• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

ÜLKER'den Türk Milleti'ne Bir Tehdit Daha!

Ülker'in 1 Nisan için hazırladığı reklam filmi büyük tepki çekti. Reklam filmi hakkında soruşturma başlatıldı! Ülker ise "Bu masum şaka günü reklamını farklı noktalara çekenlerle ilgili tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızı bildiririz" diyerek tehdit ett

ÜLKERden Türk Milletine Bir Tehdit Daha!

 

Ülker'in 29 Mart tarihinde sosyal medya hesaplarından yayınladığı "Küçük Kardeş Olmak" reklamı, büyük tepkiyle karşılandı.

Söz konusu reklam filminde darbe ve suikast gibi imalarda bulunduğu iddia edilirken, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker açıklama yaptı.

Murat Ülker, Twitter hesabından, "Yurtdışındayım. Şimdi duydum. Haber verenlere teşekkürler. Kumpası kuranlar hakettiklerini bulacaklar. Milletimizin yanındayız" mesajını yayınladı.

i-001.jpg

Murat Ülker'in açıklamasının ardından Ülker'in resmi hesabından yapılan açıklamada ise, "Bu masum şaka günü reklamını farklı noktalara çekenlerle ilgili tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızı bildiririz" denildi. 

o-002.jpg

Reklam filmindeki suikast ve darbe imasının ardından vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konutunun bulunduğu Kısıklı'ya akın etti.

Öte yandan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, reklam filmi için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturma ve inceleme başlattığını açıkladı.

 

BENZER HABERLER:

 

Bu Ülker Reklamı Değil Tehdit Videosu! ÜLKER'e FETÖ Operasyonu Şart!


Bu Ülker Reklamı Değil Tehdit Videosu! ÜLKER'e FETÖ Operasyonu Şart!

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (3)

semih - eger gercek fetocu ise bu eninde sonunda aciga cikacak degilsede ckacak fetocu ise bu yazidan sonra derhal itirafci olsun turk halkina ve tabiki fatih tezcana saygilar semih

27 Ekim 2017 Cuma 04:27

Dulqarnein - Fatih, bey ben yanlis olabilirim ama, bu reklam sanki Ülker CIA ye "beyat" etmis bir gizli mesaj gibi görüyorum, yani acikca soyleyemez ama bence CIAye beyat etti, yani FETOya.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 17:34

Eyub selcuk - Hehe amin kodunun oglu minareyi çalan kilifi ni hazirlar tabi

02 Nisan 2017 Pazar 13:55


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?