Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Twitter'dan Medyaya Sansür: Analiz Merkezi'nin 96 Bin Kişilik Hesabını Sebep Göstermeden Kapattılar!

Twitter Türkiye'deki Küresel Diktatörlüğe Muhalif Vatansever Medyaya karşı olan emperyalist ve ezici tutumunu sürdürüyor.

Twitter'dan Medyaya Sansür: Analiz Merkezi'nin 96 Bin Kişilik Hesabını Sebep Göstermeden Kapattılar!

Analizmerkezi.com ÖZEL

Merkezi ABD'nin San Fransisco şehrinde bulunan Twitter adlı sosyal medya şirketi, Türkiye'de medyaya karşı uyguladığı taraflı ve stratejik sansürün son işareti olarak Türkiye'nin ilk haber-analiz sitesi Analizmerkezi.com'un tek resmi Twitter adresi olan www.twitter.com/analizmerkezitr hesabını kapattı.

Askıya alma işlemiyle ilgili hiçbir sebep göstermeyen Twitter, ayrıca @AnalizMerkezitr hesabını yöneten editörümüzün 2 twitter hesabını daha kapattı.

SANSÜRCÜ TWİTTER ÖZGÜRLÜK DÜŞMANI MI?

Daha önce hakarete uğrayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ve haklarını koruyan devletimizi kaale almamasıyla gündem olan Twitter, son olarak da Recep Tayyip Erdoğan'a destek hashtaglerini kapatmasıyla tepki görmüştü.

Bu sorumsuzluklarından ve ciddiyetsizliklerinin ardından 15 Temmuz sonrası Türk Devleti ile 'adalet için işbirliği'ni nispeten artıran Twitter, 100 bin kişiye yakın takipçisi olan Analiz Merkezi'nin resmi Twitter hesabı @analizmerkezitr hesabını kapatarak yine darbe öncesi günlerine döndüğünü göstermiş oldu.

TWİTTER'IN TÜRKİYE MASASI'NDA DARBE SEVERLER Mİ VAR?

Twitter'ın Türkiye masasında çalışan editörlerin Haziran-2013'teki DHKPC Terör Örgütü destekli Gezi Darbe Girişimi'ni ve sonrasında FETÖ terör örgütü destekli 17-25 Aralık Darbe Girişimi'ni destekledikleri, bu şahısları yakından tanıyanlarca ifade edilen bir realite olarak elimizde olduğu sürece, Twitter'ın Türkiye'ye özgürlükçü, demokratik ve tarafsız bir sosyal medya hakkı tanımayacağı öngörülebiliyor.

ekran-resmi-2017-01-20-22.27.26.png

FATİH TEZCAN'DAN VE SOSYAL MEDYA'DAN TWİTTER'A TEPKİ! 

Analizmerkezi.com İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Fatih Tezcan resmi Twitter hesabı olan @fatihtezcan hesabından Twitter'ın @Analizmerkezitr hesabını kapatmasına sert tepki gösterdi.

Twitter'ın kurucusu Jack Dorsey'i de tepki twitlerine mentionlayan Fatih Tezcan "Twitter, Türkiye'nin ilk Haber-Analiz Sitesi http://analizmerkezi.com  'un resmi hesabını @analizmerkezitr sebep göstermeksizin askıya aldı. Twitter'ın Medya'ya uyguladığı diktatöryal sansürü reddediyoruz! HAKLI SEBEP GÖSTERMEDEN Hesap Kapatamazsınız!" dedi. Sosyal Medya'daki yüzlerce kullanıcı da Twitter'ın vatansever hesapları sebep göstermeksizin kapattığını belirterek Twitter'ın medyaya uyguladığı sansürü protesto ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-