Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Mühürsüz Oylar İçin CHP-FETÖ Anlaştı Diyen Fatih Tezcan Haklı Çıktı: İşte CHP'nin Mesajları!

 

Mühürsüz Oylar İçin CHP-FETÖ Anlaştı Diyen Fatih Tezcan Haklı Çıktı: İşte CHP'nin Mesajları!

 

Referandum sonrası mühürsüz oy itirazı yapan ve YSK'yı hedef gösteren CHP'nin, YSK'nın kararlarının farkında olduğu, fakat referandumda yaşadığı yenilgiyi kamufle etmek amacıyla ortalığı karıştırdığı gerçeği, sosyal medyada dile getirilen iddiaya göre CHP'nin sandık müşahitlerine gönderdiği mesajların açığa çıkmasıyla deşifre oldu.

 

"MÜHÜRLENMEMİŞ OY PUSULASI VAR İSE MÜHÜRLEYEREK DEVAM EDİN"

 

Sandık görevlilerine CHP merkezinden atıldığı gözüken mesajlarda "Oy pusulalarının arkası mühürlenmemiş ise, bu durum tutanağa geçirilmeli ve kalan oy pusulaları mühürlenerek oy kullanmaya devam edilmelidir" şeklinde belirtilmesine rağmen CHP söz konusu duruma da sonradan itiraz etmiş, kullanılan oyların geçersiz sayılması gerektiğini ileri sürmüş ve YSK'yı hedefe koymuştu.

 

Hatta bazı basın/yayın organları bir adım daha ileriye gitmiş, mühürsüz pusulalara mühürlerinin vurulduğu düşük çözünürlükteki bir videoyu "Topluca 'Evet' basıyorlar" gibi bir yalanla medyaya servis etmişlerdi.

 

CHP VE KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ YAĞDI

 

Sosyal medya üzerinden servis edilen görüntülerde CHP'nin mühürsüz pusulalardan haberdar olduğu ve müşahitlerini de bu konuda uyardığının açığa çıkması üzerine, yapılan itirazların referandum başarısızlığının üstünü örtme çabası olduğu gerçeği deşifre oldu.

 

Çok sayıda kullanıcı CHP ve Kılıçdaroğlu'na tepki gösterirken, #Kılıçdaroğluİstifa hashtagi Türkiye gündeminde zirveye kadar yükseldi.

 

İşte CHP'nin sandık müşahitlerine gönderdiği o kısa mesajlar:

 

mes-001.jpg

Mühürsüz Oy Pusulası hilesi nedir? Kimlerin işidir ve nasıl yaptılar? Tv ekranlarında bir kişinin bile anlatamadığı gerçekleri Fatih Tezcan anlattı! 

 

İşte O CANLI YAYIN:

 

https://www.pscp.tv/fatihtezcan/1ynJOWlaAMvJR?t=2s

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!