Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Fatih Tezcan: YSK Başkanı Sadi Güven'e Soruşturma Başlatılmalı!

 ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL 

Fatih Tezcan: YSK Başkanı Sadi Güven'e Soruşturma Başlatılmalı!

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL


 

16 Nisan gecesi Periscope canlı yayınında "Mühürsüz Oyların Geldiği Sandıklarda Seçim Yenilensin" diyen Fatih Tezcan YSK Başkanı Sadi Güven hakkında şüpheleri haklı çıkardı.

16 Nisan Referandumu'nun hemen akabinde hayır cephesinin "16 Nisan'da hile yapıldı" söylemleri ile devreye sokmaya çalıştığı 'Kaos Planı' için şüpheli alanları deşifre ediyoruz.

"16 Nisan Referandumun'da Şaibe var mı?" sorusunun cevabını önceki gece analiz eden Analiz Merkezi GYY Fatih Tezcan, YSK Başkanı Sadi Güven hakkındaki görüşlerine de yer vermişti. "16 Nisan'dan önce Analiz Merkezi'ne bazı ihbarlar gelmişti. Buna göre: Bazı Kripto FETÖ'cüler AK Parti'nin sandık görevlisi yapılıyorlardı. Buna göre bazı yerlerde oy pusuları ve zarflar KASTEN MÜHÜRLENMEDİ. Vatandaştan itiraz edenlereyse 'YSK Kararı var, sıkıntı yok' denildi." şeklinde attığı twitler üzerine YSK üzerinde beliren şüpheler artmaya başladı.

Bugün analizmerkezi.com'un yetkililerden aldığı kesin bilgi doğrultusunda YSK Başkanı Sadi Güven'in, 15 Temmuz'dan önce veya sonra hiçbir FETÖ soruşturmasına tabi tutulmadığı anlaşıldı.

Konu ile ilgili resmi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Fatih Tezcan "YSK Başkanı Sadi Güven'le ilgili acilen derin bir FETÖ Soruşturması başlatılmalıdır. Sadi Güven ve bazı YSK yöneticileri FETÖ Şüphelisidir." diye yazdı.


İŞTE O TWİTLER:

 

 İLGİLİ ANALİZ-HABER:

16 NİSAN'DA HİLE YAPILDI MI? FATİH TEZCAN KUMPASI AÇIKLADI! 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!