Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Cem Küçük'ün Başlattığı Fitneyi CB Erdoğan Bitirdi: Benim Adıma Kimse Konuşamaz! Konuşan Fitnecidir!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı Etkinlik Alanı'nda düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali'nde yaptığı konuşmada, "Gençlerimiz 15 Temmuz'da Ulubatlı Ha

Cem Küçük'ün Başlattığı Fitneyi CB Erdoğan Bitirdi: Benim Adıma Kimse Konuşamaz! Konuşan Fitnecidir!

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı Etkinlik Alanı'nda düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali'nde yaptığı konuşmada, "Gençlerimiz 15 Temmuz'da Ulubatlı Hasan'dan gelen selamı alarak, tankların, silahların, uçakların, helikopterlerin karşısına aslanlar gibi dikildiklerinde, ecdatlarına layık olduklarını ispatlamışlardır. Hem erkeğiyle hem bayanıyla... Tankların altına girdiler mi? Girdiler. Yıldılar mı? Yılmadılar. Niye? Dedi ki 'Ben Nene Hatun'un torunuyum.' Ne dediler? (Ben Fatih'in torunuyum)" ifadelerini kullandı.

"Önce 'ben varım, hazırım' diyeceksiniz"
"Sizler artık 18 yaşından itibaren muhtarlıktan belediye başkanlığına, belediye meclis üyeliklerinden milletvekilliğine kadar her göreve seçilme hakkına sahipsiniz." diyen Erdoğan, "Tabii bu imkanı kullanabilmek için kendinizi en iyi şekilde yetiştireceksiniz. Önce o makamlara, 'ben varım, hazırım' diyeceksiniz. Hiç merak etmeyin. Siz bu donanıma sahip olduğunuz zaman milletimizin gönül rahatlığıyla bu görevleri size tevdi edecektir." şeklinde konuştu.

Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

"Çocuklarımız Türkçe'yi mükemmel kullanmanın yanında, en az bir Doğu, Batı dilini çok iyi bilmiyorsa, burada demek ki bir eksikliğimiz var. Ne yapıp edip, bu sorunu da çözeceğiz. Çünkü Türkiye'nin her alanda yetişmiş insana ihtiyacı var. Bizde de böyle bir gençlik var."

"Genç dimağlarımızı zehirlediler"
Erdoğan, "İşte Feto, bir yanda PKK, diğer tarafta terör örgütleri, genç dimağlarımızı zehirlediler, ülkemizin insan kaynağına büyük darbe vurdular ama artık iflah olmayacaklar. Kaynağımızın çok ciddi bir kısmı heba oldu. Şimdi bunu süratle telafi edeceğiz." dedi.

"Benim adıma, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü konuşur"
Sosyal medyada zaman zaman gereksiz tartışmaların yaşandığına şahit olduğunu söyleyen Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

"Son günlerde şahsım ve partim üzerinden yine böyle malayani bir tartışma başlatıldı. Benim adıma, sevgili gençler Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü konuşur. Dolayısıyla başka kimse benim adıma söz sahibi değildir, konuşamaz. Kim konuşuyorsa, onlar fitne üretiyor. Bunlara fırsat vermeyeceğiz. Sosyal medyada sakın bu oyunlara gelmeyin. Çünkü biz 80 milyonun gönlünü kazanmanın gayreti içerisindeyiz. Bunu başaracağız. Bugün bizimle yürümeyenler, yarın bizimle beraber yürüyebilirler. Öyle mi? Onları da kazanmaya çalışacağız. Kimseyi dışlamadık, ötekileştirmedik, hor, hakir görmedik."

"Bizim kendi düşüncesiyle hareket eden gençlere ihtiyacımız var"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim iradesini, şu veya bu kişiye, şu veya bu örgüte teslim eden değil, kendi fikriyle, kendi düşüncesiyle, kendi hareketiyle ve kararıyla hareket eden gençlere ihtiyacımız var." dedi.

"Eğer birileri bizi rahatsız ediyorsa bir gece ansızın gelebiliriz"
Erdoğan, "Eğer birileri bizi rahatsız ediyorsa bir gece ansızın gelebiliriz. Herkes yerini bilecek, kimse bu millete sınırlarında yanlış yapmayacak." şeklinde konuştu.


İŞTE ERDOĞAN'IN O AÇIKLAMALARI:

 

FATİH TEZCAN'IN CEM KÜÇÜK İLE İLGİLİ ÖNCEKİ ANALİZLERİ:

 

Fatih Tezcan: Hiç kimse Cumhurbaşkanı Erdoğan Adına Konuşamaz! -VİDEO-
fatih tezcan cem küçük ile ilgili görsel sonucu


Fatih Tezcan Canlı Yayında Uyardı: Cem Küçük Bu Yanlıştan Dönmelidir!
İlgili resim

 

Fatih Tezcan: Cem Küçük'ü İslamcılar Üzerinden Erdoğan'a Saldırtan FETÖ ve ROK!
Fatih Tezcan Canlı Yayında Uyardı: Cem Küçük Bu Yanlıştan Dönmelidir!

 

Fatih Tezcan MİT'teki CIA-FETÖ Ayağını Anlattı!
Fatih Tezcan MİT'teki CIA-FETÖ Ayağını Anlattı!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!