Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

CHP'den PKK'ya Bir Tam Destek Daha: Gürsel Tekin İsyan Etti!

Gün geçmiyorki CHP'den yeni bir skandal haberi gelmesin. CHP'de üst düzey yönetici görevlerinde bulunmuş İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin bu kez de PKK'lı ve FETÖ'cü belediyelere sahip çıktı. TBMM tatile girmeden hemen önce

CHP'den PKK'ya Bir Tam Destek Daha: Gürsel Tekin İsyan Etti!

Gün geçmiyorki CHP'den yeni bir skandal haberi gelmesin. 
CHP'de üst düzey yönetici görevlerinde bulunmuş İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin bu kez de PKK'lı ve FETÖ'cü belediyelere sahip çıktı. 
TBMM tatile girmeden hemen önce belediye başkanlarının görevden alınarak yerine kayyım atanmasını öngören yasa değişikliğinin partiler arası uzlaşma sağlanarak geri çekildiğini ancak kısa süre önce aynı doğrultuda bir KHK çıkarıldığını anımsatan Tekin, şunlar söyledi:

BU UYGULAMA TBMM'YE DARBEDİR

"Bu uygulama başta TBMM'ye darbedir. Orada müzakareler sonucu varılan anlaşmayla geri çekilen düzenleme, KHK ile yeniden gündeme getirilmiştir. Eğer terörle ilişkisi olan belediye başkanı varsa zaten İçişleri Bakanlığı'nın görevden alma yetkisi vardı. Yerine belediye meclisi içinden yeni bir başkan seçimi yapılabilecekken, toptancı bir bakışla bütün kurallar yok sayılarak böyle bir adım atılması kabul edilemez."

YENİKAPI RUHUNU ONLAR UYDURDU

Gürsel Tekin, birbiri ardına çıkarılan KHK'larla ve alınan kararlarla hukukun, bütün demokratik kuralların yok sayıldığını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:
"15 Temmuz'un ardından 'Yenikapı ruhu' diye birşey uydurdular. Birbiri ardına atılan adımlar zaten olmayan Yenikapı ruhunun tamemen zehirlendiğini gösteriyor. Teröre destek gerekçesiyle uygulanan KHK'lar yolsuzluk, hırsızlık yapan belediye başkanları için ne zaman uygulanacak merakla bekliyoruz. Para hareketleri ve usülsüz imar uygulamaları takip edildiğinde bütün suç şebekelerine kolaylıkla ulaşılır."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-