Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Cumhurbaşkanı Erdoğan araya girdi hakemler stattan çıktı

 Trabzonspor-Gaziantepspor maçının son bölümlerinde tar

Cumhurbaşkanı Erdoğan araya girdi hakemler stattan çıktı

 

Trabzonspor-Gaziantepspor maçının son bölümlerinde tartışmalı pozisyon sonrası verdiği kararın ardından hakem Çağatay Şahan ve TFF aleyhine tezarruhatlar yapan bordo-mavili taraftarlar, VIP tribünü önünde hakem Çağatay Şahan'ın dışarı çıkmasını bekledi.

Zaman zaman emniyet güçleri ile taraftarlar arasında gerginlik yaşanırken, Taraftarların stadyumdan ayrılmaması üzerine emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı.

ERDOĞAN ARAYA GİRDİ

Çağatay Şahan ve TFF aleyhine tezahuratlar yapan bordo-mavili taraftarlar VIP tribünü önünde karşılaşmanın hakemini saatlerce beklerken 4 saatlik bir beklemenin ardından hakem heyeti, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın telefonu sonrası İbrahim Hacıosmanoğlu'nun verdiği talimat ile soyunma odasından geniş güvenlik önlemleri altında çıkartılarak polis aracına bindirilerek havaalanına hareket etti.

Hacıosmanoğlu konuyla ilgili olarak, "Değerli bir insan aradı, 'Dünya genelinde rezillik yaşamayalım ama yanlışların hesabı sorulacak' dedi. Biz de bıraktık." dedi.

Çağatay Şahan ve yardımcılarının çıkışı sırasında ise bordo-mavili idareciler ve taraftarlar tepki büyük bir tepki gösterdi.

GEREKİRSE CEZAEVİNDE YATARIM

 

Karşılaşma sonrası bir hayli sinirli olan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu "Ama yarınlar bizim önümüze ne koyarsa koysun ben Trabzonspor için bu başkanlık makamından cezaevine giderim. Bunun bütün Türkiye Cumhuriyeti'nin böyle bilmesini istiyorum. Özellikle yerel medyadan rica ediyorum. 'Trabzonspor'da iç karışıklıklar var', 'Futbolcular arasında sorun var', 'Yönetim arasında sorun var', bunlar da bunu tetikliyor.'' dedi.

KADIN GİBİ YAŞAMAYACAĞIZ

Hacıosmanoğlu ayrıca, "Böyle bir Allah'sızlık olmaz ki ya! Bundan sonra neler olacağını Türkiye Cumhuriyeti görecek. Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez." şeklinde konuştu.

Hacıosmanoğlu: Tövbe ettiğim mesleğime döndürmesinler beni

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!