Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Devlet Kanalı TRT'de Terör Örgütü Lideri Fethullah Gülen'in Şarkısı Söylendi!

Analiz Merkezi olarak bir kez daha haklı çıkmanın haklı üzüntüsünü yaşıyoruz.

Devlet Kanalı TRT'de Terör Örgütü Lideri Fethullah Gülen'in Şarkısı Söylendi!

 

 


ANALİZ MERKEZİ - ÖZEL


 

TRT ile ilgili senelerden beri kamuoyunda süregelen TRT-FETÖ iddiaları 1 Nisan 2017 akşamı devlet televizyonu TRT'de yayınlanan skandal bir programla zirveye ulaştı.

Devlet televizyonu TRT'de de devleti yabancı güçlerle işbirliğine giderek yıkmaya ve vatanı işgal etmeye çalışan Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen'in bir şarkısı yayınlandı.

Sosyal medyada çok büyük tepki çeken skandala ilişkin olarak TRT'ye çok sayıda şikayet telefonunun ve mesajının geldiği öğrenildi.

15 Temmuz'da yüzlerce şehit ve binlerce gazi veren millet, kendi vergileriyle ayakta duran Devlet televizyonu TRT'de Fetullahçı terör örgütü lideri Fetullah Gülen'in hüzünlü gurbet isimli şarkısının Ahmet Özhan isimli şahıs tarafından söylenilmesine öfke kustu.
hüzünlü gurbet ahmet özhan ile ilgili görsel sonucu

Yayın yönetmenimiz Gazeteci-Yazar Fatih Tezcan bu skandaldan sadece 24 saat önce Twitter'da attığı sıralı tivitlerde TRT-FETÖ ilişkisine dikkat çekmiş, Bülent Arınç'ın TRT'deki FETÖ yapılanmasını bir kez daha deşifre etmiş ve kendisinin neden TRT'de çıkarılmadığını da böylelikle açıklamıştı.

Fatih Tezcan'ın bir kez daha ortaya koyduğu TRT-FETÖ ilişkisinden sadece bir gün sonra TRT'de FETÖ lideri Fetullah Gülen'in şarkısının söylenilmesi üstelik bunun 16 Nisan referandumu öncesi ikinci darbe söylentilerinin ayyuka çıktığı, Galatasaray yönetiminin terörist Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç etmediği ülkeler ve McDonald's markalarının Türkiye'yi alenen ikinci darbeyle tehtid ettiği FETÖ'ye bağlı bütün üstdüzey isimlerin SUİKAST ve darbe tehditleri yaptığı bir dönemde yaşanması "TRT hala FETÖ'nün yuvası mı?" sorularını kamuoyunun bir kez daha tartışmasına sebep oldu.

İŞTE O TWİTLER:

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-