Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Karaktersiz Faşistleri Srebrenitsa’da Tanıdık!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aile Bakan Kaya ve gurbetçilere karşı asrın faşizmini sergileyen Hollanda ile ilgili tarihi bir hatırlama yaptı. Erdoğan, faşist Hollanda’nın kimliğini, Boşnakları, sırplara teslim edip katlettirdikleri Srebnitsa vahşetinde ortaya k

Karaktersiz Faşistleri Srebrenitsa’da Tanıdık!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Tıp Bayramı programında önemli mesajlar verdi. Erdoğan’ın gündeminde, faşizme teslim olmuş Avrupa’nın Türkiye düşmanlığı vardı.

 

“8 BİN BOŞNAK’I KATLETTİLER”

 

Hollanda’nın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Kaya ve gurbetçilere yönelik alçak eylemlerinin kendilerini şaşırtmadığını, çünkü Hollanda’nın insanlık düşmanlığı 22 yıl önce kanıtladığını ifade ederek, “Biz Hollanda’yı ve Hollandalılar’ı Srebrenitsa katliamından tanırız. Onların cibilliyetinin, karakterinin ne kadar bozuk olduğunu 8 bin Boşnak’ı orada nasıl katlettiklerinden tanırız. Bunları iyi biliriz. Kimse bize medeniyet, medenilik dersi vermesin. Bu milletin alnı aktır ama onların alnı kapkaradır” diye konuştu.

 

“TÜRKİYE KÂBUSLARI OLDU”

 

Erdoğan, Avrupa’nın Türkiye düşmanlığının altında yatan sebebi açıkladı. Avrupa’nın krizlerin, kaosların içinden çıkamayan eski Türkiye’ye alışık olduğunu, ancak bugün karşıladığında bir çığ gibi büyüyen bir Türkiye gördüklerini anlatarak, “Eski Türkiye’ye alışanlar, bugünkü Türkiye’nin duruşunu kabullenemedikleri için aynen züccaciye dükkanına girmiş fil gibi kendi değerlerini, insan haklarını, uluslararası hukuku çiğnemeye, her şeyi kırıp dökmeye başladılar. Türkiye’nin büyümesi birileri için nasıl umut olmuşsa, emin olun bazı çevrelerin de kabusu oldu, Hollanda, Almanya gibi” şeklinde konuştu.

 

“AB’YE TEPKİ KOYUN ÇAĞRISI”

 

Avrupa Birliği’nin faşistlerin yönetiminde canavarlaşan bir yapıya dönüştüğünün tespitini yapan Cumhurbaşkanı, dünyayı AB’ye tepki koymaya davet ederek, şunları söyledi: “İşte cumartesi gecesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımıza sergilenen saygısızlık, sadece Türkiye’ye, Türk milletine, bu milletin bir ferdine değil, uluslararası hukuka ve diplomasiye yapılmıştır. Artık Avrupa Birliği, kendisiyle işbirliği yapmak isteyenler için hukukun, insan haklarının, özgürlüklerin sembolü olmaktan da çıkmıştır. Avrupa, haydut devletlerin insafına terk edilemeyecek kadar önemli bir kıtadır. Bunun için tüm dünyayı, Avrupa’daki endişe verici gelişmeler karşısında daha duyarlı olmaya, kararlı bir duruş sergilemeye davet ediyorum.”

 

“DEĞERİNİZ KALMADI”

 

Hollanda ve Almanya’nın uluslararası hukuku alenen çiğnediğini, Avrupa’nın sözde değerlerinin ayaklar altında olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör birliğine şöyle yüklendi: “Avrupa’nın savunduğunu iddia ettiği demokrasi, ifade özgürlüğü, toplanma hürriyeti, kadına ve insana saygı gibi değerlerin milyarlarca insanın gözünde artık hükmü kalmamıştır. Hollanda’nın bu haydutluğuna sahip çıkan ülkeler de tüm itibarlarını yitirmişlerdir. Çıkmış Almanya’nın Şansölyesi, ‘Ben Hollanda’nın yanındayım’ diyor. Senin ondan zaten farkının olmadığını biliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-