Canlı Yayın E-Dergi Destek Olun

Gülen'den Dağlıca Şehitleri İçin Skandal Taziye Mesajı!

 7 Haziran seçimlerinden önce PKK’nın siyasi kanadı HDP’ye tam destek vere

Gülen'den Dağlıca Şehitleri İçin Skandal Taziye Mesajı!

 7 Haziran seçimlerinden önce PKK’nın siyasi kanadı HDP’ye tam destek veren, Güneydoğu’daki FETÖ üyesi polislere “HDP’yi destekleyin” mesajı veren, 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK’nın eylemlerini değil siyasi iktidarı eleştiren Fetullahçı Suç örgütünün lideri Fetullah Gülen, bugün gazetelerine ilan vererek terör eylemlerini kınadığını açıkladı ve yeni bir pişkinliğe imza attı! Taziye ilanında “PKK” isminin geçmemesi dikkatlerden kaçmadı.

KAPI KAPI DOLAŞARAK PKK'NIN SİYASİ KANADI HDP'YE OY TOPLADILAR

Fetullahçı Terör Örgütü 7 Haziran seçimlerinden önce abileri ve ablaları sahalara sürerek ve kapı kapı dolaşarak PKK'nın siyasi kanadı HDP'ye oy toplamıştı. Bunu saklamayan FETÖ, medya aracılığıyla açık açık PKK'nın siyasi kanadı HDP'ye oy vereceklerini açıkladı. Himmet paraları HDP'nin seçim çalışmalarına aktarıldı.

EKREM DUMANLI KIŞANAK İLE GİZLİ TOPLANTILAR YAPTI

Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, her konuşmasında terör örgütünü desteklemekten çekinmeyen HDP'li Diyarbakır Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile kapalı kapılar ardında gizli toplantılar yaparak istihbarat sağladı. O toplantıların neden yapıldığı, kapalı kapılar ardında ne konuşulduğu kamuoyu ile paylaşılmazken, önemli dosyaların HDP'ye verildiği iddia edildi.
 

FETÖ ÜYESİ POLİSLER TERÖRLE MÜCADELEYİ ZAAFA UĞRATMAK İÇİN ÇALIŞTI

Doğu ve Güneydoğu'ya gönderilen FETÖ üyesi polisler de açık açık HDP propagandasına katılmıştı. Emniyet Müdürleri açık açık "FETÖ üyesi polisler abilerinin talimatıyla plaka sistemini kapatarak terörle mücadeleyi zaafa uğratıyor" demişti.

PKK'YA İSTİHBARAT SAĞLADILAR

Dahası FETÖ üyesi kamu personelinin PKK'ya istihbarat sağladığı gazetelere manşet olmuştu. 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK vahşetini perdeleme gayretine giren FETÖ medyası, terörün sorumlusu olarak PKK'yı değil Erdoğan'ı ve AK Parti iktidarını gösterdi.

"TÜRKİYE SİVİLLERİ ÖLDÜRÜYOR" DİYEREK ULUSLARARASI KAMUOYUNA ŞİKAYET ETTİLER

Bununla da yetinmeyen Fetullahçı Örgüt, yurtdışında Türkiye'de siviller katlediliyor propagandası yaparak Türkiye'yi uluslararası kamuoyunda küçük duruma düşürmeye çalıştı. Daha önce PKK köyü dedikleri, PKK'ya lojistik destek veren yerleşim yerlerini "sivil köyler" diyerek utanmazlığa imza atan FETÖ medyası ise Mehmetçiği itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı.

FETÖ'NÜN PKK-HDP'YE ÇALIŞTIĞINDAN GÜLEN'İN HABERİ YOK MU?

Bütün bunlar Türkiye'nin gözü önünde yaşanırken Fetullahçı örgütün lideri Fetullah Gülen bugün pişkin ve ikiyüzlü bir taziye yayınlayarak güvenlik kuvvetlerimizi kınadığını açıkladı. Taziye ilanında PKK örgütünden tek kelime bahsedilmemesi dikkatlerden kaçmadı. Gülen'in gazetelerine verdiği ilan sosyal medyada alay ver eleştiri konusu olurken "FETÖ'nün PKK'ye desteklediğinden, kapı kapı dolaşarak HDP'ye oy topladığından FETÖ lideri Gülen'in haberi yok mu" yorumları yapıldı.

(Sabah)

 


 

55121.jpg

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
Her Şey Çok Güzel Olacak Ama Kimler İçin?
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!
BELEDİYEDE ŞOV YAPAN EKREM İMAMOĞLU LÜKS BALIKÇIYA KAÇMIŞ!