Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Hayatım FETÖ ile Mücadeleyle Geçti diyen CHP Lideri Kılıçtaroğlu`nun Skandal Videosu Ortaya Çıktı!

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun dünkü açıklamasında sarfettiği “Hayatım FETÖ ile mücadele ile geçti” sözlerine siyaset çevrelerinden ve sosyal medyadan büyük tepki geldi.

Hayatım FETÖ ile Mücadeleyle Geçti diyen CHP Lideri Kılıçtaroğlu`nun Skandal Videosu Ortaya Çıktı!

7 Şubat MİT krizi, 17/25 Aralık yargı darbesi süresince FETÖ’ye destek veren Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbesinden sonra oluşan Yenikapı ruhunu da yıkarak darbecilere mağduriyet edebiyatı üzerinden gizli destek veriyor.

Arşivler bir kez daha Kılıçdaroğlu'nu yalanladı. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun dünkü açıklamasında sarfettiği "Hayatım FETÖ ile mücadele ile geçti" sözlerine siyaset çevrelerinden ve sosyal medyadan büyük tepki geldi. 7 Şubat MİT krizi, 17/25 Aralık yargı darbesi süresince FETÖ'ye destek veren Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbesinden sonra oluşan Yenikapı ruhunu da yıkarak darbecilere mağduriyet edebiyatı üzerinden gizli destek veriyor.

FETÖ KASETLERİ İLE GENEL BAŞKAN OLMUŞTU

Fetullahçı Terör Örgütü'nün emniyet ayağının bir operasyonu ile Deniz Baykal'a kurulan kaset kumpasının ardından CHP Genel Başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu, aslında o koltuğa oturduğu günden itibaren hiçbir zaman FETÖ ile ters düşmedi. FETÖ'nün ilk darbe girişimi olan 7 Şubat 2012 MİT krizinde de devletin değil Fetullahçı örgütün yanında olan Kılıçdaroğlu, dönemin Başbakanı Erdoğan'ın MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a verdiği desteği eleştirmişti.

0x0-feto-ile-boyle-mi-mucadele-ettiniz-kemal-bey-1476345288106.jpg

17/25 ARALIK DARBESİNDE ÖRGÜTE TAM DESTEK VERDİ

Kılıçdaroğlu'nun Fetullahçı Terör Örgütü'ne verdiği en büyük destek 17/25 Aralık polis-yargı darbesinde oldu. Örgütün montaj kasetlerini parti grup toplantısında tüm Türkiye'ye dinleterek örgütün suçuna ortak olan Kılıçdaroğlu, Fetullahçı hainlerin her iftirasını medya ile paylaşarak bir FETÖ üyesi gibi hareket etti. 15 Temmuz ihanetini 5 tane askerin üzerine yıkarak sulandırmaya çalışan Kılıçdaroğlu, kamudaki mağduriyetleri abartarak görevinden alınan ve tutuklanan örgüt üyelerine gizli destek veriyor.

0x0-feto-ile-boyle-mi-mucadele-ettiniz-kemal-bey-1476345284957.jpg

HER ZAMAN FETÖ MEDYASININ YANINDA

Her kirli operasyonda FETÖ medyasının yanında yeralan Kılıçdaroğlu, teröristbaşının tetikçisi Samanyoluhaber ve Bugün TV'de sık sık boy göstererek örgütün medya ayağına destek verdi. FETÖ medyasının medya ayağına yapılan operasyonlarda da sık sık boy gösteren Kılıçdaroğlu Bugün TV, Zaman Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı'nı ziyaret ederek "sizin yanınızdayız" mesajları verdi. Ahmet Hakan'ın programında "Darbe ile cemaat medyasının ne ilgisi var, neden kapatıyorsunuz" diyerek bütün Türkiye'yi hayrete düşüren Kemal Kılıçdaroğlu, mağduriyet edebiyatı üzerinden 15 Temmuz ihanetini sulandırmaya çalışıyor.

0x0-feto-ile-boyle-mi-mucadele-ettiniz-kemal-bey-1476345290278.jpg

FETÖ'NÜN CHP'DEKİ TEMSİLCİLERİ HALA PARTİDE

CHP içinde FETÖ'yü destekleyen tek isim Kemal Kılıçdaroğlu değil. Örgüt tarafından finanse edilen Karar Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Eren Erdem, onlarca çalışanı sokakta bırakarak gazeteyi kapatmış ve CHP'den milletvekili olmuştu. Milletvekili olduktan sonra da örgüte hizmet etmeye devam eden Eren Erdem, FETÖ'ye yapılan her operasyonda en önde bulundu. Eren Erdem'in yanısıra CHP'li milletvekilleri Mahmut Tanal ve Barış Yarkadaş da FETÖ'ye destek veren CHP'li milletvekilleri arasında. Darbeci FETÖ'cüleri savunmaya devam eden CHP'li vekillere "Hayatım FETÖ İle mücadele ile geçti" diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun ne zaman dur diyeceği merakla bekleniyor.

0x0-feto-ile-boyle-mi-mucadele-ettiniz-kemal-bey-1476345284479.jpg

İŞTE O SKANDAL VİDEO:

 

FATİH TEZCAN`DAN KEMAL KILIÇTAROĞLU`NA SERT TEPKİ:

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-