• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

Devlet Bahçeli'ye Memleketinde Şok!

MHP Kadirli İlçe Başkanlığında bir dönem yönetimde ve aktif siyasette bulunan Ömer Menekşe bir grup partili ile birlikte AK Parti’ye geçti.

Devlet Bahçeliye Memleketinde Şok!

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye memleketi Osmaniye'den şok haber geldi. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde MHP'li Ömer Menekşe ve bir grup partili AK Parti'ye katıldı.

Ömer Menekşe’nin rozetini AK Parti Osmaniye Milletvekili ve TBMM Divan kurulu üyesi Mücahit Durmuşoğlu taktı.

Parti binasında yapılan programda konuşan Milletvekili Durmuşoğlu "Milliyetçilik, zor günlerde elini taşın altına koyabilmektir" diyerek ailesiyle birlikte AK Parti'ye geçti. Sayın Ömer Menekşe'nin ülkemizin geleceğini ve istikrarını düşünerek attığı bu adım, bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Milletin kurduğu ve istikametini bizatihi milletin belirlediği bir parti olan AK Parti'nin kapıları, bu millete gönül vermiş herkese sonuna kadar açıktır. Hiç kimseyi ötekileştirmeden Türkiye'nin omurgası haline gelen partimiz, bu anlamlı desteklerle istikrarın adresi ve garantisi olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu. 

iha

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (3)

Osman Batur - Ülkücü kardeşlerim, Ülkücülerin iktidarını engelleyen ve Ülkücülere hakareti marifet sayan db ve Oktay gibi yandaşlarını barajlarda boğalım. Db ve parti organizasyonu bile olmasa Ülkücünün bağımsız oyu % 10'un altına düşmez. db ne yaptı partiyi paralel çeteye esir etti. HDP politikalarına alet etti. CHP'leşti,

28 Ekim 2015 Çarşamba 10:51

Osman Batur - Ülkücü ahlakı PKK'ya bakanlık verenlere tavır almayı gerektirir.

20 Ekim 2015 Salı 17:02

manevi ve milli olmak zarurettendir - sen iktidar akp çözüm çözüm dedinde ne oldu ? 1990 larda biten terörü yeni türkiye sevdasına siyasi malzeme yaptında ne oldu ? iç savaş oldu . askeri harcama ayyuka çıktı . milletin vergisi dağa taşa saçılıyor. hesap kitap terör bombardımanlarıyla alt üst oldu. yollar bombalarla tahrip ediliyor. dahili harici düşmanı olan ülkenin milliyetçisi milli müdafacısı ve milliyetçisi hiç bir zaman küçümsenmez,yok edilmez, kafatasçı hiç denmez. ne kadar manevi değerin varsa o kadarda milli olmak gerekir

13 Ekim 2015 Salı 12:05


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?