Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Bize Destek Olur musunuz?

Fatih Tezcan'ın Canlı Yayında ve Sosyal Medyada yaptığı Destek Çağrısı'nı ve iletişim bilgilerini paylaşıyoruz.

Bize Destek Olur musunuz?

DUYURU VE DESTEK ÇAĞRISI

1- Hakimler F.Gülen'e ‘CIA İşbirlikçisi’ dedim diye şahsıma hapis cezası vermişlerdi, bir akşam gözaltına alındım, paraya çevirdiler, borç bulup ödemiştim. Sonra FETÖ'cü Hakan Şükür'e 'vatan haini' dedim diye yine hapis cezası vermişlerdi, resmi itirazlarımıza rağmen infazı ertelemediler, bu sebeple her an cezaevine girebilirim. Zerre kadar umursamıyorum. Mücadelem 2-3 senelik değildir, bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir, mücadeleme devam edeceğim.

2- Ama işte bu FETÖ’ye hakarete karşılık şahsıma verilen hapis cezası sebebiyle aranıyorum, ‘firari şahıs’ oldum. Binaenaleyh Almanya Belçika ve Fransa Konferanslarımı iptal etmek zorunda kaldık. Malum 'aranan bir şahıs' havaalanından yurt dışına çıkış yapamaz! Şaka gibi gelebilir ama ben zaten FETÖ ile mücadelede CB Erdoğan'ın nasıl yalnız bırakıldığını bildiğim için şaşırmıyorum: Şu an bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak Devlete ve Millete Darbe yapmaya kalkan FETÖ'ye hakaret ettiğim için resmen 'Firari' durumdayım. 

3- Tüm Sosyal Medya faaliyetlerime bir süreliğine ara veriyorum.

4- Sosyal medya hesaplarım (Twitter, Facebook, Instagram) izinli yardımcılarım tarafından idare edilecek.

5- Gerektiğinde şu sıralar kurmaya çalıştığımız canlı yayın stüdyosundan Youtube ve Periscope yayınları yapabiliriz. Bu konuda da desteğinizi bekliyoruz.

6- Birkaç planlanmış program dışında seminerlerime ara veriyorum.

7- Bu süreçte farklı konularda 'kaynak eser' seviyesinde kitaplar hazırlamak istiyorum. Arşiv çalışmaları ve planlamaları zaten bitti.

8- Bu kitaplardan ilk 2'si yabancı dillere de çevrilecekler. FETÖ ile mücadelede bitirici güce sahip olacaklar. Çünkü sadece yurt içini değil, büyük ölçüde yurt dışını da hedefliyoruz. Dünyanın bütün cumhurbaşkanlarını, devlet başkanlarını, başbakanlarını, içişleri ve milli eğitim bakanlarını FETÖ'nün aslında ne olduğuyla ilgili bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. İçeriğindeki belgeler ve analizler ile yayılma sahasını düşündüğümüzde dünyada bu çapta bir çalışma henüz yapılmış değil. Allah izin verirse desteğinizle ilk olacağız. Türkiye'de FETÖ'ye sövüp durmanın manası yok. Bu örgüt dünya çapında yüzlerce ülkede binlerce üssü olan bir CIA şebekesi ve bunu dünyaya anlatmamız lazım.

9- İşte tüm bu projeler için orta-büyük ölçekte bir bütçeye ihtiyacımız var. Biz bizde ne varsa bu işlere harcadık, üstüne borç bulup onu da harcadık, üstüne F.Gülen'e hakaretten para cezaları verdiler, borç bulup onları da verdik, canlı yayın stüdyosuna, yazacağım kitaplara veya yayın evine hiçbir şey kalmadı. Sıra sizde. Maddi ve manevi destek istiyorum. 15 Temmuz'da darbeyi haber vermemle birlikte sokağa çıkıp Vatanını savunan sizlerin beni bu mücadelemde yalnız bırakmayacağınızı adım gibi biliyorum.

Madden ne yapabileceğinizi 0539 862 99 99 numaralı Whatsapp hattımıza mesaj atarak veya bilgi@analizmerkezi.com adresine e-mail atarak sorabilirsiniz. Manen zaten dua desteğinizi bekliyoruz. Allah sizi sevsin, sevdirsin, sevindirsin. Allah sizi davasında istihdam etsin. Var olun.

10- Bu açıklamalarımı ve destek çağrımı paylaşırsanız sevinirim. Allah'a emanet ediyorum. Sıhhat ve afiyetle. Vesselam.


CANLI YAYIN STÜDYOSU VE KİTAP-YAYINEVİ PROJELERİNE SPONSORLUK İÇİN:

Ziraat Bankası
Fahri Fatih Tezcan
Hesap Numarası: 1945066485225002
IBAN: TR08 0001 0019 4506 6485 2250 02

Ziraat Bankası Hesabı'na yurt dışından gönderimlerde:
SWIFT işlemlerinde kullanılan BIC Banka Tanımlama Kodu: TCZBTR2A


Kuveyt Türk Hesap Numarası: 94181221
IBAN: TR720020500009418122100001 

AnalizMerkezi.com Sitesi'ne REKLAM VERMEK İÇİN
Whatsapp Hattı: 0539 862 99 99
E-Mail: bilgi@analizmerkezi.com 

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Analiz Merkezi Destek Ekibi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-