Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan Canlı Yayında Uyardı: Cem Küçük Bu Yanlıştan Dönmelidir!

  ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL 

Fatih Tezcan Canlı Yayında Uyardı: Cem Küçük Bu Yanlıştan Dönmelidir!

 

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL


 

Cem Küçük, Nazlı Ilıcak'ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak'ın 1ANTV isimli, uydu yayını yapan tv kanalında müslümanlar, İHH ve Mavi Marmara'dakiler için hakarete varan ifadeler kullanmış ancak daha sonra hatasını anlayarak akşam Twitter'da attığı twitler ile özür dilemişti. Tam konu kapandı derken ertesi gün yani bu sabah Fuat Uğur ile TGRT'de canlı yayın programı yapan Cem Küçük, dün yaptığı açıklamaları da gölgede bırakan bir meydan okumaya girdi. 

Türkiye'nin dış politikada gerekirse İsrail, ABD, İngiltere ile iyi olabileceğini söyleyen Cem Küçük konu ile hiçbir alakası olmayan  bir yerden devam ederek dünyaca bilinen yardım örgütü İHH gönüllülerine hakaretlere varan sözler sarf etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın radikal Müslümanları, iHH'cıları tasfiye etmesi gerektiğini savunan Cem Küçük dün dilediği özre rağmen bugün tekrar TGRT'de özür dilediği sözlerin bile üstüne tehdide varan açıklamalarda bulununca Müslüman kesimden gelen tepkiler zirveye çıktı.

Bunun üzerine Fatih Tezcan 12:30'da yaptığı Gündem Özel programında konuya değindi. "Cem Küçük haddini bilmelidir. Girdiği konu çok yanlıştır. Bunlar Rasim Ozan Kütahyalı'nın Cemil Barlas'ın dolduruşlarıdır. Bunlardan ne Cem Küçük'e ne millete memlekete vatana halkımıza gençlere bir fayda gelmez. Cem Küçük bu müptezellerle alakasını kesmelidir." diyen Fatih Tezcan, Mavi Marmara'nın Müslümanlar'ın onuru olduğunu, stratejik olarak doğru bir hamle olduğunu ve Cem Küçük'ün ivedilikle özür dileyerek yanlışından çok çabuk dönmesi gerektiğini, uluslararası ilişkilerle ilgili bahsettiği konularla, ettiği hakaretlerin hiçbir alakasının olmadığını belirtti. 

Fatih Tezcan'ın canlı yayında Cem Küçükle ilgili sözleri işte bunlar:

  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!