Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Cemil Barlas'tan 4 Yaşında Çocuğa İşkence Tavsiyesi!

A Haber'in alkolik yorumcusu Cemil Barlas'tan insanlık dışı bir twit daha geldi.

Cemil Barlas'tan 4 Yaşında Çocuğa İşkence Tavsiyesi!


AnalizMerkezi.com ÖZEL

İstanbul Ortaköy'deki Reina isimli eğlence mekanında yılbaşı gecesi 39 insanı öldüren katil 4 yaşında çocuğuyla birlikte ele geçirildi. Firarda olan katilin 4 yaşındaki oğlunu hangi amaçla yanına aldığı henüz anlaşılamamışken A Haber'in biyolojik mirasyedisi Cemil Barlas'tan akıllara durgunluk verecek bir twit daha geldi.

IŞİD'E SEMPATİDEN IŞİD'ÇİNİN ÇOCUĞUNA İŞKENCEYE

Daha önce defalarca IŞİD'e sempatisi olduğunu itiraf eden Cemil Barlas, bir hanım yazara yazdığı ahlaksız cümleler, 15 Temmuz gecesi Fatih Tezcan darbeyi haber verip halkı sokağa çağırırken attığı "Darbe marbe yok herkes sakin olsun" türünden şaibeli sözlerle bilinen Cemil Barlas, bu kez çıtayı iyice dibe vurdu.

ekran-resmi-2017-01-17-03.35.51-001.png

ekran-resmi-2017-01-17-03.36.04.png

Reina Katili Abdülgadir Masharipov'u konuşturmak için 4 yaşındaki çocuğuna işkence yapılabileceği imasını içeren bir twit atan Cemil Barlas tam olarak "katil, çocuğu ile yakalanmış.. katili konuşturmak için o çocuk da ne şekilde kullanılması gerekiyorsa kullanılmalı.. ahlaki sakınca yok.." dedi. Her kesimden gelen büyük tepki karşısında önce millete hakaret etmeye kalksa da artan tepkilerden sonra @secondvirus şeklindeki Twitter hesabını kapatmak zorunda kaldı.

ekran-resmi-2017-01-17-03.36.33.png


Suçun şahsiliği ilkesini ayaklar altına alan A Haber yorumcusu Cemil Barlas, Reina Katili'ni canlı yakalayarak büyük bir başarıya imza atan ve hemen akabinde son derece uzman sorgu birimlerini katili ve örgütü çözümlemek için seferber eden Emniyet Güçleri'ni de töhmet altına soktu.

EMNİYETİ TÖHMET ALTINDA BIRAKAN SÖZLER

Cemil Barlas'ın twitinden sonra akıllara ilk gelen soru, katilin çocuğuna emniyette veya daha sonraki süreçte herhangi birşey olursa, Cemil Barlas'ın istismar/işkence tavsiyesinden dolayı Emniyet'in töhmet altında kalıp kalmayacağı ve terör Örgütü DAEŞ'in tabanına karşı bir propaganda fırsatı yakalayıp yakalamayacağı oldu.

A HABER AK PARTİ'DEN SOĞUTMAYA MI ÇALIŞIYOR?

Cemil Barlas'ın gazetecilik mesleğiyle bağdaşmayan bu insanlık dışı sözlerine ve dengesiz tavırlarına rağmen A Haber'de 'devamlı konuk' olarak çıkarılması, Twitter'da yorum yapan kanal izleyicilerince 'A Haber AK Parti'den soğutmak için yapıyor herhalde...' şeklinde yorumlandı.

DERİN VE KADİM BAĞLAR

Cemil Barlas'ın babası Mehmet Barlas'ın Fethullah Gülen'i yere göğe sığdıramayan kitabı ve çok sayıda makalesi arşivlerde dururken, büyük Fethullah Gülen hayranı Fehmi Koru'nun Çengelköy'deki Fasıl Sohbetleri'nin müdavimlerinden A Haber Genel Yayın Yönetmeni Haluk Çimen ve Cengiz Er ile Barlaslar arasında da 'kadim bağlar' bulunuyor.

ekran-resmi-2017-01-17-03.37.28.png


AnalizMerkezi.com ÖZEL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-