• Dolar
  5,4619
 • Euro
  6,1927
 • Altın
  212,45
 • Bist
  92.839
 • Bitcoin
  $6.412

HDP'li Milletvekilinden Gazeteciye Skandal Tehdit: PKK'yı Başına Yıkarım!

Gazeteci ve sunucu Enver Aysever, hakaret ve tehdit iddiasıyla HDP İstanbul adayı Sırrı Süreyya Önder hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Dilekçedeki iddiaya göre HDP'li Önder, terörle tehdit etmiş.

HDPli Milletvekilinden Gazeteciye Skandal Tehdit: PKKyı Başına Yıkarım!CNN Türk’te ‘Aykırı Sorular’ programını yapan gazeteci Enver Aysever twitter hesabından, ‘Postacı Sırrı demokrat değil mi?’ ve ‘İstanbul’un truva atı kim?’ şeklindeki tweetlerle Sırrı Süreyya Önder’i eleştirmişti.

Aysever’e Twitter’dan yanıt veren Önder şunları yazmıştı:

“Bu ibişlerin barışı ve eşitliği sindirmesi imkansız. İnsanlığa kattıkları tek eserleri vardır onu da sifonu çekerken kendileri görürler. Barışın postacısı da olurum. Uğruna canımı da veririm. Bugün sevdiklerime yarın sövmem. Mahkemeye veriyorum ona da aynı yöntemi öneriyorum. Biz bu hükümetin bütün savaş operasyonlarına karşı canlı kalkan oluruz. Bu ibişler sadece vah vah der ellerini oğuştururlar.”

Twitter düellosunun ardından Enver Aysever avukatı Sibel Sevinç Deveci aracılığıyla Sırrı Süreyya Önder hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunmuştu.

Avukat Deveci, dilekçede müvekkili Enver Aysever’i, Sırrı Süreyya Önder’in telefonla arayarak, ‘Senin g...nü s...rim’, ‘Aileni, ananı, karını, bacını, sülaleni s...rim’, ‘Sen kimsin, bundan sonra napıyorum göreceksin’, ayağını denk al, örgütü yığarım oraya’ gibi sinkaflı ve tehdit içeren sözler sarfetmiştir." demişti.


PKK İle Tehdit!

Sırrı Süreyya Önder'in ettiği küfürlerin arasında bir tehdit göze çarpıyor.

"Ayağını denk al örgütü yığarım oraya!" diyen Sırrı Süreyya Önder, tek yaptığı Twitter'da eleştiri twiti atmak olan Enver Aysever'i, PKK Terörü ile tehdit ediyor. 

İŞTE ENVER AYSEVER'İN DİLEKÇESİNDE YER ALAN,
HDP'Lİ SIRRI SÜREYYA ÖNDER'İN KÜFÜR VE TEHDİTLERİenver-aysever-sirri-sureyya-onder-dilekce.jpg

AnalizMerkezi.com
 

Bize Destek Olur Musunuz?

Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (3)

DERDİNİZ HARİTA ÇİZDİRMEK - YAKP YIKMAKTAN NANKÖRLÜKTEN BAŞKA BİR AMACINIZ GAYENİZMİ VAR. LANETOLASICALAR BİR DE TOPRAK VERİLSE PISACAKLAR. DERTLERİ HARITA ÇİZDİRMEKTİR. DERDİNİZ TOPRAK KOPARMAK ,HARİTA ÇİZDİRMEK.

05 Ağustos 2015 Çarşamba 09:18

karahan - bir şerefsiz diğer şerefsizi tehdit etmiş, ikiside gebersin..

05 Ağustos 2015 Çarşamba 07:32

ŞÜKRÜ - ŞEREFSİZ ÖRGÜTLE KORKUTUYOR

04 Ağustos 2015 Salı 17:09


İstediğiniz haberi, bir ya da birkaç kelime ile arama yaparak hızlıca bulabilirsiniz.anket

İdam Cezası için ne düşünüyorsunuz?