• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Bize Destek Olur musunuz?

Fatih Tezcan'ın Canlı Yayında ve Sosyal Medyada yaptığı Destek Çağrısı'nı ve iletişim bilgilerini paylaşıyoruz.

Bize Destek Olur musunuz?

DUYURU VE DESTEK ÇAĞRISI

1- Hakimler F.Gülen'e ‘CIA İşbirlikçisi’ dedim diye şahsıma hapis cezası vermişlerdi, bir akşam gözaltına alındım, paraya çevirdiler, borç bulup ödemiştim. Sonra FETÖ'cü Hakan Şükür'e 'vatan haini' dedim diye yine hapis cezası vermişlerdi, resmi itirazlarımıza rağmen infazı ertelemediler, bu sebeple her an cezaevine girebilirim. Zerre kadar umursamıyorum. Mücadelem 2-3 senelik değildir, bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir, mücadeleme devam edeceğim.

2- Ama işte bu FETÖ’ye hakarete karşılık şahsıma verilen hapis cezası sebebiyle aranıyorum, ‘firari şahıs’ oldum. Binaenaleyh Almanya Belçika ve Fransa Konferanslarımı iptal etmek zorunda kaldık. Malum 'aranan bir şahıs' havaalanından yurt dışına çıkış yapamaz! Şaka gibi gelebilir ama ben zaten FETÖ ile mücadelede CB Erdoğan'ın nasıl yalnız bırakıldığını bildiğim için şaşırmıyorum: Şu an bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak Devlete ve Millete Darbe yapmaya kalkan FETÖ'ye hakaret ettiğim için resmen 'Firari' durumdayım. 

3- Tüm Sosyal Medya faaliyetlerime bir süreliğine ara veriyorum.

4- Sosyal medya hesaplarım (Twitter, Facebook, Instagram) izinli yardımcılarım tarafından idare edilecek.

5- Gerektiğinde şu sıralar kurmaya çalıştığımız canlı yayın stüdyosundan Youtube ve Periscope yayınları yapabiliriz. Bu konuda da desteğinizi bekliyoruz.

6- Birkaç planlanmış program dışında seminerlerime ara veriyorum.

7- Bu süreçte farklı konularda 'kaynak eser' seviyesinde kitaplar hazırlamak istiyorum. Arşiv çalışmaları ve planlamaları zaten bitti.

8- Bu kitaplardan ilk 2'si yabancı dillere de çevrilecekler. FETÖ ile mücadelede bitirici güce sahip olacaklar. Çünkü sadece yurt içini değil, büyük ölçüde yurt dışını da hedefliyoruz. Dünyanın bütün cumhurbaşkanlarını, devlet başkanlarını, başbakanlarını, içişleri ve milli eğitim bakanlarını FETÖ'nün aslında ne olduğuyla ilgili bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. İçeriğindeki belgeler ve analizler ile yayılma sahasını düşündüğümüzde dünyada bu çapta bir çalışma henüz yapılmış değil. Allah izin verirse desteğinizle ilk olacağız. Türkiye'de FETÖ'ye sövüp durmanın manası yok. Bu örgüt dünya çapında yüzlerce ülkede binlerce üssü olan bir CIA şebekesi ve bunu dünyaya anlatmamız lazım.

9- İşte tüm bu projeler için orta-büyük ölçekte bir bütçeye ihtiyacımız var. Biz bizde ne varsa bu işlere harcadık, üstüne borç bulup onu da harcadık, üstüne F.Gülen'e hakaretten para cezaları verdiler, borç bulup onları da verdik, canlı yayın stüdyosuna, yazacağım kitaplara veya yayın evine hiçbir şey kalmadı. Sıra sizde. Maddi ve manevi destek istiyorum. 15 Temmuz'da darbeyi haber vermemle birlikte sokağa çıkıp Vatanını savunan sizlerin beni bu mücadelemde yalnız bırakmayacağınızı adım gibi biliyorum.

Madden ne yapabileceğinizi 0539 862 99 99 numaralı Whatsapp hattımıza mesaj atarak veya [email protected] adresine e-mail atarak sorabilirsiniz. Manen zaten dua desteğinizi bekliyoruz. Allah sizi sevsin, sevdirsin, sevindirsin. Allah sizi davasında istihdam etsin. Var olun.

10- Bu açıklamalarımı ve destek çağrımı paylaşırsanız sevinirim. Allah'a emanet ediyorum. Sıhhat ve afiyetle. Vesselam.


