Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Hakan Şükür'ü Savunan Kadir Çetinçalı da FETÖ'cü Çıktı!

Darbeci FETÖ'nün Vatan Haini Teröristi Hakan Şükür'ün Galatasaray'dan atılmamasının yankıları sürüyor. Fatih Tezcan'ın 'Galatasaray'a Terör Operasyonu' başlıklı yazısına kamuoyundan büyük destek gelirken, ilginç bir gelişme daha

Hakan Şükür'ü Savunan Kadir Çetinçalı da FETÖ'cü Çıktı!

Darbeci FETÖ'nün Vatan Haini Teröristi Hakan Şükür'ün Galatasaray'dan atılmamasının yankıları sürüyor.

 

Fatih Tezcan'ın 'Galatasaray'a Terör Operasyonu' başlıklı yazısına kamuoyundan büyük destek gelirken, ilginç bir gelişme daha yaşandı.

 

Hakan Şükür'ün Galatasaray'da kalmasını savunan ve Gezi Darbe Girişimi'ne verdiği destek ve Galatasaray Tribünleri'ne siyaset sokmaya çalışmasıyla bilinen Tek Yumruk isimli grup, Hakan Şükür'ün kulüp üyeliğinin devamında en etkili ismin Kadir Çetinçalı olduğunu iddia etti ve bu Galatasaray Muhabiri'nin kongrede yaptığı konuşmayı yayınladı.

 

Kadir Çetinçalı 'usta işi' hazırlanmış konuşmasında önce Atatürk'ün fikri önderinin Galatasaray'lı Tevfik Fikret olduğunu söyleyip ön alırken hemen ardından 60 sene dincilikle insan ve para toplayan Fetullah Gülen'in Galatasaray İmamı Hakan Şükür isimli terörist şahsa alenen sahip çıkıyor.

 

Sanki Hakan Şükür TEM'e gelmiş ve samimi ikrar'da bulunmuş da serbest bırakılmış gibi bir izlenim vererek Şükür'ün firari bir vatan hainin olduğunun gizlendiği konuşma sonunda Darbeci Hakan Şükür bir anda Torinolu Şaban diye anılarak iğrenç bir populizm'e imza atılıyor. Ancak skandal esasen bundan sonra başlıyor zira 300 milyon lira vergi borcu silinen Galatasaray'ın kongresinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Kadir Çetinçalı tarafından hedef alınıyor ve bu saldırı daha sonra Hakan Şükür'ü üyelikten atmayacak şahıslar tarafından alkışlanıyor. Divan Başkanı'nın uyarı yapmasına izin vermeyen gözü dönmüş kongre üyelerinin siyaset arenasına çevirdiği Galatasaray Kongresi, oylamaya geçilmek üzere devam ediyor. Videonun bundan sonraki kısmı kesilmiş, neler olduğu bilinmiyor.

 

TWİTLERİ SİLMEYİ UNUTUNCA DEŞİFRE OLDU!

 

Kadir Çetinçalı twitlerini silmeyi unutunca deşifre oldu.

 

Terör Örgütü FETÖ'nün amiral gazetesi Zaman'ın reklamını ve sert savunmasını yapan Kadir Çetinçalı meğer Recep Tayyip Erdoğan'a en ahlaksız ifadelerle saldıran isim çıktı!

 

17-25 Aralık Operasyonu'nun esasen Bilal Erdoğan üzerinden Başbakan'a ve nihayet hükümete uzanacak bir darbe girişimi olduğunu itiraf edercesine "Sıra Bilal Erdoğan'da !!!" twiti atan ve kendini profiline yazdığı 'Rakı' kelimesiyle  ve Atatürk resmiyle kamufle etmeye çalışan Kripto FETÖ'cü Kadir Çetinçalı hakkında Fatih Tezcan Twitter hesabından açık suç duyurusunda bulundu.

 

İşte Galatasaray'daki CIA-FETÖ Yapılanması'nın Liderlerinden Kadir Çetinçalı'nın "Bir FETÖ'cü kendini Nasıl Deşifre Eder?" temalı profili...

 

1-067.jpg

2-044.jpg3-025.png

4-028.jpg55.jpg66.jpg7-014.jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-