yolsuzluk iddialarını tek tek susturmayı başaran ama 15 Temmuz'da ABD'de kalıp Türkiye'ye dönmeyince milletin öfkesini tamamen üstüne çeken Kadir Topbaş, ağabeyi de ABD'de Teröristbaşı Fetullah Gülen'in yanında olan FETÖ'cü damadı Ömer Faruk Kavurmacı komik bir sağlık sorunu bahanesiyle tahliye edilince sabırları taşırdı.

Fatih Tezcan'ın 'Kadir Topbaş İntihar Etti' yazısıyla ortaya koyduğu gibi 33 milyon liralık arsaya 436 milyon lira ödeyerek İBB'yi zor durumda bırakan üstelik bu ödemeyi FETÖ'cü damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın ortağı Ömer Saçaklıoğlu'na yapan Kadir Topbaş, damadının serbest bırakılmasından sonra İBB koltuğunda daha fazla oturamaz hale geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ak Parti'ye dönmesinden sonra kamuoyunun görevden alınmasını beklediği Kadir Topbaş, bilakis damadının tahliye edilmesiyle Twitter'da öfkenin ve antipatinin odağı oldu.

AK Parti'li, MHP'li, CHP'li  ve tüm görüşlerden milyonlarca insan İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın görevden alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunurken Twitter'da açılan #TopbaşDamadınıdaAlGit hashtagi kısa zamanda zirveye oturdu.

İşte o hashtagin altında Kadir Topbaş'a yazılan bazı twitler:

 

 AnalizMerkezi.com ÖZEL 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!