CANLI YAYIN STÜDYOSU VE KİTAP-YAYINEVİ PROJELERİNE SPONSORLUK İÇİN:

Ziraat Bankası
Fahri Fatih Tezcan
Hesap Numarası: 1945066485225002
IBAN: TR08 0001 0019 4506 6485 2250 02

Ziraat Bankası Hesabı'na yurt dışından gönderimlerde:
SWIFT işlemlerinde kullanılan BIC Banka Tanımlama Kodu: TCZBTR2A


Kuveyt Türk Hesap Numarası: 94181221
IBAN: TR720020500009418122100001 

AnalizMerkezi.com Sitesi'ne REKLAM VERMEK İÇİN
Whatsapp Hattı: 0539 862 99 99
E-Mail: [email protected] 

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Analiz Merkezi Destek Ekibi

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (24)

cüneyt petmezçiler - Fatih kardeşim Selamün aleyküm. Öncelikli olarak Daha sakin va itidalli açıklamalar yapmanızı tavsiye ederim. Benim gibi epilepsi hastasıysan veya panikataklık varsa Allah şifa versin diyorum. MUstafa İslamoğlunu 7 yıldır takip etmiyorsunuz Ben daha 4 yıldır bakmaya çaşılıyorum. Sizin kadar tabiiki fıkıh siyer tefsir hadis bilemem. 6 gün kamuda çalışıp 1 gün dinlenmeye çalışıyorum. Amma velakin bariz hatalarını görmek için de İhsan Şenocak Veya Fatih Tezcan olmaya gerek yok bence. 1- Hadis Uzmanı arkadaşım Ali Albayrak ın tabiriyle ( hayrettin Karaman ın grubunda makale yazıyor) Başkalarının açıklamaları uydurulmuş din. Kendi açıklamaları indirilmiş din gibi gösteriyor zatı muhterem. Kendisi konuştuğu zaman Kuran Konuşuyor diyor. Başkası uydurulmuş dini anlatıyrmuş . Sanki kendisine vahiy geliyor gibi konuşması hiç etik değil. 2- Hz. Ademin babası varmış gibi açıklamalar yapıyor . Bu açıklamaları insanları darvinizme dahi götürebilir 3- islamoğlunu savunan bir arkadaşım İmam buharinin imam ebu hanifeye kafir dediğini söyledi. Hadis uzmanı Ali Albayrak kardeşim onu yalanladı. 4- Ahmet ibni hanbel müsnedin de zalim hükümdarlar ile ilgili hadisleri kaldırmıştır dedi. İhsan Şenocak hoca veya Öğretmen veya Muallim Müsnetten örnekler vererek iddiasını çürüttü. 5- Ters ilişki ehli beyte göre caizdir diyerek Hz. Ali Hz. Fatıma hakkında yanlış açıklamalar yaptı. Şianın görüşünü ehli beyt görüşü gibi söylemek doğru olmasa gerek 6- Peygamberin sünnetini insanlara yanlış göstermek için ; peygamber yetim öksüz büyüdü. Siz de o zaman annenizi babanızı öldürün dedi. Burada kastettiği aslında şekilciliğin doğru olmadığı idi. Ama komik duruma düştü.
7- Bir hadisi önce Kuranı Kerime arz edelim diyor. İslamoğlu. Kuranı Kerim de Allah ve Resulune itaat edin diyor.
Zaten açık ve net herşey Kuranı Kerim de olsaydı biz robot olurduk. Adım atamazdık. Düşünemezdik. Peygambere de gerek kalmazdı. Yani Kuran ve Sünnet bir bütündür. Bizim çıkarmamız gereken hisse: Geçen cuma namazında ; Kadıköy müftülüğünün vaazda söylediği gibi; Hadis inkarcılarına karşı da uyanık olmalıyız. Uydurma hadisçilere de karşı uyanık olmalıyız. Bediüzzaman Said NUrsi nin tabiriyle zayıf hadis demek illa ki manası yanlıştır demek değildir. Belki hadis olmayabilir. Ama sahabe tabiin evliya sözü olabilir. Manası Kuran Ve Sünnetin özüne ruhuna uygunsa alırız. Değilse tabii ki alamayız.
Gelelim şefaat meselesine ; Kuranı Kerim de Allah ın izni olmadan kimse kimseye şefaat edemez diyor. Demekki şefaat yoktur demek doğru değil. Ayrıca Hz. Peygamber hadiste Ben şefaat hakkımı ümmetimin büyük günahları olanlar için kullanacağim hadisini nasıl anlamalıyız zayıf hadis bile olsa bu hadis. Büyük günahları olanlar ancak Allah dilediği ve izin verdiği taktirde Hz. Peygamberin şefaatine layık iseler şefaate maruz kalabilirler. Dua ederken de Yarabbi. SEn bizleri Hz. Peygamberin Şefaatine nail eyle demek ehvendir. Şefaat Yaresullulah sözü eksik kalabilir. Ancak yanlış bir söz değildir. Çünkü müminin münine en büyük yardımı duasıdır. Hz. Peygamberden de dua yardım minnet şefaat beklemek elbette hakkımınızdır her mümin gibi. Ancak Allah tan bağı keserek bizzat Peygamberden veya başka bir insandan medet beklemek şirktir. Küfürdür. İnce çizgi iyi bilmek anlamak lazım. Yoksa insan sapıtabilir. Bu konuda Risalei Nurdan Mektubatın ilgili bölümünü okumanızı tavsiye ederim. Uğur Akkafa veya Fatih yağcı veya Mehmet yıldız diye you tube da yazarsanız onların da Mütalalı dersleri var zannedersem bu konularda. Tabii ki herkes müspet menfi hata ve hizmetleriyle bir bütündür. İfrat ve tefrit ise insanları sapıklıklara görürebilir. İtidallı olmak lazım her konuda. İhsan ÖĞRETMEN e yapılanlar ter fetö operasyonu olabilir kaos çıkarmak için. Size iftira atanlar da muhtemelen çoğu kripto olabilir. Allah hepimizi ıslah esin diyelim Allah a emanet olun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

