Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Terör Örgütü FETÖ'ye Tam Destek!

 15 Temmuz darbesinin hemen ardından Yenikapı mitinginde Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadeleye tam destek vereceklerini açıklayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu CNN Türk ekranlarında katıldığı iki programda da FETÖ avukatlarından daha ateşli bir şe

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Terör Örgütü FETÖ'ye Tam Destek!

 15 Temmuz darbesinin hemen ardından Yenikapı mitinginde Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadeleye tam destek vereceklerini açıklayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu CNN Türk ekranlarında katıldığı iki programda da FETÖ avukatlarından daha ateşli bir şekilde terör örgütü ve uzantılarını savundu.

17/25 Aralık darbe girişiminden sonra FETÖ'nün sözcülüğünü üstlenen, FETÖ'nün yasadışı ve kurgu ses kayıtlarını meclis kürsüsünden dinleterek adeta örgüt propagandası yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, darbe girişiminin üzerinden 3 ay bile geçmeden fabrika ayarlarına geri döndü. 15 Temmuz darbesinin hemen ardından Yenikapı mitinginde Fetullahçı Terör Örgütü ile mücadeleye tam destek vereceklerini açıklayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu CNN Türk ekranlarında katıldığı iki programda da FETÖ avukatlarından daha ateşli bir şekilde terör örgütü ve uzantılarını savundu.

DARBEYİ BİR AVUÇ ASKERE VE SİYASETİN ÜZERİNE YIKMAYA ÇALIŞIYOR!

15 Temmuz darbesini 3-5 rütbeli askerin üzerine yıkarak FETÖ'nün TSK, emniyet, yargı, bürokrasi, iş dünyası, eğitim ve medya ayağını unutturmaya çalışan Kılıçdaroğlu, tutuklanan 32 bin FETÖ zanlısının tamamını masum ilan etmekten çekinmedi. FETÖ'nün yeni propaganda yöntemi olan sahte mağdur mektupları üzerinden algı operasyonu yürüten Kılıçdaroğlu, PKK'nın medyasını da savunmaktan geri durmadı.

FETÖ'NÜN CHP'DEKİ TEMSİLCİLERİNİ GÖRMEZDEN GELDİ

Mahmut Tanal, Eren Erdem ve Barış Yarkadaş başta olmak üzere 17/25 Aralık darbesinden sonra FETÖ ile birlikte hareket eden CHP'lileri görmezden gelen Kılıçdaroğlu, sürekli olarak yıllar önce çekilmiş fotoğraflar üzerinden AK Parti'ye yüklendi. Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalarına rağmen CHP'li bu vekiller, mağduriyet edebiyatı üzerinden FETÖ ve PKK örgütüne destek vermekten geri durmuyor

FETÖ'NÜN KARA PROPAGANDASINA ALET OLAN TAHA AKYOL'A TEPKİ

Ahmet Hakan'ın programında zor anlar yaşayan ve kendi tabanı karşısında rezil olan Kılıçdaroğlu, bu kez dün gece yine aynı kanalda Taha Akyol'un "Eğrisi Doğrusu" programına çıkarıldı. Programın başından sonuna kadar gerçekleri çarpıtan Kılıçdaroğlu''nun Taha Akyol tarafından desteklenmesi "CNN Türk yönetimi Kılıçdaroğlu'na ve FETÖ'ye imaj operasyonu yapıyor." şeklinde yorumlandı. Yıllardır FETÖ'yü öven yazılar yazan ve darbeden sonra Gülen örgütü hakkında yazmaktan özenle kaçınan Taha Akyol, dün akşam yayınlanan "Eğrisi Doğrusu" programında Kılıçdaroğlu'na çanak sorular sorması ve 15 Temmuz FETÖ darbesini yok farzetmesi, sosyal medyada büyük tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları programdan sonra "Bu örgütü en iyi bilen isim Taha Akyol'dur. Hürriyet'teki köşesinden toplumu bilgilendirmek ve gençleri bu örgüt hakkında uyarmak yerine mağduriyet yalanları üzerinden FETÖ'nün kara propagandasına alet oluyor. Bu örgütün yargı ve medya ayağını en iyi bilen isimlerden biri Taha Akyol'dur. Bu örgütü destekleyen yüzlerce yazı yazdı ama 15 Temmuz'dan sonra bu alçak darbe girişimi hakkında içinde Fetullah Gülen geçen doğru düzgün bir yazı yazmadı. Darbeci hainleri eleştiremeyeceksin bari propagandasını yapma" şeklinde yorumlarda bulundu.

Sabah

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-