Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

FETÖ'ye çakan Selim Atalay Ntv'den kovuldu

15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişimine karşı ilk andan itibaren dik durarak karşı çıkan, eski New York Temsilcisi ve eski Dış Haber Koordinatörü Selim Atalay'ın NTV'de yayınlanan Dünyanın Köpüğü programı sürpriz şekilde yayından kaldırıldı.Seli

FETÖ'ye çakan Selim Atalay Ntv'den kovuldu

15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişimine karşı ilk andan itibaren dik durarak karşı çıkan, eski New York Temsilcisi ve eski Dış Haber Koordinatörü Selim Atalay'ın NTV'de yayınlanan Dünyanın Köpüğü programı sürpriz şekilde yayından kaldırıldı.

Selim Atalay son programında "Fetullah Gülen" dosyasını açmış ve harita üzerinde Pensilvanya'nın stratejik önemine vurgu yapan bir yayın gerçekleştirmişti.

FETÖ lideri Gülen'in Pensilvanya'daki malikanesinin konumuna özel bir parantez açan Atalay, "İstihbaratçı deyimiyle; 'Açıkta saklamak' diye bir şey vardır, hem açığa koyarsın hem de saklarsın aynı zamanda, o işi yapıyor." diye konuştu. 

Malikanenin bulunduğu bölgenin, hem New York'tan çıkışı bulunduğunu, hem de Kanada'ya yakın olduğunu vurgulayan Atalay, "Malikanenin çevresinde askeri üsler ve havalimanları var" ifadelerini kullandı.

Atalay harita üzerinde Gülen'in malikenesini çevreleyen Amerikan askeri üslerini de gösterdi.

Selim Atalay Pensilvanya'nın kodlarını anlattı VİDEO

PROGRAMI FETÖ LOBİSİ Mİ YAYINDAN KALDIRDI?

FETÖ lideri Gülen'in ABD'deki okullarına da mercek tutan Selim Atalay'ın programının bu özel FETÖ dosyayası sonrası sonlandırılması bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Selim Atalay'ın Twitter hesabından paylaştığı bir mesaj ise büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Atalay bir takipçisinin , "NTV'de Gülenist baskı ve lobi devam ediyor. Zira o ekrandan en sert yayınları yapan @SelimAtalayNY'ın programı yayından kaldırıldı bugün." mesajını retweet etti.

Atalay'ın bu ciddi iması üzerine gözler NTV yönetimine çevrildi. NTV'den ise şu ana kadar programın neden sonlandırıldığına ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’s ISIS-Baghdadi Plot on Turkey Falling Through-SPECIAL NEWS-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-
CIA-MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu DAEŞ-Bağdadi Tuzağı Nasıl Bozuldu?-ÖZEL HABER-