01 Kasım 2017 Çarşamba 14:30

Tekin - Paramı lazim

08 Eylül 2017 Cuma 02:26

Tekun - Paramı lazım

08 Eylül 2017 Cuma 02:26

abdullah - size maalesef destek olmayacağım çünkü bu fatih tezcan bey bence fazla hayal aleminde yaşıyor. Dediklerinden çıoğu günü yorumlamak ve geleceği dair hiçbir tesviri yok. Yani tutmuyor bile toto oynuyor gibi.

31 Ağustos 2017 Perşembe 03:29

ismail - vatan sasmaz icin iye bu kadar yirtiniyorsun? müslümanlara hakaret edip hepsini bi kefeye koymaya calisiyosun.
ölülerin arkasindan konusma deyip kadina vurun kahpeye demek müslümanlikmi? Kadini o cinnet haline getiren nedir biliyormusun ki adami savunuyorsun, kadina piskopat yakistirmasi yapiyorsun. ürkiyede yasayan insanlarin cogu ayni karakterde. Eger Allah rahmet etsin diyeceksen ikisinde diyeceksin, yoksa sende sükünet icinde olmalisin.
Simdiye kadar ilgi ile davani takip ediyordum ama hayal kirikligi oldun benim icin. Reisin etrafindaki insanlarin %90 inin yalaka ve cikarci oldugunu söylememe gerek yok sanirim.

31 Ağustos 2017 Perşembe 02:23

Duyguseli ÖzKaN yaz googleye :) - FATİH TEZCAN BİR KAÇ VİDEONU İZLEDİM DUYGULARIMA TERCÜMAN OLDUN ALLAH YOLUNU BAHTINI ACIK ETSİN..

23 Temmuz 2017 Pazar 16:31

sahin - Size reklam veren oluyormu , oluyor ise ne amacla? Neden sponsor ihtiyaciniz var televizyon,larda programlara cikmiyormusunuz ( engelleniyrmusunuz ) .Kolay gelsin
Saygilar

30 Mayıs 2017 Salı 18:12

Seda KESKİN - Neden sayfaya reklam almıyorsunuz network usulü yani hem kimsen size hesap sormaz.Yasal bir kazanç çünkü

15 Mayıs 2017 Pazartesi 16:33

Gayb - Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Maddi olarak pek bişeyim yok fakat karınca misali yardım etmek isterim aklımdasınız.swlam ve dua ile

27 Nisan 2017 Perşembe 12:40

Fatma Yigit - Allah sizi korusun insaAllah surekli takip ediyoruz sizi çok seviyoruz ailece fransa dan size selamlar bu ara da burda bile halen feto haini massonu halen destekleyen vatan hainleri var ne yapmamiz gerekiyor isimleri size gondersek nasil olur ? Allaha emanet olun hayirli cumalar bu arada

21 Nisan 2017 Cuma 08:40

GülçiçekAydemir - Asıl siz Allah'a emanet olun.

