Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

CHP'den Büyük İtiraf: 1 Tek Oy Bile Çalınamaz!

ANALİZ MERKEZİ-ÖZEL 16 Nisan Yeni Anayasa ve Başkanlık Referandumu sonrasında ateş olmayan yerden

CHP'den Büyük İtiraf: 1 Tek Oy Bile Çalınamaz!

ANALİZ MERKEZİ-ÖZEL


 

16 Nisan Yeni Anayasa ve Başkanlık Referandumu sonrasında ateş olmayan yerden duman çıkarmaya çalışan CHP, sandıkların %60’ı gibi fahiş derecede yalanlarla bezeli sahte/çalıntı oy uydurmasına sarılırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel’in 16 Nisan Yeni Anayasa ve Başkanlık Referandumu’ndan hemen önce CNNTÜRK televizyon kanalında yaptığı açıklamalar ortaya çıktı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel, CHP’nin sahip olduğu sistemin bir tek oy çalınmasına bile izin vermeyecek derecede mükemmel ve organize olduğunu izah ederken, oylar çalınabilir iddiasının seçmeni sandıktan uzak tutmak için üretilmiş özel bir yalan olduğunu itiraf ediyor.

 

Bu sözleri hatırlatılacak olan CHP’nin şimdi Türkiye’ye söylediği yalanlardan dolayı özür dileyip dilemeyeceği merak konusu.

 

Bilindiği üzere 16 Nisan Yeni Anayasa ve Başkanlık Referandumu’nda sandık başı görevlilerinin kasten mühürlemediği oy pusulaları ve zarfları sanki çalıntı veya sahte oy varmış algısı doğurmak üzere CHP tarafından bir gündem olarak ortaya taşınmıştı. Oysa oy pusulalarının üzerinde filigran bulunuyordu. Filigransız bir tek oy pusulası bile yoktu ve dolayısıyla zaten sahte/çalıntı bir 'Evet' veya 'Hayır' oyu olamazdı. İzleyeceğiniz videoda da CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel bunu açık açık itiraf ediyor.

 

İşte O İtiraf:

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!