20 Nisan 2017 Perşembe 15:17

yusuf murat - fikirlerini bağıararkçağırarak kızarak açıklmak ne demek yanlışı dahi karşındakine uygun lisanala izah edeceksin herkes sna inanamıyabilir peygamber efendimiz inandıramadı da sen kimsin kimseye hakaretedemezsin konuşmada nce hukukçuna danış ayrıca kabul et derin bilgi düşünceye sahip değilsi sığ görüşlerin tekrar hep anında anlamsız tepkileryani seni neden tvlere çıkardıalr hala anlamıyorum bize rey vermeyenlere düşmandeğilizki aksine onalrı elde edeceğiz edemezsek syliyeceğimiz sz allah islah etsindir

17 Nisan 2017 Pazartesi 19:04

musa güvercin - seni ALLAH için seviyoruz kardeşim

15 Nisan 2017 Cumartesi 19:21

ihsan Zahit Birol - Sayın Fatih Bey
herşeyden önce cansiperane mücadeleniz için kendi adıma
size çok müteşekkirim.Sizi takip eden takipcilerden biraz daha farklı profilde bir insanım
geçen hafta çalışmalarınıza destek amacı için 500 tl göndermişdim
lütfen kabul edin. mümkün olduğu kadar karınca kararınca desteklerime
devam etmek kararındayım.Yaptığınız işi çok önemsiyorum
ve size çok saygı duyuyorum. Allah yardımcınız olsun

02 Nisan 2017 Pazar 16:22

sanane - o kadar göt yalıyorsun söyle sanada kemik versinler

31 Mart 2017 Cuma 10:54

Mahmut Ozan DİNÇSOY - Abi selamunaleykum kolay gelsin Allah yolunu acik etsin gecenki programini izledim babamla beraber ve agladık insalalh iyi bir gazete çıkarırsanız ben sonuna kadar arkanizdayiz lutfen ama ama cikarin bu gazeteyi erem senturk abi savsi sayan Allah rizasi icin uljesini seven ve reisi allah icin sevenleri gazetede yazsin Allaha emanet ol abim.benim seni seven ozan kardesin ben de bir koyu reisçiyim Allaha emanet ol

13 Mart 2017 Pazartesi 09:32

irfan - selamin alleküm abi benim adim irfan coban sizi yillardir takip ediyorum.abi para göndermek istyorum ama benim banka böyle bir hesap yok diyor bana yurt disi hesap gönderebilirmisiniz allaha emenat ol sayin cok kiymetli abim allah senden razi olsun

11 Mart 2017 Cumartesi 13:34

Ayhan - Bu kadar çelişkili yazı hayatımda görmedim. Yen kapı mitingi için Kılıçdaroğlu davetini, ülkeye bir darbe diyerek savunmuş, yazının ilerleyen bölümde CHP'yi darbecilerle bir tutmuş siyonizmin Türkiye işbirlikçisi olarak yazmışsınız. Diğer taraftan Ak Parti'nin İsrail ile ABD ile işbirliklerini görmemiş biri olarak yalaka bir yazıdan öteye değildir yazınız.

10 Mart 2017 Cuma 14:15

Mustafa ÇAM - Rahmetli Erbakan Hocam son günlerini yaşar iken. Yanına ziyarete giden Namık Kemal ZEYBEK'e söylediği bir cümle şu Memleketi bunlardan kurtarın, bunlar memleketi satıp batıracaklar diyerek son sözünü söyleyen kişidir. Ama sen istediğin gibi yalan yazmaya devam ediyorsun. Doğru yazdığın Kadir TOPBAŞ hakkındaki yazı gerisi hep yalan.

05 Mart 2017 Pazar 20:05

Fügen yıldırım - Fatih bey yıllar önce feto hakkında dediklerilnde haklı çıktığın gibi Topbaş hakkında da haklı çıkacağından eminim seni seviyoruz ve inanıyoruz ALLAH Yar ve yardımcın olsun cesur ADAM

05 Mart 2017 Pazar 18:54

tayfun sakar - twitter hesabınıza baktım. hesabınız askıya alınmış.nedenini açıklarmısınız?

05 Mart 2017 Pazar 17:53

Murat anış - Küçükte olsa maddi açıdan kendi çapımızda elimizdengeleni yaparız fatih kardeşim.
ALLAH yar ve yardımcın olsun.

05 Mart 2017 Pazar 13:09

KÜÇÜKŞAHİN - DÜŞÜNCESİNİ BELİRTMESİNDEN DOLAYI HİÇ KİMSE YARGILANMAMALI.FATİH TEZCAN O MERT BİR İNSAN.DUALARIMIZ ONUN İLE OLACAK İNŞALLAH.

01 Mart 2017 Çarşamba 12:14

Masal Türker - Herkese neyin ne oldugunu gosterecek sizin gibi insanlara ihtiyacimiz var. Tum destegimiz sizinle. Yolunuz acik ve aydin olsun guzel insanlar....

27 Şubat 2017 Pazartesi 14:41